İçeriğe Yönlendir

Hypermile Projem - Yaris 1.3 VVT-İ

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Başlangıç ve bitiş konumu nedir?

Atakum yolundan sağa doğru ankara yoluna girdim, muayene istasyonunda bi işim vardı onu hallettikten sonra yakıt testi için bir süre daha dümdüz gittim kavşaktan aynı geldiğim yola geri döndüm, samsun merkeze kadar devam ettim.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ebrar Tüfek yazdı:

Atakum yolundan sağa doğru ankara yoluna girdim, muayene istasyonunda bi işim vardı onu hallettikten sonra yakıt testi için bir süre daha dümdüz gittim kavşaktan aynı geldiğim yola geri döndüm, samsun merkeze kadar devam ettim.

Rampa da çıktın yani

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Rampa da çıktın yani

Rampa çıkmadım dümdüz yolda gittim, rampalı yolda 4.1 civarı çıkacaktır büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ebrar Tüfek yazdı:

Rampa çıkmadım dümdüz yolda gittim, rampalı yolda 4.1 civarı çıkacaktır büyük ihtimalle.

Hmm atakum deyince sahilden yukarı doğru tırmandın sandım. Düz yolda sakin sürüşle yüksüz yaris bu değerleri görür. Ufacık araba zaten :) ama şehir içine girince x2 hatta daha fazla oluyor istanbul’da. Herkes kendi amacına yönelik alıyor tabi aracını. Senin için mantıklı bir araba

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hmm atakum deyince sahilden yukarı doğru tırmandın sandım. Düz yolda sakin sürüşle yüksüz yaris bu değerleri görür. Ufacık araba zaten :) ama şehir içine girince x2 hatta daha fazla oluyor istanbul’da. Herkes kendi amacına yönelik alıyor tabi aracını. Senin için mantıklı bir araba

Şehir içine 7 litre civarı yakıyorum ama benim evimok rampa, mesela düz atakent merkez arası gidersem 5.5 litre trafikli yolda yakıyor. Şehir içi çok mantıklı, şehir dışı tam tersi daha rahat, yolda gezinmiyor yola rahat oturuyor. Şuan tüm beklentilerimi karşılıyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

opallörleri görelim konu şenlensin?

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

Yarın çekeyim bir video :)

Çağlar Bayur yazdı:

Çekmiştim bitane, atıyorum youtube'a şuanda.

Kamuran akkor severmiyiz ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Tampon ne oldu? Kırılmış mı tırnaklar? Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

Kamuran akkor severmiyiz ?

tabii

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

tabii

Kulaklıkla dinlermisin abi, telefon hoparlöründen berbat geliyor. Video yeni yüklendiği için 480p şuanda.

https://youtu.be/bo4ZLSklcmE

Murat Sahın yazdı:

Tampon ne oldu? Kırılmış mı tırnaklar? Geçmiş olsun.

Yan komşum kaportacı, 2 tane dürüm karşılığında komple tırnaklarını yaptılar montajladılar :)

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yarın usb içindekilerden bi kaç video çekip buraya koyayım

Şuan onları indirip usb ye koymaya o kadar üşendim ki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ebrar Tüfek yazdı:

Kulaklıkla dinlermisin abi, telefon hoparlöründen berbat geliyor. Video yeni yüklendiği için 480p şuanda.

Yan komşum kaportacı, 2 tane dürüm karşılığında komple tırnaklarını yaptılar montajladılar :)

Yarın usb içindekilerden bi kaç video çekip buraya koyayım

Şuan onları indirip usb ye koymaya o kadar üşendim ki :)

İndirme yok. Spotify indir. Bedava sürümde de dinlersin telefondan

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

@Çağlar Bayur bu arada araç hareket halindeyken video çektim, yol sesi geliyor hafiften. Kulaklıkla dinleyince hissettim ders oldu, trafiksiz ortamda durur vaziyette çekeceğim diğerlerini :)

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İndirme yok. Spotify indir. Bedava sürümde de dinlersin telefondan

Telefondan teyp bağlantısı için aux kablosu gerekiyor, kablo ile ses kalitesi çok fazla düşüyor ve telefondan müzik açık iken video çekilmiyor.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

missss... yutup tırpanlıyor zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

missss... yutup tırpanlıyor zaten

Ç ve S harflerini söylerken mikrofonda cızırdama oluyor, ses 65 maks. videoda 21 di. Teyp ayarlarının hiçbirine dokunulmadı, ses 40 a geldiğinde 1331 ler cozurduyor. 

Sistem yapıldığından beri sağ şeritten gidiyorum ortalama yakıt 1.5 litre düştü, şaka değil :)

@Çağlar Bayur  abi bitane daha atıyorum senin için, geldiği gibi link atıyorum :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

69kaç? :) güzel olmuş ses

6967S ama yanlış geldi 6960F gelecekti :)

tarihinde Ebrar Tüfek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...