İçeriğe Yönlendir

Çocuk Akıllı Saat Önerisi?

Tayfun Aydın

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
Levent Güzelkalp yazdı:

Bunu aldim aslinda bizimkine pek lazim degil ama arkadaşlarında var diye aldik . Genel anlamda memnunuz sarji 2 gun falan gidiyor fiyati makul

https://ty.gl/pkvfwzwqyh

Bu bizdeki saate benziyor pek memnun değilim fiyatı uygun ancak gprs problemi var iç mekanlarda sorunlu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Fikrimi değiştirdiniz sanırım [emoji846]. Arada 400 tl fark var buna değecek bir saat. İncelemeleri çok iyi. 
valla abixim konumu 10 dk da bir guncelle dedim gunde en fazla 5 kere konusma yapiyordur bizimki rahat 2 gun gidiyor geceelri kapiyorum 2 gun sonunda dolmasi 20 dk falan suruyor. Dez avantaji bilgisayardan yada powerbanktan doldurmak gerekiyor prizden doldurmayin deniyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Peki nasıl çözüldü sonra?

Pil bitti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Pil bitti

E saat öyle kaldı o zaman? Bi daha şarj etmediniz yani?

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Araştırırken ucuz modellerin hepsinin ortak bir uygulama kullandığını gördüm. Bence bu verimliliği ve güvenliği biraz kötü etkiliyor. 

Ama tcl kendi uygulamasını kullanıyor. Biraz da bu ikna etti beni. 

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Hasan Yıldız yazdı:

Evde Alcatel MT 30 var. Bizim çocuk büyüdü pek kullanılmıyor. Biz gayet memnunduk sıkıntı yaşamadık.inceleyin hoşunuza gider ise anlaşırız bir şekilde.
https://www.epey.com/akilli-saat/alcatel-move-time-mt30.html

Hasan bey çok teşekkür ederim. Saati inceledim karşılaştırdım. Bataryası biraz düşük geldi bana. Artı kamera ve bazı takip özelliklerinin olmaması ve 4.5g olmaması yüzünden düşünmüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

E saat öyle kaldı o zaman? Bi daha şarj etmediniz yani?

sonraki gün aradım çağrı merkezini. Düzelttik tekrar güncelleyin dedi. Şarj edip güncelledim. Ama cihaz açılınca aramadı 112’yi. Sonra düzeldi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

sonraki gün aradım çağrı merkezini. Düzelttik tekrar güncelleyin dedi. Şarj edip güncelledim. Ama cihaz açılınca aramadı 112’yi. Sonra düzeldi

Ben olsam aluminyum folyaya sarmayı, sonrasında da çelik bir tencerenin içine atmayı denerdim :) Geçmiş olsun, sinir bozucuymuş

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Aşağıdaki ürünü aldım arkadaşlar. Yardımcı olan fikir veren herkese çok teşekkür ederim. Umarım memnun kalırım. Biraz kullandıktan sonra fikirlerimi buraya yazarım tekrar. 

https://www.hepsiburada.com/tcl-mt40x-movetime-family-watch-4g-akilli-cocuk-saati-pembe-p-HBV00000NBNMT?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.72.5

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Murat Gedik yazdı:

Aşağıdaki ürünü aldım arkadaşlar. Yardımcı olan fikir veren herkese çok teşekkür ederim. Umarım memnun kalırım. Biraz kullandıktan sonra fikirlerimi buraya yazarım tekrar. 

https://www.hepsiburada.com/tcl-mt40x-movetime-family-watch-4g-akilli-cocuk-saati-pembe-p-HBV00000NBNMT?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.72.5

Doğru seçim, memnun kalırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
İsa Acar
Murat Gedik yazdı:

Murat Bey merhaba, üründen ne derece memnun kaldınız? Su geçirmezlik özelliği yok diyor açıklamalarda, yüzme anlamında yoktur sanırım değil mi? Günlük kullanımda sıkıntı olmaması lazım :unsure2:

Bi de kaç liraya almıştınız acaba? Fiyat 2 bin TL şu an :shok:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
İsa Acar yazdı:

Murat Bey merhaba, üründen ne derece memnun kaldınız? Su geçirmezlik özelliği yok diyor açıklamalarda, yüzme anlamında yoktur sanırım değil mi? Günlük kullanımda sıkıntı olmaması lazım :unsure2:

Merhaba İsa bey. 

