İçeriğe Yönlendir

Motor Yağı Değişimi İle Kompresyon Yükselir Mi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

YouTube da denk geldi test şekli hileye açık mi bilmem ama ilginç buldum

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Çatlak kapatıcı, kalın film oluşturucu bir yağ ise evet kurtuldu gibi olur ama daha sonra büyük problem çıkar.

Video reklam zaten yorum yapmaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arabadan nasıl kurtulunur

olarak başlık olsa daha iyi olumuş. galerici katkısı diyorum bu tip ürünlere, satışı hızlandırıp sattıktan sonra da telefonu kapamak lazım

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Benim bildiğim bu tarz bir katkı var. Bu yağda o katkı ile birlikte üretilen bir yağ heralde.

Yani kandırmaca bu kısımı değil; kandırmaca olan kısmı yağ yakan araca bu yağdan kullanıp veya katkı kullanıp yağ yakma ayıbı gizlenerek satılması. Al-satçılar, galericiler çok yapıyor malesef.

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Amcam bir araba almıştı 1.4 honda civic yaklaşı 7 yıl önceydi arabaya bindim aracın motoru zehir gibiydi 1.4 olmasına rağmen felaket bir perfonmansı vardı arabanın aracı incelerken yağ çubuğunu çektik ve baktıkki yağ simsiyah olmuş neyse gittik aracın yağını değiştirmeye bildiğin zift aktı neyse yağını değiştirdik ve sonuç araç 20 yada 30 km sonra durduk yere yatak sardı 

Bir kaç ustaya danıştık ve hepsinin cevabı yağa katılan katkıyla motorun sıkıntısının gizlendiğiydi

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

yağ yakan araçlara 20-50 filan koyup bir müddet daha kullanıyorlar sekmandan kaçırıyorsa 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Segman sıkıntısı olan araca kalın yağ koymak gibi bir şey mi bu yani. Kompresyon ölçümü de o zaman yalan oluyor demek ki. Çok kolay motor ayibi gizliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Segman sıkıntısı olan araca kalın yağ koymak gibi bir şey mi bu yani. Kompresyon ölçümü de o zaman yalan oluyor demek ki. Çok kolay motor ayibi gizliyor.

artık yağ değişip teste sokarız almadan 🤣

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

uzun vadede bloktaki honlama çizgilerini de dolduruyor

doldurur mu hepsini bilmem. ama evet doldurur. bu sefer de yağsızlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

doldurur mu hepsini bilmem. ama evet doldurur. bu sefer de yağsızlık.

doldurdu. sonrası iyi olmadı bu ürünü kullananın. işe yarıyor aslında demketir

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Aracın plakası çok manidar 😂 sanki katkı sonrası başa gelecekleri anlatır gibi 😂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...