İçeriğe Yönlendir

Yine Korkunç Bir Kaza

Arif Aykın

Recommended Posts

Arif Aykın
(düzenlendi)

Canlı şahit olduğun bir kaza allahım yardımcısı olsun inşallah. Çalmak veya çalmamak önemli değil ama bu arabalarla hız yapmak artistlik yapmak ne cesaret enteresan.

50241813491_2a49a76761_b.jpg

https://www.ajanskarabuk.com/karabuk-te-caldigi-aracla-kaza-yapan-surucu-agir-yaralandi/3027/

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Sadece bu görünen tarafı iki araç. Çok sık kullanılan ve yokuş aşağı olan bir yol trafik ana baba günü olmuştu resmen. 4-5 araç buraya çarpmayayım diye ufak çaplı zincirleme kazada gerçekleşmiş. Ben yardımcısı olsun derken ne olursa olsun bir insan canlı iyi veya kötü olduğundan diyorum şahsı tanımam etmem.

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Çalan umarım hayatını kaybetmez de cezasını çeker.Bu araçlarda böyle azala azala insanları yanında götüre götüre bitecekler millet binmekten vazgeçmiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Evcin yazdı:

bu durumda hırsız ölürse eğer ne olacak

Araç sahibinin ve trafik sigortasının sorumluluğu yok... 

Araç sahibi aracım çalındı demiş. Trafik sigortası da çalınma durumunda teminat ödemez.. 

Burada hem araç sahibi, hem de çarptığı araç mağdur durumda. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Araç sahibinin ve trafik sigortasının sorumluluğu yok... 
Araç sahibi aracım çalındı demiş. Trafik sigortası da çalınma durumunda teminat ödemez.. 
Burada hem araç sahibi, hem de çarptığı araç mağdur durumda. 

Kasko?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kasko?

Bu olayda Kasko çalınan aracın hasarını karşılar.

Karşının hasarına karışmaz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bu olayda Kasko çalınan aracın hasarını karşılar.
Karşının hasarına karışmaz.

Peki karşı hasar bize mi yıkılır?
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

Hırsız hayatta kalırsa hırsıza kalır, ölürse varislere dava açılır çarpılan araç sahibi tarafından. Çarpılanın kaskosu varsa kasko öder, sonra bu kişilere dava açar.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Biz çalınan araç sahibiysek... Hayır bize yansımaz.. kaskomuz ve trafik sigortamız da ödemez. 

Talep muhatabı hırsızdır.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Çalan umarım hayatını kaybetmez de cezasını çeker.Bu araçlarda böyle azala azala insanları yanında götüre götüre bitecekler millet binmekten vazgeçmiyor.

Araç bu hale geldiyse kim bilir ne kadar hızlı gidiyordu.. Bunlar bir de kafa kafaya çarpışmış toplam hızı sen düşün artık. Başka bir kazada duran tıra çarpan Mercedes'te de insanlar yaşamını kaybettiler. Aynı şey değil belki ama binbir tane olasılık var. Adam kazanın şiddetiyle vefat etmez, panik atak geçirir, ya da içeride sıkışıp nefessiz kalır..

Bu arabalar insanları götürmüyorlar, insanlar gitmek için kendileri gönüllü.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Biz çalınan araç sahibiysek... Hayır bize yansımaz.. kaskomuz ve trafik sigortamız da ödemez. 

Talep muhatabı hırsızdır.. 

Çalınan araç sahibiysek ve ne bizim ne karşının kaskosu yoksa, bizim hasarı karşı tarafın trafik sigortası ödüyor mu peki? 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Şu araçları bence trafikten çekmek için devlet bir yaptırım uygulamalı. Araç zaten zayıf , birde dikkatsiz kullanınca ölümlü kaza çok oluyor. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Karşısındaki de binek bir otomobil olsaydı Allah korusun masum insanları öldürebilirdi. O nedenle bu adamın sağlam bir ceza alması lazım (ölmezse).

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yurdaer Elay yazdı:

Çalınan araç sahibiysek ve ne bizim ne karşının kaskosu yoksa, bizim hasarı karşı tarafın trafik sigortası ödüyor mu peki? 

Karşı taraf kusurlu ise, ve kusurlu tarafın belge eksiği yoksa.. oduna bile çarpsa öder. Bu durumda kusurlu tarafın hırsızlığına alkolüne yada ehliyetsizliğine bakılmaz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Maksimum 2 sene. Çekse ney cekmese ney :)

Ekleme: Haberi şimdi okudum. Ateşi bol olsun diyorum

6 OTO HIRSIZLIĞINDAN SABIKASI VAR

Kazayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri, S.D’nin 6 ayrı oto hırsızlığından sabıkasının olduğunu ve .....

tarihinde Mehmet Yıldız 1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
şahine [emoji4] 
Öyle deme ben Rize de iken Mondeo test sürüşünde arka tampona Şahin çarptı tutanak tutulurken yetkili servis çalışanlarının tepkisi "oha lan Şahin 'in kaskosu var" olmuştu. Olabiliyor yani 100 bine satılan Şahin var [emoji23]
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Metin Akbal yazdı:

Öyle deme ben Rize de iken Mondeo test sürüşünde arka tampona Şahin çarptı tutanak tutulurken yetkili servis çalışanlarının tepkisi "oha lan Şahin 'in kaskosu var" olmuştu. Olabiliyor yani 100 bine satılan Şahin var emoji23.png

Artık modelden dolayı olmaz ya 2002 de bitti diye biliyorum şahinler :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Birde transiti düşünün şimdi, ölürse aldı başına belayı. Musallat olmak böyle birşey. Birdaha çalmaz inşallah ama ölmesin oda olmuyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...