İçeriğe Yönlendir

Bursada Usta Önerisi

Mustafa Çoban

Recommended Posts

Mustafa Çoban

Ford focus 2010 lpg aracımın muhtemel subap arızasına bakabilecek Bursada tavsiye edeceğiniz usta varmıdır

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Ford focus 2010 lpg aracımın muhtemel subap arızasına bakabilecek Bursada tavsiye edeceğiniz usta varmıdır
Merabalar ,cok uzun sure bursada yasadim.kucuk sanayiide suzer oto var ,irfan suzer di galiba.googleda cikiyor.
6. Blok olmasi lazim.
Iyidir insanligi isciligi ..
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çoban
(düzenlendi)
İsmail Avcı yazdı:

Merabalar ,cok uzun sure bursada yasadim.kucuk sanayiide suzer oto var ,irfan suzer di galiba.googleda cikiyor.
6. Blok olmasi lazim.
Iyidir insanligi isciligi ..

Nazik cevabınız için teşekkür ederim İsmail bey. Google dan baktığımda 1 yorumda hiç iyi bahsetmiyor. Acaba yanlışmı baktım.

tarihinde Mustafa Çoban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Nazik cevabınız için teşekkür ederim İsmail bey. Google dan baktığımda 1 yorumda hiç iyi bahsetmiyor. Acaba yanlışmı baktım.
Simdi baktim olumsuz bi yorum gormedim ,bilemiyorum ben memnun kalmistim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Mustafa Çoban yazdı:

Merhaba ,

Bursa Küçük sanayideyim uzun zamandır.

Tavsiye edeceğim 2 ustam var ; 1. Fordekstra Halil usta sadece fordlara bakıyor . 2. Çabuk oto  Yankı usta. genelde japon araçlarına bakıyor ama kafası çalışıyor fiyatları da uygun işçilik temiz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Istanbul yolu uzerinde bulunan ozdilegin otoparkina cok yakin Evke otomotiv var. Bayrama 2.5 gun kala bir arkadasin araci hararet yapmisti oraya yonlendirdim. Cok ilgilendiler motor acildi ve gerekli tamirat yapilip toplandi.  Arkadas bayramda aracini kullaniyordu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Küçük sanayide Oto perba var. Fiyatları biraz pahalı ama temiz iş yapıyorlar. Genelde arızayı nokta atışı buluyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çoban

Arkadaşlar teşekkür ederim tavsiye ve yardımlarınız için. Bursada fordextraya gittim Halil bey sağolsun çok ilgilendi beni büyük bi yükten kurtardı. Başka ustaların 3 bin 5 bin dediği problemin kaynağının bujilerden olduğunu farketti orjinal bujilerle değiştirince sorunu çok ucuz ve kolay bi şekilde çözmüş oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...