İçeriğe Yönlendir

Yeni Hyundai Tucson

Gökhan Tuna

Recommended Posts

Gökhan Tuna

Yeni Hyundai Tucson geliyormus kiymetli forumdaslarim, nasil buldunuz?

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Aydınlatma grubuna bayıldım ön tarafa özellikle. Almak hayal ama aracın şekli güzel, Allah sevdiğine bağışlasın diyelim.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Mert Gulkokan yazdı:

Hyundai kia grubu tasarım konusunda çok iyiler

sadelikten uzaklar ancak yine de ben beğeniyorum orta konsol komple ekran olmuş tam benlik :)

Sinyal verip serit degistirirken dikiz aynasindaki kameranin goruntusunun yansitilmasina da bayildim; ama butun bunlar fiyatlari ucuran ozellikler :(

Cem Işık yazdı:

Aydınlatma grubuna bayıldım ön tarafa özellikle. Almak hayal ama aracın şekli güzel, Allah sevdiğine bağışlasın diyelim.. :)

Peugeot aslan pencesi arka farlar, Guiletta yatik virgul formunda arka farlar, ilk Audi'de gordugum kayan sinyaller ile birlikte en begendigim aydinlatmalardan oldu.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Satın alabileceğim kadar güzel, al(a)mayacağım kadar çirkin olmuş :) 

Daha önceki modellerinde olduğu gibi direksiyonunu yine beğenmedim. Hyundai oldukça istikrarlı bu konuda. 

Arka cama çıkıntı yapan marka logosu da gereksiz olmuş sanki.

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
(düzenlendi)

başarılı bence en sevmediğim yeri ön sağ sol tampon ucu köşeleri

tarihinde Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Tasarım bi tuhaf geldi bana, ama ven en çok o farların aydınlatması ve sellektörünü merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ön taraf hariç beğendim. Led farları bana çok zorlama geldi. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Dogan Arsiray yazdı:

ön panjur komple far sanırım.

Yok degil Dogan Bey, videodan yanlis anlamadiysam gunduz led farlarinin formu panjurun formu ayni .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

aracin ön yan arka kisminda oldukça cesur çizgiler var. kendine özgü tasarımlara bayiliyorum, hic bir araca benzemiyor ne güzel

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

2 aya makyajlar seneye 2.makyaj 3. sene yeni kasa.Tamamen milleti yolma stratejisi devam et işte bu kasası gayet güzeldi yedek parçayı ucuzlat servis fiyatlarını düşür istersen koy yine kör nokta kameralarını falan.Almasa millet böyle olmazda saldırıyor herkes evi yok kirada oturuyor 350 bine A4 almış arkadaşım az daha katıp ev alsanda 1000 lira kira vermesen kafan rahat olsa olmaz mı diyorum zevk bu diyo.Allah akıl fikir versin ne diyelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

herhangi bir karakteristiği olmayan bir tasarım, yenilerin hepsi gibi

çok togg bir tasarım olmuş bence.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

hyundai neden git gide çirkinleşiyor anlamıyorum.. 8-10 sene önceki modelleri  çok daha güzeldi

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Emre Öğüt yazdı:

hyundai neden git gide çirkinleşiyor anlamıyorum.. 8-10 sene önceki modelleri  çok daha güzeldi

ben aksini düşünüyorum. eskiden de kötüydü. şimdi daha sıradan en azında kötülüğü. alınabilir oldu yani :)

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Dogan Arsiray yazdı:

ben aksini düşünüyorum. eskiden de kötüydü. şimdi daha sıradan en azında kötülüğü. alınabilir oldu yani :)

Güncel Tucson gayet yakışıklı, nesini beğenmiyorsun? :) 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Yurdaer Elay yazdı:

Güncel Tucson gayet yakışıklı, nesini beğenmiyorsun? :) 

hyundai nin 10 sene öncekine yönelik şahsi fikrimdi. güncel tucson bence de kibar ve hoş. hyyundai nin tasarımı çok özgün olmasa da oturmuş vaziyette bence. en azından her arabası farklı tipte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

bu yeni modelden gördüm geçenlerde, ön taraftaki led farlar mercedese eqc ye benziyor.. ben aracı beğendim. ancak çabuk eskiyecek bir tasarımı var bir öncekine göre.

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Doğan Arşiray yazdı:

bu yeni modelden gördüm geçenlerde, ön taraftaki led farlar mercedese eqc ye benziyor.. ben aracı beğendim. ancak çabuk eskiyecek bir tasarımı var bir öncekine göre.

Güzelim arabaya gidip öyle ucube bir direksiyon takmışlar, insanın tüm hevesi kaçıyor :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...