İçeriğe Yönlendir

Ankara Evden Eve Nakliye Tavsiye

Alptuğ Özcan

Recommended Posts

Alptuğ Özcan

Herkese Merhaba,

Ankara içerisinde tanıdığınız tavsiye edebileceğiniz(hizmet alıp memnun kaldığınız,çevrenizden duyduğunuz) nakliye firması var mıdır?

Mümkünse pazar günü için asansörlü taşıma yapan firma tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

Murat Ekspres

İletişim

Biz verdikleri hizmetten çok memnun kalmıştık. 

tarihinde Evren Barış Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ben bu firmaya 2 kez evimi taşıttım. Asansörleri varmı bilmiyorum ama fiyatına göre iyi taşıdılar, kırma dökme de olmadı. Dürüst adamlar.

3-4 yıl oldu.

Karaaslan nakliyat 0535 3618870

Gönül istere ki doğançay ile taşıtın ama fiyatları epey yüksek.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Ankara'da firma bilmem ama tecrübem şu ; kesinlikle evden eveciler taşısın. Ben nakliyeciyim diye kendimiz taşıyalım dedik tüm masrafları toplayınca eşimin ve benim dayak yemiş gibi olmamız hariç arada 200 tl kalmıştı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

İki defa Doğançay firmasıyla taşındım.Bildiğim kadarıyla en eski ve sistemli çalışan şirketlerden biridir. Ev eşyası depolama hizmetleride var.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Cevap veren herkese teşekkür ederim. Konuyu açtıktan sonra çok hızlı bir şekilde(pazar günü taşınmam gerektiği için) bir firmayla anlaştım.

Koşturmadan cevaplarınızı yeni gördüm.

Yine bir tanıdık vasıtasıyla Baykara Taşımacılık ile anlaştım. Pazar günü bakalım neler olacak. İnşallah sorunsuz sıkıntısız biter iş.

Evren Barış Özbek yazdı:

Murat Ekspres

İletişim

Biz verdikleri hizmetten çok memnun kalmıştık. 

Şuan anlaştığım firma ile görüşmeden önce inceledim Murat ekspres'i ama iletişime geçemedim hem iş hem taşınma oluncu aynı anda iki tarafa da yoğunlaşamıyor insan.

Erhan Doruk yazdı:

Ben bu firmaya 2 kez evimi taşıttım. Asansörleri varmı bilmiyorum ama fiyatına göre iyi taşıdılar, kırma dökme de olmadı. Dürüst adamlar.

3-4 yıl oldu.

Karaaslan nakliyat 0535 3618870

Gönül istere ki doğançay ile taşıtın ama fiyatları epey yüksek.

Teşekkürler tavsiye için.

Koray Demir yazdı:

Ankara’nın en iyisi Protrans.

Çalıştığım fabrikanın müdürü de Protrans ile ev taşımış yakın zaman önce. Memnun olduğunu söyledi ama fiyatları piyasaya göre biraz yüksekmiş. Verdiği hizmetin kalitesi ile doğru orantılıdır diye düşünüyorum.

Fatih Evcin yazdı:

Ankara'da firma bilmem ama tecrübem şu ; kesinlikle evden eveciler taşısın. Ben nakliyeciyim diye kendimiz taşıyalım dedik tüm masrafları toplayınca eşimin ve benim dayak yemiş gibi olmamız hariç arada 200 tl kalmıştı :) 

Geçmiş olsun diyelim o zaman. Bu şekilde tecrübe ediniliyor bazı şeyler maalesef.

Dün başka bir firma ile görüştüm. İnternet sitesinden sabit hatlarını aradım. Lakayıt bir ses tonuyla bir adam açtı telefonu.

-he tamam taşırız.

-Ne zaman?

*pazar günü

-tamam adres?

*adres şu şu.

-tamam pazar sabahı görüşürüz

sohbet bu kadar. ne nasıl taşıdıklarına dair bir bilgilendirme var ne de düzgün üslup.

Piyasa ortalamasından düşük bir fiyat vermişti. Ama konuşma şeklinden hiç içime sinmemişti.

Abdurrahman Salman yazdı:

İki defa Doğançay firmasıyla taşındım.Bildiğim kadarıyla en eski ve sistemli çalışan şirketlerden biridir. Ev eşyası depolama hizmetleride var.

