İçeriğe Yönlendir

Hundayı(*) i30

Sami Demirpaz

Recommended Posts

Sami Demirpaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kredi kartını doldurduk.. 

Tüm limiti ben kullandım bu ay :)

Aynen valla. İşin kötü yanı her sene denk gelecek bunların trafiği kaskosu :( 

Mert Yeldan yazdı:

Hemşo güle güle kullan. Hundayı kim yazmış öyle ya emoji23.png

Dayının birisi yazmış böyle, bende aldıktan sonra fark ettim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz yazdı:

Aynen valla. İşin kötü yanı her sene denk gelecek bunların trafiği kaskosu :( 

yok canım arada 1 hafta var ya :D

Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Hayırlı olsun,güle güle kullanın. 1.6 dizel ve tam otomatik memlekette en çok aranan ve sınırlı araçta olan bir kombinasyon. Çift kavrama,tek kavrama yarı otomatiklerin derdi bitmio malum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Sami hayırlı olsun HUNDAYI kazasız belasız kullanırsınız inşallah :nazar:.

iç trimlerdeki çizikler için muhtemelen bir şeyler düşünürsün Emin'nin dediği mantıklı güzelce kaplama yaptırmak iyi olabilir. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Emrah Korkmazz yazdı:

Hayırlı olsun,güle güle kullanın. 1.6 dizel ve tam otomatik memlekette en çok aranan ve sınırlı araçta olan bir kombinasyon. Çift kavrama,tek kavrama yarı otomatiklerin derdi bitmio malum.

Gerçekten 1.6 dizel ve tam otomatik kombini az.  Kore grubunda var kalanı yine alengirli şanzımanlar.

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

iç trimlerdeki çizikler için muhtemelen bir şeyler düşünürsün Emin'nin dediği mantıklı güzelce kaplama yaptırmak iyi olabilir. 

Yahu ne çiziği soyulması :) Benim mi gözüm bozuk telefon mu çok detaylı çekmiş anlamadım. ehehe

İç döşeme tuşlar konsol süper kondisyonda hani bunun için 1 tl harcanacak yer yok bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Hayırli uğurlu olsun.[emoji3478]
Otomatik vites olduğu için cc donanımı hazırdır . Direksiyonun sağ tarafına tuş takımı alınsa büyük ihtimal çalışır kia ceed lerde boyleydi cunku.
Arastirmak lazim. Esp yok gozukuyor.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Ali Gürbüz yazdı:

Hayırli uğurlu olsun.emoji3478.png
Otomatik vites olduğu için cc donanımı hazırdır . Direksiyonun sağ tarafına tuş takımı alınsa büyük ihtimal çalışır kia ceed lerde boyleydi cunku.
Arastirmak lazim. Esp yok gozukuyor.

Bence de ESP yok, birkaç araçta ayrıca tuş gördüm sol tarafta. CC zaten gerekli bir donanım değildi bizim kullanım güzergahı için. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Mert Yeldan yazdı:

Ön cam ısıtma mı var?

Öyle bir tuş var ama cam içinde Ford 'daki gibi ısıtma rezistansı göremedim. Cam yan sanayi sandım baktım orjinal. İnte yazdım aynı şeyleri başkaları da yazmış. Kitapcığında 20 dk içinde çözer diyor. Farklı bir mantıkta çalışıyor sanırım. Araştırmam lazım. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Öyle bir tuş var ama cam içinde Ford 'daki gibi ısıtma rezistansı göremedim. Cam yan sanayi sandım baktım orjinal. İnte yazdım aynı şeyleri başkaları da yazmış. Kitapcığında 20 dk içinde çözer diyor. Farklı bir mantıkta çalışıyor sanırım. Araştırmam lazım. 

İlginçmiş
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Sami Demirpaz yazdı:

Araba 2008 model abi :) 183.000 KM.  ESP ışığına bakmadım açıkcası. Yok diye düşünüyorum. 

Şaka bir yana boş arabaya da binmedim hiç sanıyorum. Trend mondeom bile Sunroofluydu :) 

İlk hyundai aracın galiba, gayet dolu araç, bi cc yok o da öncelik değil nasılsa :)

Assanda donanım seçen arkadaşlar emekli olamadılar bir türlü

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Köksal Yılmaz yazdı:

İlk hyundai aracın galiba, gayet dolu araç, bi cc yok o da öncelik değil nasılsa :)

Assanda donanım seçen arkadaşlar emekli olamadılar bir türlü

İlk aynen :) Dolu araç sevirem.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hala gülüyorum Hundayı, Ertuğrul ne çekmişti bu hundayılardan. Görürse intikamı acı olur 😄😄😄😀.

Allah hayırlı etsin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Sami Demirpaz yazdı:

Nere yıpranmış yav, ben göremedim öyle sorunlu yer pek. 

QLObxg.jpg

Sami Demirpaz yazdı:

Yahu ne çiziği soyulması :) Benim mi gözüm bozuk telefon mu çok detaylı çekmiş anlamadım.

Para olmayınca insanın gözü görmüyor demekki :))

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sami Demirpaz yazdı:

Yahu ne çiziği soyulması :) Benim mi gözüm bozuk telefon mu çok detaylı çekmiş anlamadım. ehehe

İç döşeme tuşlar konsol süper kondisyonda hani bunun için 1 tl harcanacak yer yok bence. 

Emin göstermiş fotoda. galiba canlı görünce fazla göze çarpmıyor olabilir fotoda çok bariz belli, telefonun çok iyi çekiyor demekki 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sami hayırlı olsun. Hanım güle güle gezsin inşallah.

Bir detaylı temizlik lazım sanki sadece. Allah nazarlardan korusun.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Abi hayırlı olsun, kazasız belasız sürer inşallah yenge hanım, çok güzel görünüyor. :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Emin Önal yazdı:

QLObxg.jpg

Para olmayınca insanın gözü görmüyor demekki :))

Gerçekten hiç dikkatimi çekmedi. Bunlar normal kullanımda belkide gözü tırmalamaz ama Ayfon ortaya çıkartmış. Sıfır araba almadık zaten :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...