İçeriğe Yönlendir

Clio Teker Bilyası

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Yakup Kocaağa

Merhaba arkadaşlar geçen hafta sol arka teker bilyasını değiştirdim clio aracımda snr bilya taktırdım orjinal fransa malı İstanbul dan bursaya gelirken yalova yakınlarında ses gelmeye başladı bursa da tamirciye gittim yine aynı rulman bozulmuş sökünce çatlak olduğu gördüm sizce sebebi ne olabilir?59a7f16f75f6fefb6caabb805fcf5d10.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

monte ederken çakma hatası olabilir? iç bilyalar dağılır da çatlamaz böyle normal şartlarda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa
monte ederken çakma hatası olabilir? iç bilyalar dağılır da çatlamaz böyle normal şartlarda

Ben de öyle düşünüyorum kriko pres ile çok güç uyguladı çakarken normal olduğunu düşünmüştüm ama değilmiş
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bariz montaj hatası yamuk çakmış zaten görsel yanıtmiyorsa

yamuk oturtunca zaten ilk başı geri de çıkmaz çok zor

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

yamuk oturtunca zaten ilk başı geri de çıkmaz çok zor

Plastik yatağı var gibi düzensiz aşınmış aks binince de yuke malzeme çatlamış gibi bilemedim

Kampana sanırım dışı onda da yamukluk olabilir

Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa
Plastik yatağı var gibi düzensiz aşınmış aks binince de yuke malzeme çatlamış gibi bilemedim
Kampana sanırım dışı onda da yamukluk olabilir

Kapanada ama 10000 kmdir bende ilk defa böyle birşey oldu bu olay olana kadar da sol lastik dahi sökülmedi
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Aynen Servet abinin dediği gibi rulmanı iç gövdeyi az ısıtıp oturtursan soğuk sprey ile de hemen soğutursan (kendi ataletiyle soğursa da olur) presle çakmaktan daha iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...