İçeriğe Yönlendir

Doktor Astra

Zafer Bakar

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun, kazasız belasız ve de cezasız kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Zafer Bakar yazdı:

Allah razı olsun çok teşekkür ederim.

2 ay kadar oldu kuzenime Essentia donanımlısını aldık. Geçen gün enjektörlerini elden geçirmişler, egr temizliği falan yapmışlar. Arabanın çekişi inanılmaz arttı diyordu. Belki de ödediği paranın verdiği plasebo etkisidir :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan Zafer.

Geçen ay ben de bizim delikanlıya 2013 lpgli essentia konfor modelini ilk sahibi "doktordan" aldım. DBY Detailingde temizliği, boya koruması ve cam filmleri yapıldı. Memnunuz şimdilik, sen de memnun kalırsın inşaallah. Yakıtından memnun kalacağın muhakka tabi..:good1: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Önder Özcan yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun Zafer,  güle güle kullan :)

Çok teşekkür ederim Önder abim. Senin arabada hayalimiz elbet bir gün bineriz Allah izin verirse..:D

H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Hayırlı olsun, kazasız belasız ve de cezasız kullanın.

Çok teşekkür ederim, Allah hepimizi korusun

Yurdaer Elay yazdı:

2 ay kadar oldu kuzenime Essentia donanımlısını aldık. Geçen gün enjektörlerini elden geçirmişler, egr temizliği falan yapmışlar. Arabanın çekişi inanılmaz arttı diyordu. Belki de ödediği paranın verdiği plasebo etkisidir :D 

Abi enjektörler için şuanlık düşüncem yok lakin egr kurum temizliği çok işe yarıyor yüksek ihtimal kış biterken yaptırırım. Hayırlı olsun sizlere de :bye:

Mehmet Polat yazdı:

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan Zafer.

Geçen ay ben de bizim delikanlıya 2013 lpgli essentia konfor modelini ilk sahibi "doktordan" aldım. DBY Detailingde temizliği, boya koruması ve cam filmleri yapıldı. Memnunuz şimdilik, sen de memnun kalırsın inşaallah. Yakıtından memnun kalacağın muhakka tabi..:good1: 

Çok teşekkür ederim.2013 ler bildiğim kadarıyla classic diye belirtilen 2.jenerasyon essentia konfordur en dolularından biridir.. Ben açıkcası lpg li astralardan uzak duruyorum. Boya koruma ve cam filmi çok karizmatik yapıyor bunları :yes:. Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin inşallah. Bir gün buluşalım :bye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat
Zafer Bakar yazdı:

Çok teşekkür ederim Önder abim. Senin arabada hayalimiz elbet bir gün bineriz Allah izin verirse..:D

Çok teşekkür ederim, Allah hepimizi korusun

Abi enjektörler için şuanlık düşüncem yok lakin egr kurum temizliği çok işe yarıyor yüksek ihtimal kış biterken yaptırırım. Hayırlı olsun sizlere de :bye:

Çok teşekkür ederim.2013 ler bildiğim kadarıyla classic diye belirtilen 2.jenerasyon essentia konfordur en dolularından biridir.. Ben açıkcası lpg li astralardan uzak duruyorum. Boya koruma ve cam filmi çok karizmatik yapıyor bunları :yes:. Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin inşallah. Bir gün buluşalım :bye:

Amin cümlemize. Buluşmaları severim, Ankara buluşmalarını da özledik zaten..:good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Kemal Korkmaz yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim:nazar:

Allah razı olsun Kemal abim var ol

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sedat Demircan

hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Zafer Bakar
Sedat Demircan yazdı:

hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim

Teşekkür ederim abicim kusura bakma mesajını gorememisim yakında yeni guncellemelerle karsinizdayim 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sedat Demircan
Zafer Bakar yazdı:

Teşekkür ederim abicim kusura bakma mesajını gorememisim yakında yeni guncellemelerle karsinizdayim

estagfurullah kardeşim  inş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Hayırlı olsun. Çok temiz ve bakımlı duruyor. Şimdi bu araca 230.bin km deyip burun kıvıranlara bir el salla buradan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Hayırlı olsun Zafer, güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Sedat Demircan yazdı:

estagfurullah kardeşim  inş.

Fedai Özoğlu yazdı:

Hayırlı olsun. Çok temiz ve bakımlı duruyor. Şimdi bu araca 230.bin km deyip burun kıvıranlara bir el salla buradan.

Allah razı olsun. Aracın masallahi var utandirmiyor bizi güldürüyor aksine 

Mehmet Pınar yazdı:

Hayırlı olsun Zafer, güle güle kullanın

Teşekkür ederim Mehmet abicim ☺

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Oğuzkan Erışık

Yosun bağlamış la buralar :biggrin:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Oğuzkan Erışık yazdı:

Yıllar geçtiii

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Oğuzkan Erışık yazdı:

Aranıyor muyuz ne :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sahın yazdı:

Aranıyor muyuz ne :D 

Hayırlı cumalar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Oğuzkan Erışık yazdı:

Hayırlı cumalar

Hayırlı cumalar :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...