İçeriğe Yönlendir

Uzun Süreli Park

Erhan Doruk

Recommended Posts

Sani Gerşon

Eğer ki sizin otopark girişini kapatıyorsa, o zaman polis gelip çekip bir de ceza yazabiliyor.

Arkadaşım arabasını site otopark girişinin "yanına" koyuyor. Kadının biri "otopark girişine koymuş" diye polisi arıyor. Polisde geliyor. Otopark girişini kapamamasına rağmen kural gereği oraya koymaması gerektiğinden aracı aldılar götürdüler.

Dip not: Anahtarı verdilerse vitesi boşa alın, çeki halatı ile oynatın. Muhtemelen el freni yapışmıştır, ilk oynamada bırakır kendini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

kafada kamera... alışık değilim valla temkinli yaklaşırdım, garip bir durum yahu

Araba youtuberları da artık takmaya başladılar.. Çekim şekline de POV diyorlar. Ben POV'u ilk başka yerde keşfetmiştim gerçi ama, neyse karışmasın konu :D 

tarihinde Yurdaer Elay tarafından düzenlendi
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Yurdaer Elay yazdı:

Çekim şekline de POV diyorlar.

kim demişse iyi eğlenmiş, açılımı ne acaba? p over V gibi mi :rofl:

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
kim demişse iyi eğlenmiş, açılımı ne acaba? p over V gibi mi :rofl:
Point of view gibi birşeydi açılımı
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Yurdaer Elay yazdı:

Araba youtuberları da artık takmaya başladılar..

çin e mısır a italyaya da seyahat edenler vardı fütursuzca, her dönem garip bir akım pompalanıyor olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Çağlar Bayur yazdı:

çin e mısır a italyaya da seyahat edenler vardı fütursuzca, her dönem garip bir akım pompalanıyor olabilir.

İzlerken biraz sinir bozucu ama GT3'ün sesini dinlemek güzel :) 

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
(düzenlendi)

Forklift için opete yakıt almaya gitmiştim. Vatandaşın aracı arıza yapmış, tanıdığını çağırmış, o da kamyon ile gelmiş. Araç yürümüyor ve etrafında öylece bekliyorlar. 

Bana, seni Allah mı gönderdi dediler. Hayır kendim geldim dedim.  Ne kadar itiraz ettiysem de sonunda aracı kamyona yükledim forklift ile.

Aklıma şimdi o geldi.

Bir forklift bulup aracın yerini değiştirebilirsiniz.

tarihinde Ersev Kaya tarafından düzenlendi
İmla hatası
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ersev Kaya yazdı:

Forklift için opete yakıt almaya gitmiştim. Vatandaşın aracı arıza yapmış, tanıdığını çağırmış, o da kamyon ile gelmiş. Araç yürümüyor ve etrafında öylece bekliyorlar. 

Bana, seni Allah mı gönderdi dediler. Hayır kendim geldim dedim.  Ne kadar itiraz ettiysem de sonunda aracı kamyona yükledim forklift ile.

Aklıma şimdi o geldi.

Değiştirmek istesek illaki değiştiririz de, yasal yöntemi sanırım yok. Ben bir firma ile görüşeyim bakalım ne diyecekler.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tayfun Aydın yazdı:

parka açık bölgeyse çekmezler hocam ancak şirket ile görüşüyorsunuz madem bir çekici çağırın yerini değiştirtin. Yok parka müsait bölge değilse zaten şikayet edildiği taktirde polis gelip çeker..

adama aitmiş bina...mülk. evin bahçesine park etmiş sayılır öyle ise.

Ersev Kaya yazdı:

Aklıma şimdi o geldi.

ilk beğenen servet başganım olmuş .forklifit görünce tabi...

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

İki kişi ile o aracın park şekli yanlış bir hale getirilir. Gerisi polisin işi, bir telefon yeter. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Araç sahibi firma ile görüştük, çekici ile aldıracaklarını söylediler. Araçlar da bunlar.

tUGXRG.jpg

ikinci araç kötü park etmiş, burada normalde 3 araç park edebiliyor.

JajSEj.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu arabaların bu halde kalmasının hikayesi nedir. Şirket batıkmı 

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Erhan Doruk yazdı:

Ekim ayında yeni işyerine taşındık. Binamız tam köşebaşında ve iki sokağa da cephesi var. Önde 3 , yanda 2 aracın arka arkaya duracağı kadar alan var. Bina sadece bize ait. İşyerine taşındığımızdan beri önde park etmiş bir clio var. Tekerlekleri inik. Sorduk, karşıdaki ilaç şirketinin aracıymış. Kötü bırakmışlar, Geçen anahtarını istedik,  itelim dedik, el frenini indirsek de hareket etmedi. Araç ekim ayından beri duruyor. Firma aracı kaldırmak konusunda çok umursamaz. 3 ay önce da yan tarafa bir araç bırakmışlar. O da duruyor. İki lastiği inmiş. Bıraktıkları yer sokak ama bazen park yeri sıkıntısı çekiyoruz. Sizce bu araçları kaldırmanın yasal bir yolu var mı? 

Konum verin, bir gecede parçalayıp götürsünler.... :)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Bu arabaların bu halde kalmasının hikayesi nedir. Şirket batıkmı 

valla şirket adını söylemeyeyim ama durumlarını bilmiyorum. Hatta ikinci fotoda ileri bakarsanız orada da iki clio duruyor. Onlar da uzun zamandır orada.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

zamanında alıp, binmeden bi kenara koyma işini hayata geçirmiş nadir insanlardan da olabilir firma sahibi. ikinci elin sefiri... :D  

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2
Çağlar Bayur yazdı:

beledeyey ait bir park yeri değil ise 20 sene kalsa kimse elleyemez. camı patlak tavanı dökük hurda gibi ise anca trafik gelip çekebilir

Çağlar abi aynı durum bizim sokakta var 2 tane panelvan 2 senedir kıpırdamıyor. Araçlaron camları filan kırılmış lastikleri inik. Birkaç kez 155'e bildirdim ama dönemediler. Geçen gün CİMER'e yazdım. Onun dışında bir yöntem var mıdır? 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Umut Taşlı yazdı:

zamanında alıp, binmeden bi kenara koyma işini hayata geçirmiş nadir insanlardan da olabilir firma sahibi. ikinci elin sefiri... :D  

Bence pandemi sürecinde reprezantları işten çıkardılar. Araçları da çevrede duruyor. Sonuçta şuan dr ziyareti yapamıyorlardır. İşler düzelirse yeni işe alınanlara bu araçları vereceklerdir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...