İçeriğe Yönlendir

Mk2 Ön Tampon

Muhammed Uğuz

Recommended Posts

Muhammed Uğuz

İthal olan tamponların fiyatları ucuz ama tam olurmu merak ediyorum çatladı tampon yoksa Ankara içi çıkma almak daha mantıklımı yardımcı olursanız sevinirim değerli abilerim..🙏

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
İthal olan tamponların fiyatları ucuz ama tam olurmu merak ediyorum çatladı tampon yoksa Ankara içi çıkma almak daha mantıklımı yardımcı olursanız sevinirim değerli abilerim..[emoji120]
Tampon orijinal mi? Orijinalse yılların etkisiyle cips gibi en ufak sürtmede parçalanıyor. Kaliteli yan sanayiler var. Usta özenirse tam oturtturur.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed Uğuz
Münir Nurettin Taşova yazdı:
Muhammed Uğuz yazdı:
İthal olan tamponların fiyatları ucuz ama tam olurmu merak ediyorum çatladı tampon yoksa Ankara içi çıkma almak daha mantıklımı yardımcı olursanız sevinirim değerli abilerim..emoji120.png

Tampon orijinal mi? Orijinalse yılların etkisiyle cips gibi en ufak sürtmede parçalanıyor. Kaliteli yan sanayiler var. Usta özenirse tam oturtturur.

Aynen öyle oldu zaten orijinaller pahalı aşırı şekilde üstündeki ilk panjur gevremiş sürtmeden oldu..

Yorum bağlantısı
Muhammed Uğuz
Çağlar Bayur yazdı:

sıfır yan sanayi daha iyi olur bence

Bildiğin iyi bir yan sanayi markası varmı güzel değerli abim peki Bahadır araştırıyorum arada kaldım..

Yorum bağlantısı
Aykut Selçuk

tamponları tamir ediyorlar hasar büyük değilse tamir ettirin derim yoksa yan sanayi orijinal den çok ucuz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...