İçeriğe Yönlendir

C4 1.6 E HDI Exclusive Süspansiyon

Cengiz ÇAVİK

Recommended Posts

Cengiz ÇAVİK

Merhaba değerli arkadaşlar

Dün 2012 model citroen c4 almak kaydıyla aranıza katılmış bulunuyorum.

Son 5 sene E segment 2000 model 2.5 v6 OPEL OMEGA BFL  kullandım, onun konforuna aşırı alışmış 

olmalıyım ki  c4 bana traktör gibi  geldi, anında rot balans çıya gittim acaba ön düzen mi bozuk diye

baktılar yeni yapılmış sorun yok dediler,amortisörlerde sorun yok dediler, şu durumda  bu araca alışmam biraz uzun

zaman alacak gibi, sizlere sorum şu, süspansiyona bir şeyler yapılabilir mi,konfor arttırılabilir mi

bahse konu şikayetten muzdarip olup aranızda çözüm üretebilen var mı,

bu arada lastikler bridgestone yapısı gereği sertmiş ondan da olabilir mi bu konforsuzluk,şimdiden cevap verecek herkese teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Aracınız hayırlı olsun.Lastiklerin ve yanakların konfora etkisi illaki var ancak Omega konforunu C4'ten beklemek biraz C4'e haksızlık olur :) En yakın konfor C5'te olabilir.

Yorum bağlantısı
Cengiz ÇAVİK
(düzenlendi)
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Aracınız hayırlı olsun.Lastiklerin ve yanakların konfora etkisi illaki var ancak Omega konforunu C4'ten beklemek biraz C4'e haksızlık olur :) En yakın konfor C5'te olabilir.

teşekkür ederim,evet haklısınız omega ayrı bir dünyaydı ve muadlide ancak c5 olabilir ,latik ebatları orjinal 225x45x17 ama lastik değişiminde 225x50x17 yapacağım bir nebze daha konfor olur düşüncesindeyim marka olarak da yumuşak  hamurlu bir michelin tercih edeceğim.

tarihinde Cengiz ÇAVİK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...