İçeriğe Yönlendir

Gri (Fırtına)

Ali Gök

Recommended Posts

Herkese merhaba,

ruhsatta yazan rengini adına verdim. karakterleri birebir uyuşuyor . hakikaten fırtına gibi

Gerçek anlamda düzgün kalan son B6 lardan birini almak nasip oldu çok şükür. 3 4 gündür biniyorum bugüne kadar bindiğim arabaları sorguladım gerçekten. Nazar değmesin maşallah diyorum

Opeli satınca aklımda ilk captiva vardı bi kaçtane baktım içime sinmedi düzgününü bulamadım.

sonra navaraya sardım hatta opeli sattığım gün bitanesi ile net sözleşmiştik ama expertizi satıcının söylediği ile alakasız çıktı . üzerine birkaçtane daha baktım ama hiçbiri sarmadı

sonra tabi oturaklı bir sedan bulurmuyum diye gezinirken gece 4 de ilanı gördüm sabah 10:00 da noterde iş bitti cuma günü

2.0 TDI Comfortline DSG PASSAT 

Araba hakkında öğreneceğim soracağım epeyce konu çıkacak gibi . donanımını sevdim çok güzel bir teybi var

ses sistemi harika ötesi. Sami de şaşırdı bugün 

Detaylı fotoları çekerim bir ara binmekten fırsatım olmadı alınca çektiğim 2 resmi atiyim boş kalmasın  :D 

eJZFum.jpg

9S5g5N.jpg

• Beğen 33
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)

hayırlı olsun abi, dq250 dsg herhalde. bi gün mutlaka temiz bi highline'ını deneyeceğim bir araç b6 ve bence ağır makyajlanmış çirkin bir b6 olan b7'den kat kat daha güzel bir araç.

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın yazdı:

2.0 tdi. Yer uçağı diyelim biz ona emoji817.png

Hız yapmam sadece test için kuzey marmara otoyoluna çıktım yarım gazda 200 🪓

Umut Taşlı yazdı:

hayırlı olsun abi, dq250 dsg herhalde. bi gün mutlaka temiz bi highline'ını deneyeceğim bir araç b6 ve bence ağır makyajlanmış çirkin bir b6 olan b7'den kat kat daha güzel bir araç.

bununki için akif usta güzel bir dsg dedi

yağını değişeceğiz filtresiyle sonra 60 bin peryoduyla devam edecez düzgün yağ ile sorun çıkarmaz o pek dedi . kalanı şans şuan yağ gibi

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Ali Gök yazdı:

bununki için akif usta güzel bir dsg dedi

yağını değişeceğiz filtresiyle sonra 60 bin peryoduyla devam edecez düzgün yağ ile sorun çıkarmaz o pek dedi . kalanı şans şuan yağ gibi

çok güzel abi, piyasada dile dolanan ''kuru'' dq200 gibi değil, yazdırıp 400+ nm torkları görmedikçe kafan rahat olur

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı yazdı:

İyi günlerde kullanın. Hayırlı olsun.

teşekkürler 

Yurdaer Elay yazdı:

Maşaallah, güle güle kullanın :nazar: 

teşekkür ederim

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Hayırlı olsun . Güzel kombin :nazar:

sağolasın patron :)

Mustafa Arıkan yazdı:

Hayırlı olsun.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Hayırlı olsun, B6 iyidir, 2.0 TDI da iyidir, üzerindeki 6DSG de iyidir. Ustasını da bulmuşsunuz, geriye keyfini sürmek kalmış.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Gece yatmadan evvel Navara konusuyorduk. Sabah 8 de uyandim, su passati aliyorum diye mesaj yazmis 7.30 da. 

Acele ettigin kadar varmis, ben boyle duzgun olmasini beklemiyordum. 

Bugun havafiltresini soktum, orj audi vw filtre ve tertemiz 😎 ozenilerek binildigi belli. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Allah hayırlı etsin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim.  Bunun sahibine bari laf etmeyin 😅

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu yazdı:

Allah hayırlı etsin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim.  Bunun sahibine bari laf etmeyin 😅

hocam diğerine de aslında kötü anlamda bişe dememiştim yanlış anlaşıldık :) teşekkür ederim sağolun

Selim Bilgin yazdı:

Hayırlı olsun, B6 iyidir, 2.0 TDI da iyidir, üzerindeki 6DSG de iyidir. Ustasını da bulmuşsunuz, geriye keyfini sürmek kalmış.

haftaya hafta sonuna direk izmire gidelim özlemişsindir annenleri dedim hanıma . yola gitmeye bahane ye bak :D teşekkürler

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Sami Demirpaz yazdı:

Bugun havafiltresini soktum, orj audi vw filtre ve tertemiz 😎 ozenilerek binildigi belli. 

Mann filtre çıkmadı ise tamamdir o araba

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz yazdı:

Gece yatmadan evvel Navara konusuyorduk. Sabah 8 de uyandim, su passati aliyorum diye mesaj yazmis 7.30 da. 

Acele ettigin kadar varmis, ben boyle duzgun olmasini beklemiyordum. 

Teessüf ederim metrobüse biniş 06:45  :D :nargile:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

bu arac icin bol miktarda keyif dilemek gerekir sanirim..

kazasiz, cezasiz olsun. 🧿 

km ve icini merak ettim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...