İçeriğe Yönlendir

Hayalleri Gerçek Yapan Program.

Serkan Aktay

Recommended Posts

Ali Darbaz

1+1 amerikan mutfak ev. Yemek yapsa, mesela patates köfte pişse, kokusu koltuklara siner. Misafirler yemek pişerken görür. Hiç benlik değil bu ev. 

Oturma odasında mutfak koksunu hiç sevmem :( Kimseyede tavsiye etmem. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Mizah olarak güzel. Ama iş ciddiye binerse kimse istemez :D

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)

Bir insanın hayali karısının olmadığı bir ev ise bence zor değil  gerçekleştirmek :) 

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Evin %99 Bahçeşehirde olduğunu iddia edebilirim ama ispatlayamam :) Bizim sitenin 1+1 evlerinden . Mutfak benim 2+1 ile aynı dolaplardan kulplara ankastrelere kadar :) 

Ali Darbaz yazdı:

1+1 amerikan mutfak ev. Yemek yapsa, mesela patates köfte pişse, kokusu koltuklara siner. Misafirler yemek pişerken görür. Hiç benlik değil bu ev. 

Ufak araba seviyorsun ama Ali :) İlk evlendiğimde 1+1 evde oturmuştum bende sonra 3+1e geçtim , şuan 2+1. En sevimli ve sevdiğim 1+1 evimdi. Sonra 2+1 evimi sayarım. Ev büyüdükçe bir soğukluk oluşuyor bendede.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Üçkaleler yazdı:

Evin %99 Bahçeşehirde olduğunu iddia edebilirim ama ispatlayamam :) Bizim sitenin 1+1 evlerinden . Mutfak benim 2+1 ile aynı dolaplardan kulplara ankastrelere kadar :) 

Ufak araba seviyorsun ama Ali :) İlk evlendiğimde 1+1 evde oturmuştum bende sonra 3+1e geçtim , şuan 2+1. En sevimli ve sevdiğim 1+1 evimdi. Sonra 2+1 evimi sayarım. Ev büyüdükçe bir soğukluk oluşuyor bendede.

1+1 ancak ve ancak mutfak ayrı ise sevebilirm. 

Fatih Evcin yazdı:

Bir insanın hayali karısının olmadığı bir ev ise bence zor değil  gerçekleştirmek :) 

Nafaka ister, onu ister bunu ister. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yutubcu da başarılı, diğer videolarına baktım 20-25 saniye. İşi biliyor

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

evli ve çocuk bekleyen özgür turhan'a bir kumpas mı acaba bu? deniz hanım'a ve discord grubuna atıyorum forumun linkini :D 

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
Ali Darbaz yazdı:

8+3 evde çekse daha komik olurdu. Doğrudur.....

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...