İçeriğe Yönlendir

Fusion Ön Far İçin Tavsiye

Timuçin Ermiş

Recommended Posts

Timuçin Ermiş

Aracımın ön farları yıprandı farları iç dış temizlettim.fakat işik kalitesi performans vermiyor.aracım fusion 2006 model 1.6 tdci  aracın üzerindeki orjinal farlar hella marka piyasadan baktım hella tanesi 750 tl taiwan depo 525 tl bir de tyc diye bir marka var onun fiyatıda 500 tl civarı performans olarak hangisi tavsiye edersiniz hella için far başina 225 tl fark vermeye değermi sizce depo ve tyc marka kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yan sanayilerin aydınlatması berbattır o farda. çifti 1500 TL ye orjinal rakamı ise, ben olsam eski farlara mercek taktırır zenon ampül kullanırdım. aynı rakama kesin ve mükemmel çözüm olurdu. 2000 TL ye mercekli led ile nirvanaya da ulaşılabilir

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Osman Yavuz

@Çağlar Bayurabi bende benzer sıkıntı vardı internetten zimpara, parlatıcı ve koruma takımı aldım uyguladım oldukça fark etti kör gibi ışık veriyordu daha iyi hale geldi ancak bende mercekli hale getirip zenon yapmayı düşünüyorum bu konuda yönlendirici fikirler verebilir misin.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

yan sanayilerin aydınlatması berbattır o farda. çifti 1500 TL ye orjinal rakamı ise, ben olsam eski farlara mercek taktırır zenon ampül kullanırdım. aynı rakama kesin ve mükemmel çözüm olurdu. 2000 TL ye mercekli led ile nirvanaya da ulaşılabilir

Ön mika çizik ve kararmışsa, sararmışsa, mercek neylesin?

Ancak ve ancak, yan sanayi far alıp belki ona mercek takmak güzel bi modifiye olurdu diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Osman Yavuz yazdı:

@Çağlar Bayurabi bende benzer sıkıntı vardı internetten zimpara, parlatıcı ve koruma takımı aldım uyguladım oldukça fark etti kör gibi ışık veriyordu daha iyi hale geldi ancak bende mercekli hale getirip zenon yapmayı düşünüyorum bu konuda yönlendirici fikirler verebilir misin.

3inch merceğe d1s xenon güzel olurdu . farlar açılacak ve tadilat ile takılacak mercek

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Timuçin Ermiş yazdı:

Aracımın ön farları yıprandı farları iç dış temizlettim.fakat işik kalitesi performans vermiyor.aracım fusion 2006 model 1.6 tdci  aracın üzerindeki orjinal farlar hella marka piyasadan baktım hella tanesi 750 tl taiwan depo 525 tl bir de tyc diye bir marka var onun fiyatıda 500 tl civarı performans olarak hangisi tavsiye edersiniz hella için far başina 225 tl fark vermeye değermi sizce depo ve tyc marka kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkürler

Yeni ampullerin marka/tipi nedir ?

Yorum bağlantısı
Timuçin Ermiş

Niken h4 evo serisi niken 56 ledli park ampülü takılı farda 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Timuçin Ermiş

290 tlye çikma temiz konyadan hella marka farı aldım.sorunumu çözdüm ilginize çok teşekkürler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Timuçin Ermiş yazdı:

290 tlye çikma temiz konyadan hella marka farı aldım.sorunumu çözdüm ilginize çok teşekkürler

çift fiyatı ise nefis hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Timuçin Ermiş

290 tl tek sağ taraf fiyatı çağlar abi.sıfır hella marka farın 1 tanesi şuan 1.250 tl olmuş.kurlar yükseldiği için ve pandemi nedeniyle yurtdışından ürün tedarik edilemediği için fiyatlar uçmuş.depo tyc yan sanayi markaya yanaşmadim.çünkü görüntü kalitesi çok düşük kullanıcı yorumlarını araştırdım herkes orjinal sıfır parça bulamadığı için orjinal çıkmacılara koşuyor teşekkürler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Timuçin Ermiş yazdı:

depo tyc yan sanayi markaya yanaşmadim

onlarda yola düşen aydınlatma kötü, alıp mercek takılabilir anca

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...