Saati kızım için nisan ayında almıştım. Şu an hala aktif olarak kullanıyoruz. Saati alma amacımı yukarıda yazmıştım ama gene yazayım. Kızım 1. sınıfa okula başlamıştı. Hem öğlen arası yemek yedirmek için okula gitmemek, hem de okuldan alırken geç kalırsak iletişimde kalmak amaçlı almıştık. 

Kullanım konusuna gelince saatten şu anda genel olarak memnunum. Kızımla iletişimde olmak çok iyi. Daha ucuz telefonlar var tuşlu ama küçük çocuk telefonu kullanamayacağı için bu saati almakta çok iyi bir karar vermişiz. Saati banyo yaparken ya da denize girerken çıkartıyoruz. Ama elini yüzünü yıkarken su filan temas ediyor hiç bir şekilde su ile ilgili bir problem yaşamadık. 

Şarjı iki gün gidiyor. Biz akşam 21:00'de kapanmasını ve sabah 07:00'de açılmasını ayarladık o yüzden böyle yoksa daha erken bitebilir. Saatin şarjı %10 kaldığı zaman ve %5 filan uyarı veriyor telefona bu çok iyi. 

GPS ve konum bilgisi 15 dk gecikmeli olarak geliyor. Haritaya baktığınız zaman çocuğun nerede olduğunu anlayabiliyorsunuz. 

Genel olarak memnum tavsiye ederim. Orta seviye saat verdiğimiz paranın karşılığını aldığımızı hissediyoruz. Ben 1450 TL'ye almıştım nisan ayında. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
İsa Acar yazdı:

Ya da tavsiye edebileceğiniz F/P ürünü var mı?  

Bizim komşu da 900 TL'ye su geçirmez bir model aldı. Onu da kullanıyorlar sıkıntı yok galiba ama benim kızımın saati ile kalite farkı çok fazla. Ben kurdum saati o yüzden biliyorum. Ses kalitesi ve kamerası daha iyi bizimkinin.

Onkatech pr-55 modelini aldılar. Şu an daha 900 tl.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bendeki alcatel 8 senelik. Geçen hafta bozuldu galiba. Çözemedim. Çalışıyor ama tuşlar basmıyor. 

tcl baktım. Şikayet eden epey var. Wiky baktım. O da aynı. Yani hangisi alınmalı çözemedim. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Wiky

Ciddi anlamda arıza geri dönüşü fazla, TCL (TCL=Alcatel) ona göre daha iyi, bir nebze Bilicra'da düşünülebilir.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Bakış yazdı:

Ciddi anlamda arıza geri dönüşü fazla, TCL (TCL=Alcatel) ona göre daha iyi, bir nebze Bilicra'da düşünülebilir.

alcatel çok basitti. Gps ve telefon var sadece. Basitliği sayesinde epey bozulmadı sanırım. 

bakayım ona da

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Bakış yazdı:

bizimki bundan. Aslında cihaz çalışıyor. Ekran yerinde normal. Arayınca çalışıyor. Gps gösteriyor. Sesi çıkıyor. Ama tuşlar çalışmıyor. Etkisiz. 

sadece kapatma tuşuna çok uzun süre basınca cihaz kapanıyor. Normalde kapatma tuşuna basınca kapama menüsü ekrana gelirdi. Artık gelmiyor. 

Söktüm. Pil ve ekran soketlerini çıkardım. Su kaçmıştır diye kuruttum. Ama yok. Hala aynı. 

images?q=tbn:ANd9GcSBL-BY9C6ZPbIbEdqVzcM

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Miadını doldurmuş, iyi bile çalışmış aslında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...