İçeriğe Yönlendir

Sözleşme İptali

Serdal Soysal

Recommended Posts

Koray Demir
(düzenlendi)

Hayırlı olsun çözüldüğüne sevindim.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Bugünkü görüşmeden sonra saat 13:30 gelmişler. Güzelce takıp gittiler.
Sadece giderken abi ödemeyi hesabamı atarsın sorusu oldu bende müsait olduğumda etf yaparım merak etmeyin dedim yolladım.

default_wink.gif fotoğraf yapım aşamasından0d04732742252709cc1b8edef17f9165.jpg
hayırlısı olsun üst kısma köpük mu sıkmışlar keşke mastik kullandirsaydiniz daha güzel duruyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya

Gecmis olsun iste paranla rezil olmaya yine bir örnek ama kurtulmussunuz cok sükür hayirli olsun artık demek düştü bize de

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

hayırlısı olsun, kazasız belasız çözülmesine sevindim. Keşke konuyu daha önce açsaydınız :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Serdal Soysal yazdı:

Bugünkü görüşmeden sonra saat 13:30 gelmişler. Güzelce takıp gittiler.
Sadece giderken abi ödemeyi hesabamı atarsın sorusu oldu bende müsait olduğumda etf yaparım merak etmeyin dedim yolladım.

;) fotoğraf yapım aşamasından0d04732742252709cc1b8edef17f9165.jpg

Çok şükür halletmişler,katlanır cam yerine sürgülü cam pvc düşündünüzmü veya fiyat aldınızmı? katlanır camın en büyük sıkıntısı cam aralarındaki fitillerin çabuk bozulması diye duymuştum,güle güle kullanın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
hayırlısı olsun üst kısma köpük mu sıkmışlar keşke mastik kullandirsaydiniz daha güzel duruyor
Köpük kot farkından dolayı sıkıldı, fazlalığı kesilip üzerine mastik sıktılar.
Teşekkür ederim.
Hayırlı olsun çözüldüğüne sevindim.
Teşekkür ederim
Geçmiş olsun.
Teşekkür ederim
Gecmis olsun iste paranla rezil olmaya yine bir örnek ama kurtulmussunuz cok sükür hayirli olsun artık demek düştü bize de
Aynen, teşekkür ederim daha önce daha paralı işleri yapmaya gitmiş itiraf etti benim kararlı davranmam getirttirdi.
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
hayırlısı olsun, kazasız belasız çözülmesine sevindim. Keşke konuyu daha önce açsaydınız [emoji4] 
Teşekkür ederim
Evet daha önce açsaydım bu kadar gerilmeyecektim, bu şekilde nasıl davranabiliyorlar anlamıyorum.
Çok şükür halletmişler,katlanır cam yerine sürgülü cam pvc düşündünüzmü veya fiyat aldınızmı? katlanır camın en büyük sıkıntısı cam aralarındaki fitillerin çabuk bozulması diye duymuştum,güle güle kullanın..
Teşekkür ederim, pvc hiç düşünmedik, kayar olmasıda çerceve gerektirecekti ondan düşünmedik.
Ara fitiller aliminyum plastik olanlarıda vardı fakat hüneş soğuk ve yağmur çabuk yıpranmalarına sebep oluyor diye duydum.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...