İçeriğe Yönlendir

Mondeo Orijinal Sony Teyp

Ali ÖZCAN

Recommended Posts

Ali ÖZCAN

Herkese hayırlı geceler,Mondeo 2011 model 1.6 TDCİ aracımda bulunan orijinal Sony cihaz,USB den müzik çalarken ekranda NEWS yazıp kendi kendine sık sık radyo ya geçiyor,acaba bir arıza mı var,yoksa ayarlarında mı bir şey var, bu cihazın kullanma kılavuzunda nereden ulaşabilirim

Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül

TA tuşuna basılı tutarak yada birkaç kez basınca news modu kapanıyor olmalı. Focus 1 de var. News haberler demek otomatik geçtiği kanalda muhtemelen haberler başlayacaktır mantıken o amaçla yapılmış özelliktir teyp arızalı değildir

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN
Ömer Sarıgül yazdı:

TA tuşuna basılı tutarak yada birkaç kez basınca news modu kapanıyor olmalı. Focus 1 de var. News haberler demek otomatik geçtiği kanalda muhtemelen haberler başlayacaktır mantıken o amaçla yapılmış özelliktir teyp arızalı değildir

Teşekkür ederim Ömer bey,seyir halindeyken kurcalama fırsatım olmadı,NEWS i kapatamamıştım,park edince de hep unuttum,yarın deneyeceğim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

news menüden kapatın, otomatik habere geçiyor sanırım birisi menüyü karıştırmış news of yapın menü tuşuna basıp aşağı yukarı kaydırın ve news off yapın

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN
Mustafa Yanar yazdı:

news menüden kapatın, otomatik habere geçiyor sanırım birisi menüyü karıştırmış news of yapın menü tuşuna basıp aşağı yukarı kaydırın ve news off yapın

Teşekkür ederim,yarın bakacağım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül

Hayırlı akşamlar rica ederim yardımcı olabilirsek ne mutlu ☺️👍

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN
Çağlar Bayur yazdı:

TA-AF hepsini kapatın,

Sağolun Çağlar hocam,yarın bakacağım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...