İçeriğe Yönlendir

Focus Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

ZEKERİYA KARA

Recommended Posts

Koray Demir
Ali Darbaz yazdı:

Değerli arkadaşlar, sonuçlarından memnunsanız LPG'de binmeye devam edebilirsiniz. 

Lpgli bir Corolla alın. Size sonuç değil sebep gösteriyorum 😊

Not: Dizelciyim.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Koray Demir yazdı:

Lpgli bir Corolla alın. Size sonuç değil sebep gösteriyorum 😊

Not: Dizelciyim.

Ben niye alayım, onlar alsın :) . 6 aydır yakıta para vermiyorum  :) . 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ali Darbaz yazdı:

Ben niye alayım, onlar alsın :) . 6 aydır yakıta para vermiyorum  :) . 

Yakıt önemli değil. GM çok sorun çıkarıyor o yüzden söylemiştim.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Koray Demir yazdı:

Yakıt önemli değil. GM çok sorun çıkarıyor o yüzden söylemiştim.

Bismillah, daha benden kaynaklı sorun çıkmadı. Eski sahibinden kalan sorunları çözdük. Elimden geldiği kadar en iyi kondisyonu tutmaya devam edeceğiz. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ali Darbaz yazdı:

Bismillah, daha benden kaynaklı sorun çıkmadı. Eski sahibinden kalan sorunları çözdük. Elimden geldiği kadar en iyi kondisyonu tutmaya devam edeceğiz. 

Yürütme maliyeti düşük mü bu aracın km başına gider maliyet tablosu var mı?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Koray Demir yazdı:

Aslında araçlarımız çok yakmıyor sadece benzin pahalı.

Norveçte insanlar yeni bir akım başlatmış, Slow Ride diye. Bjorn Nyland videolarında çok sık duyuyorum. Bizim insanımızda para yok, ama nasıl oluyorsa arabaya tunning için para buluyorlar. Arabayı agresif kullanmaktandan çekinmiyorlar. Parası olan yavaş sürüyor, parası olmayan agresif kullanıyor. Tüketim göklere çıkmış. Yerli cruze sahipleri 7- 8 litre altı yakan yok. Turbo 1.4 olan bile 6.5 görmüyorum demiş. 

Trafik faktörüde var tabi. onu yok saymıyorum. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Norveçte insanlar yeni bir akım başlatmış, Slow Ride diye. Bjorn Nyland videolarında çok sık duyuyorum. Bizim insanımızda para yok, ama nasıl oluyorsa arabaya tunning için para buluyorlar. Arabayı agresif kullanmaktandan çekinmiyorlar. Parası olan yavaş sürüyor, parası olmayan agresif kullanıyor. Tüketim göklere çıkmış. Yerli cruze sahipleri 7- 8 litre altı yakan yok. Turbo 1.4 olan bile 6.5 görmüyorum demiş. 
Onlar farklı, çevre kaygısı falan da vardır onlarda.
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ali Darbaz yazdı:

Forumumuzun mottosudur:

”Sakin kullan, az tüket”

Yorum bağlantısı
ZEKERİYA KARA

Araç yapıldı. Motor kapağı açıldı. 1. Sübop kırılmış. Yanmış. O tamir edildi ve sorun giderildi. Lpg li araçlarda 100-120 binde bir bu tür sıkıntılar oluyormuş. 

Görkem Karakaş yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Çare benzin

Çare benzin falan değil. Aynı sübap bende de değişti lpg kârım 10 binden fazladır. 2.5 da araba yesin.

Araç yapıldı. Motor kapağı açıldı. 1. Sübop kırılmış. Yanmış. O tamir edildi ve sorun giderildi. Lpg li araçlarda 100-120 binde bir bu tür sıkıntılar oluyormuş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...