İçeriğe Yönlendir

Twizy İstanbul Boğaz Turu

Cem Işık

Recommended Posts

Cem Işık

İnstagramda denk geldim bu gönderiye. İstanbul’da olanlar için değişik bir tecrübe olacaktır.  Geçenlerde istinyeden feribota binerken de ekibe denk gelmiştim. Renault'un elektrikli modeli twizy model araçlarla ( 4 tekerlekli motorsiklet olarak adlandırıyor firma) Yaklaşık 3-3,5 saat süren bir tur, altunizade’den başlayıp harem’e, oradan feribotla sirkeci, sonrasında sahilden devamla istinye ve istinyeden feribotla tekrar anadolu yakası ve sahilden devamla tekrar altunizadeye ulaşarak tur bitiyor. Rakam hafta sonu bir kişi 200, 2 kişi 250 tl herşey dahil. Hafta içi 1 kişi 150, 2 kişi 200 tl, Merak ettiğim bir araç ve havalar iyiyken yapılabilir gibi duruyor. https://www.instagram.com/p/CFfk-QNAFaL/?igshid=1qkon4avy9766

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bayağı güzel bir kaç video izledim İstanbul'a gelince denemek lazım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

İstanbula geldiğimde ilk deneyeceğim macera. Teşekkürler avukatım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

Yerimi ayıttım iki kişi olarak emoji88.png

E hani beraber gidiyoduk? Haa 2. Kişi benim değil mi , abim kral abimm

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

E hani beraber gidiyoduk? Haa 2. Kişi benim değil mi , abim kral abimm

konvoya hazır mıyızı? goprolar şarjlı mı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Konvoy yasak Program iptal edildi ctrl alt delete oldu

saatler ayarlı, batarya şarjlı... o güne arabaMa AlpiniMi montaj etseydim katılma imkanım olmazdı da... neysseeeee

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
saatler ayarlı, batarya şarjlı... o güne arabaMa AlpiniMi montaj etseydim katılma imkanım olmazdı da... neysseeeee

İkili set hazır geliyorum hemen
Yazdınız dimi benim adımı da

Başkan bi dur zaten ortalık karışık
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

İki kişilik araçta İkinci kişiye 50₺ almak kiralık öğrenci evine kelle başı kira almak gibi bir şey heralde. neyse, yukarıdaki grup oluşumunu demirkollar duymasın :) 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Süreklilik arz edecek mi acaba? İstanbul'a gidesim geldi şimdi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Keskin yazdı:

Yazdınız dimi benim adımı da

bende o iş sen haftasonunu boş bırak

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

38 bine anlaşmıştım bi adamla 300km de 2019 model hızlı giden versiyon kapılı..ne oldu kimbilir araç.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sahibinden de bir tane var 2015 model 85 TL... Vay anam vay

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Münir Nurettin Taşova yazdı:

Süreklilik arz edecek mi acaba? İstanbul'a gidesim geldi şimdi.

Bugün arayıp yoğunluk hakkında bilgi aldım çocuklara bir süpriz düşünüyorum ders programlarımıza göre...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Göktürk yazdı:

38 bine anlaşmıştım bi adamla 300km de 2019 model hızlı giden versiyon kapılı..ne oldu kimbilir araç.

Ellerinde var mı bilmiyorum ama Renault'un sitesinde başlangıç modeli için 146.900 TL yazıyor. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hem reklam yap, hem de reklam bedelini hitap ettiğin kesimden al. Vallahi ticari zeka, helal olsun Renault'a :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Hem reklam yap, hem de reklam bedelini hitap ettiğin kesimden al. Vallahi ticari zeka, helal olsun Renault'a [emoji4]
Aynen abi ya ilk aklıma gelen cümle bu benim de :) Adamlar hem reklam yaptıracak hemde parasını yapandan alacak.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Yurdaer Elay yazdı:

Ellerinde var mı bilmiyorum ama Renault'un sitesinde başlangıç modeli için 146.900 TL yazıyor. 

yenisi 13 bin euro. benim anlaştığımda sanırım 8 bin euro felandı satamıyordu bayi.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Her akşam iş çıkışı  -m.köy- önümden geçen twizxy lerin hikayesi aşikar oldu.

biliyordum bir hinlik olduğunu da tam trafik saati tur pek sarmaz ki o saatte :))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...