İçeriğe Yönlendir

Total Türkiye

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

ve genelde %10 gibi zam geldi yağlara bugün...

Motul bayi istediğim yağa yok dedi. Zam gelecek diye sevkiyat yapmıyorlar dedi. Yağ dükkanı diye bi mağazadan aldım ikitelli’de. 200 raf fiyatı. Nakit 170 lira verdim. Zamsız fiyattı galiba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni güncel rakamlar hızla gelecek eylül de başlıyoruz hayırlısı ile, 2021 daha da hızlı geçecek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Motul, eneos, mobil, castrol, shell denemiş biri olarak en hoşuma giden yağ, en rahat devir çeviren yağ bana göre total quartz 9000 nfc idi. 4 litreliği bölge bayide bile yok. 7 litrelik almak istemedim. Gittim motul aldım. O da total gibi yumuşak hissetirmiyor. Elf araştırdım. Bilgi diye yazalım. Üstte yazdığım total modelinin muadili ve aynı yerde üretilen yağ elf evolution 900 sxr. Arabamın motoru ford ortak yapımı olup bu yağın özellikle ford jaguar land rover grubuna hitap ettiğini belirtmeliyim. 

• FORD : WSS-M2C 913-D
    JAGUAR LAND ROVER : STJLR.03.5003
  • Backward compatible : 
    FORD : WSS-M2C 913-C ,WSS-M2C 913-B
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

7 litrelik almak istemedim

Al nolcak ki? Seneye 7 litre daha alırsın 3 litresini saklarsın vs? Birşey olmaz güneş görmesin yeter. Daha ucuza gelir.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Al nolcak ki? Seneye 7 litre daha alırsın 3 litresini saklarsın vs? Birşey olmaz güneş görmesin yeter. Daha ucuza gelir.

Ne bileyim taze olsun dedim :) olmazsa elf alacağım. Sadece kutu değişik :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...