İçeriğe Yönlendir

Corolla Lpg Dönüşümü ve Tavsiyeleri

Kahraman Doğramacı

Recommended Posts

Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

cuma akşamı ortaköye araba ile gel  çay içelim?

Maslak'tan karşıya geçsin bence. Maltepe'de bi çay için :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

cuma akşamı ortaköye araba ile gel  çay içelim?

İ10 ile yaptım onu. dönüşte ikinci köprü yoluna çıkan rampayı tırmanırken stop etti araba. :) Cayır cayır yanıyordu. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Bülent Tarakçı yazdı:

Ali ben merkezdeyim. Sıfıra yakın rakım. Gittiğim yer Perşembe ilçesi. Orası da deniz kenarı, yolda deniz kenarı. Mliletten 2 litre fazla yakmam için biraz sert kullanmam gerekir. Ya millet üfürüyor, ya benim gözüm yol bilgisayarını yanlış görüyor. TSİ de durum ne olur? 1 ay sonra öğreniriz. Tabi pandemiden dolayı okullar açılmaz ise işlem biraz uzayabilir. 

Valla abi, sana 37 saniyelik video atayım. Artık nasıl bir psikopat olduğumu anlarsın abi :) . Sadete gelirsek haritada şu gittiğin yolu bir inceliyim. Arabalarının teknik dökümanlarını okuyayım. Bakam nasıl bir durum ile karşı karşıyayız. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Cvt şanzıman manuel’den daha az yakıyor bu arada. Komşumuzda var. İstanbul içinde (gerek sıkışık trafik gerekse şehir içi ana yollar) 8,5lt tüketiyor. Ankaradaki arkadaşım da 7,7 dedi. Şehir dışı daha da ekonomik. Aracı en az 5 sene kullanacaksınız, yılda da en az 15-20 bin km yapacaksanız lpg takın. Diğer türlüsü kâr değil. Boşa masraf olur. Bugün takacağın kit 4 bin olsa, muayene noter bakım masraflarla 5000tl ediyor. 75 bin k’de 10 bin tl kalacak sana. Senede eder 2000tl. Ayda eder 166tl. 

değmez. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Ali Darbaz yazdı:

Valla abi, sana 37 saniyelik video atayım. Artık nasıl bir psikopat olduğumu anlarsın abi :) . Sadete gelirsek haritada şu gittiğin yolu bir inceliyim. Arabalarının teknik dökümanlarını okuyayım. Bakam nasıl bir durum ile karşı karşıyayız. 

Ali hiç bir şey demiyorum. Senin kullandığın aracın arkasından gitmek istemezdim. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bülent Tarakçı yazdı:

Tsi ve Dsg tecrübem yok. Golfü alalı 2 hafta oldu.

5-6 arası olacak. Trafik yok gibi görünse de var. Işık aralarında gereksiz bir hızlı akım var.

Her ne kadar düz görünse de rampaları fazla. Sehir dısı 4.5, sehir içi 5.5 civarında olacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Alpay Sumer yazdı:

5-6 arası olacak. Trafik yok gibi görünse de var. Işık aralarında gereksiz bir hızlı akım var.

Her ne kadar düz görünse de rampaları fazla. Sehir dısı 4.5, sehir içi 5.5 civarında olacak.

Alpay ağzın bal yesin :) Hadi inşallah! 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...