İçeriğe Yönlendir

Mersin Exper Önerisi

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

Yarın kısmet olursa mersinden bir araca baktırıp beğenirsek alacağız işini iyi yapan expere ihtiyacımız var yardımcı olabilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Emre Demir
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Yarın kısmet olursa mersinden bir araca baktırıp beğenirsek alacağız işini iyi yapan expere ihtiyacımız var yardımcı olabilirmisiniz

Hepsi üçkağıtçı , 1 kaportacıya , bir motorcuya götürün daha iyi 

yalandan dyno verisi ,vs kontrolu yapan motoru bitik arabaya %98 sonuç çıkaran firma hepsi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Emre yorum için teşekkür ederim ama kendi memleketim olsa sıkıntı değil mersinde mecbur baktırmamız lazım expere

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
(düzenlendi)

Sanayide bi kompresyon testi yaptırın motorla ilgili en sağlıklı bilgiyi o verir. Dyno testleri tırt. Kaporta için de güvenmiyorsanız experlere o markanın yetkili servisinde alım satım kontrolü yaptırın.

tarihinde Çağatay Kılınç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Mersin’de Şahin oto ekpertiz var. Genellikle sattığım tüm araçları oraya götürüyor alan arkadaşlar.

Birde otorapor ve ümran oto ekpertiz var. Arkadaşlar fena değil diyorlar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

gezenadam diye bir grup var baya detaylı bakıyorlar.hemde gitgel uğraşmıyorsun.instagram'da sayfaları var inceleyin isterseniz.Bende bundan sonraki aracımı onlara baktırtmayı düşünüyorum.Fiyatlarıda makul görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Mersin Hatay Adana Osmaniye tarafından araçlara bir kaç kişinin tavsiyesi üzerinde hiç bakmıyorum. Km si ile oynanmış hikayeden ilan açanlar gelsin burda yolarız kafası filan çok oluyor diyorlar. Ben hep uzak durdum.
Darısı başınıza inşallah temiz güzel çıkar

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Polis memuru olmasına rahmen adam araçtan bi haber çıktı 7 yıldır elinin altında olan araçtan haberi yok almadık teşekkür ederim yardımlarınız için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...