İçeriğe Yönlendir

Bir Başka Mondeo

Münir Nurettin Taşova

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu

Allah hayırlı etsin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. Aynı aracın siyahını kullanıyorum. Olmazsa olmazım led fardı. Öyle denk gelince almıştım geçen sene temmuzda. Havuzlu  bagaj ve  paspas tavsiye ederim. Bagaj operasyonu çok faydalı. Kışlıklar için ikinci jant takımı ile 215/55 r17 nokian wrd5 aldım kesinlikle tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Bir yerde yakalamak lazım yoksa fırsatlar kaçıyor. Sıfırı aynı opsiyonlarla 380 küsüre dayandı, almak mümkün değil. Daha güzeli senin olsun abi, teşekkürler.
SportKA m var zaten en guzeli[emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Zeki Yelboğa yazdı:

Hayırlı olsun yeni Mondeo'nuz.

Teşekkür ederim. 😊

Metin Uzunoğlu yazdı:

Allah hayırlı etsin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. Aynı aracın siyahını kullanıyorum. Olmazsa olmazım led fardı. Öyle denk gelince almıştım geçen sene temmuzda. Havuzlu  bagaj ve  paspas tavsiye ederim. Bagaj operasyonu çok faydalı. Kışlıklar için ikinci jant takımı ile 215/55 r17 nokian wrd5 aldım kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkür ederim Hocam. Havuzlu bagaj ve paspası aldım. Bagaj şu anda yeterli geliyor, bebek olursa yapmam gerekecek. Kışlıklar için jant takımı almak yerine, jantı çizmeyecek bir yerde  yaz kış değişimi yapsam daha iyi olur sanırım.  Nokian WR A4 235/45R18 98V XL tane 955 TL. sizin lastik fiyatı ne durumda Hocam?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Münir Nurettin Taşova yazdı:

Ford abd sitesinden sync versiyonunuzu 3.0 yapabilirsiniz. Ayrıca servis takmıştır belki ama bms güncellemesi var ücretsiz. Bilginiz olsun. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Musa Değerli yazdı:

SportKA m var zaten en guzeliemoji38.pngemoji38.pngemoji38.pngemoji38.pngemoji38.pngemoji38.pngemoji38.pngemoji38.pngemoji16.pngemoji16.pngemoji16.pngemoji16.pngemoji23.pngemoji23.png

Doğru söze ne denir 😄 👍  Satarsan haberimiz olsun.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Doğru söze ne denir [emoji1] [emoji106]  Satarsan haberimiz olsun.
Valla bir ara delirdim ilana koydum ama sportka tamponları takıp komple boyatınca artık evlat[emoji16][emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Metin Uzunoğlu yazdı:

Ford abd sitesinden sync versiyonunuzu 3.0 yapabilirsiniz. Ayrıca servis takmıştır belki ama bms güncellemesi var ücretsiz. Bilginiz olsun. 

Bende onu soracaktım Hocam. versiyon 3.0 da Türkçe dil desteği var mı? Kısaca güncellemeyi nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz? Bms nedir bilmiyorum?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bende onu soracaktım Hocam. versiyon 3.0 da Türkçe dil desteği var mı? Kısaca güncellemeyi nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz? Bms nedir bilmiyorum?

Türkçe dil desteği var, 215/55r17 wrd5 620 almıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Valla bir ara delirdim ilana koydum ama sportka tamponları takıp komple boyatınca artık evlat[emoji16][emoji16]
Güle güle kullan abi. [emoji5]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Kısaca güncellemeyi nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz? Bms nedir bilmiyorum?

Forumda yazmıştım, bulunca atarım, 16 GB bellek lazım araç şasi no ile sisteme üye oluyorsunuz bilgisayara dosya indirip belleğe atıp araç kapalı iken usb yi takıp müzik sistemini açıyorsunuz.

bms çok önemli akünün fazla şarzını engelliyor. Abd de bu yüzden yanan araçlar varmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Metin Uzunoğlu yazdı:

Forumda yazmıştım, bulunca atarım, 16 GB bellek lazım araç şasi no ile sisteme üye oluyorsunuz bilgisayara dosya indirip belleğe atıp araç kapalı iken usb yi takıp müzik sistemini açıyorsunuz.

bms çok önemli akünün fazla şarzını engelliyor. Abd de bu yüzden yanan araçlar varmış.

Battery Management System olarak geçiyormuş. Teşekkür ederim Hocam, bakım zamanı sorayım yapılmış mı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arayış içindeyken, olmazsa olmaz opsiyonlarım vardı. Beyaz renk, Ford dinamik led farlar, 18 inc çok kollu jantlar, Sync 3, koltuk ısıtma ve sunroof. Bu opsiyonlardan sadece sunroof mevcut değil. Araç radarıma girince incelemeye gittim. @Mehmet Ozyurek abime danıştım. (Kafasını ütülemiş olabilirim default_smile.png Oda, kaçırma al diyince aldım. Yardımların için teşekkür ederim Mehmet abi.

Elimden gelen her şey, başım gözüm üstüne kardeşim. 

Hiç rahatsız değilim, güle güle kullan ;)

Maşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Fikri Keleş yazdı:

hayırlı olsun

Beyaz bi de AEG olunca ne biliyim :)

Renkte buz beyazı. 😄

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

Hayırlı olsun maşallah kazasız belasız cezasız ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Piano black kaplamalarda hafif çizikler var. Bakalım faydası olacak mı?71d9ab6fba63778bf680e44444ae61f6.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

Hayırlı olsun Mondeo'nuz beyaz rengi sevmem ama bunun ki bir başka👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Onur Çelebi yazdı:

Hayırlı olsun Mondeo'nuz beyaz rengi sevmem ama bunun ki bir başka👍

Matlaşmiş beyaz rengi bende sevmiyorum. Parlak beyaz yakışıyor ama. Teşekkür ederim. 😊

Serkan Karakoca yazdı:

Hayırlı olsun maşallah kazasız belasız cezasız ...

Teşekkür ederim. 😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Hayırlı olsun.

Otoparkta var bir tane her denk geldiğimde yanı boşsa park ediyorum, abi kardeş takılıyorlar:D

Sedef beyazı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Ceyhan Karacabey yazdı:

Maşallah. hayırlı olsn.

Teşekkür ederim. 😊

Ersin Gökdemir yazdı:

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim. 😊

Aydın Sert yazdı:

Hayırlı olsun.

Otoparkta var bir tane her denk geldiğimde yanı boşsa park ediyorum, abi kardeş takılıyorlar:D

Sedef beyazı.

Sedefli beyaz çok yakışıyor bu modele. Teşekkür ederim. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Biraz önce sync versiyonu 2.0 dan 3.0 yükselttim. Güncelleştirme dosyasını indirmek için Ford Amerika ve Ford Hindistan siteleri öneriliyordu yalnız bu siteler araç VIN'i geçersiz görüyordu. Ford Almanya sitesi VIN'i tanıdı ve güncelleştirmeyi indirebildim. 4 gb lık bir flash disk yeterli oluyor.

Sol alttaki K harfi ne oluyor? Sürekli değişik harfler var BE C gibi bilen yazarsa sevinirim.76ab5df9331b26216ba620319a1710fe.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Hayırlı olsun, piyasasının üstünde bir araç, güle güle kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...