İçeriğe Yönlendir

Yeni Dacia Sandero ve Logan

Yurdaer Elay

Recommended Posts

Sani Gerşon

Var mı "ben beğenmedim" diyebilecek biri? Bence gerek tasarım, gerek donanım olarak bayağı iyi olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Sani Gerşon yazdı:

Var mı "ben beğenmedim" diyebilecek biri? Bence gerek tasarım, gerek donanım olarak bayağı iyi olmuş.

Bence harika olmuş. Umarım fiyatı da uygun olur :) 

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

1,0 TCe Fabrikasyon LPG'li aracın mevcut vergilendirme koşullarında bile çok satacağını tahmin ediyorum...

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Eğer bu araç bayilerde daha gelmeden satılmazsa bence alınabilir. Scala ve Kamıq'de başıma geldi. 196.600 TL fiyatı olduğu zaman da yok çektiler nasıl 300'e fiyat çıktı bayilerin önüne çekmeye başladılar. Bu olay Kartal'da bulunan bir bayi de birebir yaşanmış olaydır. 

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

vw ile hondayı harmanlamışlar

Yaptığımız karışıma biraz da Urus farı ekleyelim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Bence gayet olmuş. Tahminin 250 bandında olacaktır. Tahmini üst sınırda en çok araç alan kitlede 300 bin olacaktır. Tahminimce yok satacaktır.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Stepwayi beğendim. 1.0 lpg li olanı yanlış anlamadıysam cvt ile kombinlemişler. yakıt tüketimini şimdiden merak ettim .

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bence gayet güzel, yalnız benim gözüm dusterda, şuan bilerek edc li üretimi durmuş olsada yenilerde gelecek diye düşünüyorum, edc duster listemde, 5 sene sonra Allah izin verirse bakarım artık, acep ne hale evrilecek duster. Bu arada duster dedim ama haberlere göre yeni araç duster değil Lodgy nin suv versiyonu da olabilir, hemde hibrit motorlu, ne olur bu şekildemi olur belli değil, bakalım ne yapacaklar...

dacia-duster-modelinin-7-koltuklu-kardes

klasik hibrit düzen, aynı olayı clio captur vs. dede göreceğiz yakında...

dacia-ev.jpg

şehir içi elektrikli aracı, iyice nayloncu olduk valla, paranın gözü körolsun.....

renault-city-k-ze.jpg

renault-city-k-ze.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bugün arka koltuğuna binme fırsatım oldu. Fiyatına göre gerçekten çok güzel. Egea’nın içinden çok daha şık. Özellikle kendi telefon tutacağı çok güzel. Diğer markalar insanların telefonunu gözünün önünde görmek istediğini düşünmüyor ısrarla. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...