Doğançay firmasını da 2 gün önce işe giderken tesadüfen yolda görmüştüm. Ama aklımdan çıkmış siz söyleyince hatırladım. Profesyonel bir firma oldukları belli.

Konu belki benim için değil ama taşınmak isteyen olur da araştırma yapanlar için rehber niteliğinde olabilir.

Kendi deneyimimi pazar,pazartesi paylaşırım. İnşallah sorun yaşamam.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Çağatay Günaydın

Merhaba arkadaşlar. Yeni katıldım foruma. Ben bu firmaya yaptırmıştım. Çok memnun kaldım ama evden eve nakliye yapıyorlar mı bilmiyorum. Macaristan Nakliye yaptırmıştım. Kolay gelsin. İyi günler.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Eskiden akraba&komşu nakliyat vardı. Ev taşınacağı zaman kamyona yüklerken müsait olan arkadaş ve komşular yüklerdi. Gidilen yerde akrabalara diğer eve yerleştirilirdi. 

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Fatih Evcin yazdı:

dünyanın en zor işlerinden biri... evi toplamak da taşımak da tekrar yerleştirmek de zulüm... Allah taşınana yardım etsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Altıncı taşınmamız  Ankaradan Karsa olmuştu. Arkadaş tavsiyesi ile bir firmayla anlaştık rezil olduk söktüklerini geri takamadılar. Kurumsal bir firmayla anlaşın mümkünse.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Murat Sürmeli
Alptuğ Özcan yazdı:

Herkese Merhaba,

Ankara içerisinde tanıdığınız tavsiye edebileceğiniz(hizmet alıp memnun kaldığınız,çevrenizden duyduğunuz) nakliye firması var mıdır?

Mümkünse pazar günü için asansörlü taşıma yapan firma tavsiyelerinizi bekliyorum.

Siz bilgili bir abiye benziyorsunuz, memnun jaldınız mı taşınmalardan :D

Güncel yeni taşınıp memnun kalan var mı?

Ankara'dan Burdura taşınacağız nasipse 1 aya, Burdur'dan mı bakmak daha avantajlı olur ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Serkan Maden yazdı:

Altıncı taşınmamız  Ankaradan Karsa olmuştu. Arkadaş tavsiyesi ile bir firmayla anlaştık rezil olduk söktüklerini geri takamadılar. Kurumsal bir firmayla anlaşın mümkünse.

Yedinci taşınmamızı Karst'an Ankara'ya yaptık Eylülde. Ankara'lı nakliyeci fena değildi.

Murat Sürmeli yazdı:

Ankara'dan Burdura taşınacağız nasipse 1 aya, Burdur'dan mı bakmak daha avantajlı olur ne dersiniz?

Bu işler birazda şans işi numarasını verebilirim. Ama kefil olamam 😃

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Serkan Maden yazdı:

Yedinci taşınmamızı Karst'an Ankara'ya yaptık Eylülde. Ankara'lı nakliyeci fena değildi.

Bu işler birazda şans işi numarasını verebilirim. Ama kefil olamam 😃

Verebilirseniz sevinirim hocam, teşekkürler.

Bu arada ne zaman oldu ve kaça patladı?

Yorum bağlantısı
Serkan Maden
(düzenlendi)
Murat Sürmeli yazdı:

Verebilirseniz sevinirim hocam, teşekkürler.

Bu arada ne zaman oldu ve kaça patladı?

Eylülde 29 000 bindi Kars 1100 km idi. Ankara için kendi asansörü var. Tek evi taşıyan bir aracı var. Ali 0533 327 88 12 detaylı konuşun fiyatı 

tarihinde Serkan Maden tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sürmeli yazdı:

Siz bilgili bir abiye benziyorsunuz, memnun jaldınız mı taşınmalardan :D

Abi kusura bakma mesajı yeni görüyorum bu ara işler çok yoğun hem yıl sonu hem beyanname dönemi :(

Ben genel itibariyle memnun kaldım taşınmadan. bi kaç cam eşya dışında eşyalarda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Aynı firma ile dayım Edirne'den Kıbrıs'a, kardeşim de Samsun'dan Kıbrıs'a eşya taşıttılar onlar da sıkıntı yaşamamıştı, ben de onların referansı ile aynı firmayla anlaştım

Çayırova Nakliyat Ekrem Bey. Numarasını özelden paylaşayım istersen başka bir firma ile anlaşmadıysan henüz

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...