İçeriğe Yönlendir

Renault 19 Europa

Ersen şahin

Recommended Posts

Ersen şahin

Selamın aleyküm arkadaşlar malum ikinci el piyasası aldı başını gidiyor bir arkadaşım 18 bin liraya Renault 19 dizel Europa bulmuş yarın araca bakacak nelere dikkat etmesi gerekir daha kullanan yada bu araç hakkında bilgisi olan varmı

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Araç 1.4 mü 1.6 mı karbüratörlü mü,enjeksiyonlu mu kaç model bu verileri bilsek yorum yapacağız da Çağlar Bayur abimin dediği gibi 18 bine 19 biraz zor gibi. Mesela dizeline ve 1.8 olanına bulaşmasın 1.4ü var 1.4i tek nokta enjeksiyonlusu var 1,6 karbüratörlüsü var çok nokta 1,6 i.e  enjeksiyonlusu var ben 4 sene önce 1997 model 1.6 i.e enjeksiyonlusunu 156000 km deydi 16250ye verdim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen şahin
Coşkun Basan yazdı:

1.9 dizel e uzak durulması gerekir

Araç 1.9 dizel neden uzak durulması gerekir

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ersen şahin yazdı:

Selamın aleyküm arkadaşlar malum ikinci el piyasası aldı başını gidiyor bir arkadaşım 18 bin liraya Renault 19 dizel Europa bulmuş yarın araca bakacak nelere dikkat etmesi gerekir daha kullanan yada bu araç hakkında bilgisi olan varmı

geçen hafta 1.6 benzin lpg klimalı 34.000 tl alındı komple boyalı ufak tefek işlemlere ihtiyacı var aracın.

18 liraya şu piyasada büyük dert alırsınız başınıza.

Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Bu zamlardan önce delik deşik 19 Europa aracını arkadaşım 24 Bin TL'ye sattı. O araca çok iyi bakmak lazım. Tek eksper de yetmez, birden fazla ekspere detaylı baktırmakta fayda var. Saatli bomba gibi duruyor açıkçası. 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

1.6 benzin-tüplü olanını alın. Söylediğiniz aracın dizel olmasının gürültüsü dışında bir kârı olmaz.

Ersen şahin yazdı:

Çünkü hiç bir getirisi olmayacak. Az yakmayacak. Çok gitmeyecek. Masrafı çok olacak. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

1.9 dan uzak dur

bana hep böyle diyorlar 1.9 motorlu testere alacam desem aman ha aman diyorlar :D 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Gök yazdı:

1.9 dan uzak dur

bana hep böyle diyorlar 1.9 motorlu testere alacam desem aman ha aman diyorlar :D 

Passatın da 2.0 ı makbulmüş :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Ozyurek yazdı:

Passatın da 2.0 ı makbulmüş :)

o iş karışık mehmet abi. elinde hangi tipi varsa en iyisi onun olduğunu idda ediyor passat kullanıcıları :D 

objektif yorumdan uzak bir marka topluluğu işine geldiği gibi yorum yapma olayı çok fazla. ben memnunum şimdilik allah bozmasın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

18 bine isterse 3.0 Europa olsun yine alınır diyorum ama masrafı göze alarak alınır:)

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Hararet problemi yüksek yakıt tüketimi ve ikinci elinin zayıf olmasından dolayı
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ali Gök yazdı:

1.9 dan uzak dur

1.9 motorlu testere ha aman diyorlar :D 

çok yakar - vergisi çoktur - parçası azdır vb. :D 

Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

çok yakar - vergisi çoktur - parçası azdır vb. [emoji3] 
Herhalde 3 sene falan oluyor. Kartal Esentepe de dayimlarin renault 19 unu gece kapıdan çalmışlardı.

Araç bulunamadı. Bir konuşma esnasında ben ne kadarlık araba ki (o zamanın parasıyla tabi) çalsan eline ne geçecek diye bir cümle sarfetmistim.

O zaman bu aracin parçalarının yan sanayiside, ikinci elide çok yok onun için parçalayıp satıyorlar demişlerdi.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...