İçeriğe Yönlendir

Trakya'da Deniz/Plaj Önerisi

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan

Merhaba,

Yarın kısmetse denize gitmeyi düşünüyorum. Daha önce İğneada'ya gittik, çok dalgalı. O yüzden Karadeniz sahillerini eliyorum.

Tekirdağ, Edirne vs gibi yerlerde, denizi ve plajı temiz, tercihen şemsiye kiralanabilecek var mı önerebileceğiniz bir yer? Ücretli plajlar da olabilir, fakat içeriye yemek sokulabilmesi şartıyla :)

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Göksel Öztürk

bu sene keşan mecidiye köyüne gittik, denizi muazzam tavsiye ederim. isterseniz çadır yerleri de mevcut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Göksel Öztürk yazdı:

bu sene keşan mecidiye köyüne gittik, denizi muazzam tavsiye ederim. isterseniz çadır yerleri de mevcut.

Plaj ücretli miydi? Yoğunluk ne durumdaydı? Bir de hangi gün gittiniz acaba?

Yorum bağlantısı
Göksel Öztürk

biz hafta içi gitmiştik pazartesi çarşamba arası gayet sakindi. plaj giriş ücretsiz, araç otoparkı ücretsiz. şemsiye ve şezlong kullanmadık, sanırım ikisinin fiyatı 50 TL diye hatırlıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Furkan Sumer yazdı:

Edirne Erikli, Uzunkum plajlari..

Mecidiye ve Erikli çok yakın herhalde, ikisinden birisini tercih edeceğiz.

Coşku Mert yazdı:

Saroz Körfezine dogru inme imkani varsa Enez tavsiyemdir

Enez çok uzak kalıyor maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
(düzenlendi)

Kıyıköy'ü tavsiye ederim ama hafta sonu her yer gibi kalabalık olabilir.

tarihinde Sühan Bozdağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Merhaba,

Yarın kısmetse denize gitmeyi düşünüyorum. Daha önce İğneada'ya gittik, çok dalgalı. O yüzden Karadeniz sahillerini eliyorum.

Tekirdağ, Edirne vs gibi yerlerde, denizi ve plajı temiz, tercihen şemsiye kiralanabilecek var mı önerebileceğiniz bir yer? Ücretli plajlar da olabilir, fakat içeriye yemek sokulabilmesi şartıyla [emoji4]

Şimdiden teşekkürler.
En mantıklı tercih erikli ama hafta sonu çok kalabalık oluyor sonrasında enez sahile gidebilirsiniz yosun olabilir deniz kestanesi bu sene biraz fazla var ama 40 km uzak enez size . Saroz deniz olarak sakin ama suyu genelde soğuk yayla sahilinde altunhan beach var orasida fena değil
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Ahmet Caliskan yazdı:

Mecidiye ve Erikli çok yakın herhalde, ikisinden birisini tercih edeceğiz.

10-15 km yanlis hatirlamiyorsam. Yine teyit edersiniz..

Bahsi gecen yerler bi ucgen icinde. Aralarindaki mesafe fazla yok..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Enez'e Büyükevren Küçükevren köyleri tarafı. Altınkum sahili golden beach vs. Googlemaps'ten ararsan bakın uydudan :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Sühan Bozdağ yazdı:

Kıyıköy'ü tavsiye ederim ama hafta sonu her yer gibi kalabalık olabilir.

Karadeniz benim gibi yüzme bilmeyenler için tehlike :)

Mert Üçkaleler yazdı:

Güneyli ye gidin. Deniz çok güzel. Tatlı bir kasaba. 

Çok uzak maalesef.

Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
(düzenlendi)
Ahmet Caliskan yazdı:

Karadeniz benim gibi yüzme bilmeyenler için tehlike :)

Kıyıköy hafta sonu çevre köylerden traktör kasalarına ve kamyonlara doluşup gelen insanlarla dolu olur. Denize ayağınızı sokmak için bile bir düzine adamın kafasına, sırtına basmak zorunda kalırsınız. O kalabalıkta boğulmak imkansıza yakındır. İzin vermezler. :) Şaka bir yana, iyi tatiller...

tarihinde Sühan Bozdağ tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Sühan Bozdağ yazdı:

Kıyıköy hafta sonu çevre köylerden traktör kasalarına ve kamyonlara doluşup gelen insanlarla dolu olur. Denize ayağınızı sokmak için bile bir düzine adamın kafasına, sırtına basmak zorunda kalırsınız. O kalabalıkta boğulmak imkansıza yakındır. İzin vermezler. :) Şaka bir yana, iyi tatiller...

Oraya her gittiğimde bir boğulan görüyoruz. 

Çocuklarda etkileniyor diye 30 dk mesafe olmasına rağmen gitmiyorum.

Gökçetepe ye gidiyoruz 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Tüm öneriler için teşekkürler. Biz Mecidiye köyüne gittik bugün. Çok memnun kaldık. Çarşaf gibi, tertemiz deniz. Biraz soğuk ve kalabalıktı sadece. Tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...