İçeriğe Yönlendir

O-22 Turanköy Otoyol Girişi

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Merhba. Bursa’nın doğusunda kalan o-22 otoyolu ücretlendirmesi nasıl hesaplanıyor. Otoyol a.ş’nin sitesinde bulamadım. Bozüyük tarafından gelip osmangazi’den çıkışa kadar otomobil için ne kadar ücret keser? 

Yoksa o yola para almayıp bursa girişte mi otoyola girildi sayıyor?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ücret hesaplama tablosundan turanköy (yenişehir kavşağı deniyor) gişesini bulamadım. bu yola girip bursa kuzey’den giriş yaptığım gözükse, Osmangazi’den çıkınca 156tl ücret yazıyor. Bilecik sakarya yoluna göre 10lira yakıt tasarrufum olur. 1 saat eve erken giderim. Otoyol diye hız yapmam. Ne yapmalı acaba. Yolculuk gece. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ücret hesaplama tablosundan turanköy (yenişehir kavşağı deniyor) gişesini bulamadım. bu yola girip bursa kuzey’den giriş yaptığım gözükse, Osmangazi’den çıkınca 156tl ücret yazıyor. Bilecik sakarya yoluna göre 10lira yakıt tasarrufum olur. 1 saat eve erken giderim. Otoyol diye hız yapmam. Ne yapmalı acaba. Yolculuk gece. 

Yolun bir kısmı ücretsiz. Ama haritada teyit etmem lazım. Beklersen söylerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Merhba. Bursa’nın doğusunda kalan o-22 otoyolu ücretlendirmesi nasıl hesaplanıyor. Otoyol a.ş’nin sitesinde bulamadım. Bozüyük tarafından gelip osmangazi’den çıkışa kadar otomobil için ne kadar ücret keser? 

Yoksa o yola para almayıp bursa girişte mi otoyola girildi sayıyor?

İnegöl - Bursa arası ücretsiz 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bende bu mantığı yürütmüştüm. Yakıt tasarrufu 10lira oluyor. Eğer uyku bastırırsa girerim. Kendimi iyi hissedersem bilecek sakarya eski usül devam. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...