İçeriğe Yönlendir

Yaka Mikrofonu ?

Erkut Uysal

Recommended Posts

Erkut Uysal

Merhaba degerli forumdaslar... Eşim ögretmen pek içimize sinmesede bu yıl okullar açılıyor... Elimizden geldigi kadarı ile hasta olmamak ve bulastirmamak için gerekli tedbirleri almaya calisicaz...

Maske hayatimizin bir parcasi artik bunu kabullendik fakat okulda bu şekilde ders anlatması baya zor olacak... Aklima yaka mikrafonu kullanmasi geldi hem cocuklar icinde iyi olur daha rahat duyarlar ögretmenlerini hem eşimde maskesini çıkarmak zorunda kalmaz... Elimizde bir tane ses bombası zaten var kablosuz yaka mikrafonu ile ses bombasini birbirine baglayabilirmiyiz ve hangi urunu tercih etmeliyiz ? Yardimlariniza ihtiyacimiz var bu konuda... 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ses çıkartacak olan aletin line in girişi varmı? var ise her hangi bir kablosuz mikrofon olur.

n11 vs den alınabileceği gibi bizim dükkanda da vardır mutlaka ama dandik piyasa malları gibi ucuz değildir. bakmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Dogan Arsiray yazdı:

ses çıkartacak olan aletin line in girişi varmı? var ise her hangi bir kablosuz mikrofon olur.

n11 vs den alınabileceği gibi bizim dükkanda da vardır mutlaka ama dandik piyasa malları gibi ucuz değildir. bakmak lazım.

https://www.hepsiburada.com/grundig-gsb-150-se-charcoal-tasinabilir-bluetooth-hoparlor-p-HBV000004Q0XA?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6807.dsa.elk.ev-elektronigi-nontv-muzik-sistemleri&gclid=CjwKCAjwnK36BRBVEiwAsMT8WNopVPquf-KSZWjMK8luHnRXp_CBjuybp3n39gECmMjDFNsSX2aHfBoC3okQAvD_BwE

Elimdeki ses bombasi bu sanırım line girisi dediginiz şey yok bunda... 

Bin TL ye kadar limit belirledim aslinda kafamda yeter mi bilmiyorum... 

Biraz arastirma yaptim ama gercekten hic bi sey anlamadim... Kimisinde 3 cihaz var tek kulaklik var hepsinde telefona uyumlu ve kameraya uyumlu diyor fakat ses cihazlarina uyumlu yazan goremedim... Bide hepsinde youtuberlar icin birebir falan yaziyo zorla youtuber yapaciklar benide... 🤣

Yorum bağlantısı
Ahmet Serin

Bu aletle bt mikrofon kullanırsınız. Ama ikisinin şarjı 1 ders çıkarmaz.
Mevlüt anfisi diye arayın. Pilleri büyük olduğu için saatlerce kullanılır. Hatta anfi prizde de kullanılır.

Kurslar yarın başlıyor. Dersi yoksa acele etmeyin.
Ben de canlı ders ve video çekimleri için yaka mikrofonu arıyorum. Geçen dönem huniyle idare ettiydik ;)30c4ade1fa3e2c89a16b31778dc441bc.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...