İçeriğe Yönlendir

Hepimize Ders Olsun.

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Sinan Akgöl
Selim Bilgin yazdı:

Neden? Başlarına dert almamak için mi?

Ben eskiden vermemek için çok çaba sarfediyordum, ama İstanbul'da aktif hayatın içinde imkansız gibi bir şey. Artık çok takmıyorum.

Bilmiyorum neden de, ben de Bakırköy sahilde valelik yaparken 18-20 yaşlarında patron öyle diyenlerin arabalarını kıpırdatmıyordu, şimdi ben deneyeyim dedim bir kaç kere gayet taktik işe yarıyor. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Selim Bilgin yazdı:

Ben eskiden vermemek için çok çaba sarfediyordum, ama İstanbul'da aktif hayatın içinde imkansız gibi bir şey. Artık çok takmıyorum.

Arabayı dokundurursak çeker vurur korkusu olabilir :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bence silah kaybolur üzerimize kalır diye de arabaya binmek istemiyor olabilir vale

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Selim Bilgin yazdı:

Bence daha çok takmalısın. Olan biteb ortada

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Anahtar verilen otoparklara araç bırakmıyorum.

Aynen, ben de bırakmam.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Sinan Akgöl yazdı:

Bilmiyorum neden de, ben de Bakırköy sahilde valelik yaparken 18-20 yaşlarında patron öyle diyenlerin arabalarını kıpırdatmıyordu, şimdi ben deneyeyim dedim bir kaç kere gayet taktik işe yarıyor. 

İzmit'te bir kez yapmıştım bu işi aracı en dibe parkedip anahtarı alıp çıktım. 

Anahtar verme işini ömrümde bir kere yaptım ortokoyde polis otoparkı idi o da. Onlara da emanet muhabbeti yapamazdim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Anahtarımı çok nadir bırakırım otoparka. 

Tanımadığım hiç bir otoparka asla bırakmam zaten.. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selim Bilgin yazdı:

Çok rahatsın hocam, bence okadar rahat olma.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bazı İsparklar haricinde açık otoparka anahtar bırakmamak imkansız burda. Daha bu sabah gene bıraktım. İstersen bırakma, arabanı koyacak otopark yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben bu süreçte o direksiyonu ve vites kolunu kimseye elletmem.. 

Kendim bile her binip inişte siliyorum her yerini. Direksiyonda boya kalmadı sile sile.. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Çok rahatsın hocam, bence okadar rahat olma.

Dışarıdan öyle görünüyor da sen bi de bana sor. :) 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Bence yasal düzenleme gerek . Ruhsat sahibinin sucu olmamalı araç kim kullanıyorsa o suçlu olmalı. Biz sıcak kanlı insanlarız iş arkadaşımızın komşumuzun akrabamızın aracını ödünç istemek yardımlaşmak bizde çok sık karşılanan bir durum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...