İçeriğe Yönlendir

Clasoil İndirim

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Konu uygun değilse silinebilir.

Arkadaşlar classoide deli indirim var.Dün tesadüfen gördüm.Tüm hafta boyunca devam edecekmiş.Lpgyi fullüyeyim dedim ama kalmamış.Benzin alacakmısınız dedi pompacı.Alacağım ama nasıl alacağımı bilemedim dedim pompacıya.Benzin nasıl dedim?Daha önce sizden hiç almadım dedim.Çok güzel dedi.Giren çıkan aracın sayısı belirsiz.Alanyadakinde bildiğiniz 12 eylül öncesi kuyruk gibi sıra var.Lpg ile birlikte alayım yarın dedim çıktım.Gün içinde fırsat bulursa dolduracağım.

Benzin 5,99-tl

motorin 4,99-tl

lpg 2,99-tl

Markayı tanımam etmem faydalanın diye yazayım dedim.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Fatih Sarıkaya yazdı:

Konu uygun değilse silinebilir.

Arkadaşlar classoide deli indirim var.Dün tesadüfen gördüm.Tüm hafta boyunca devam edecekmiş.Lpgyi fullüyeyim dedim ama kalmamış.Benzin alacakmısınız dedi pompacı.Alacağım ama nasıl alacağımı bilemedim dedim pompacıya.Benzin nasıl dedim?Daha önce sizden hiç almadım dedim.Çok güzel dedi.Giren çıkan aracın sayısı belirsiz.Alanyadakinde bildiğiniz 12 eylül öncesi kuyruk gibi sıra var.Lpg ile birlikte alayım yarın dedim çıktım.Gün içinde fırsat bulursa dolduracağım.

Benzin 5,99-tl

motorin 4,99-tl

lpg 2,99-tl

Markayı tanımam etmem faydalanın diye yazayım dedim.

classioil de zamanında aldığım gazı boşaltmak zorunda kalmıştım. böyle lanet bir lpg olamaz. şans işi belkide?

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

LPG aldım kullandım çooook ama motorinden uzak durulsun şeklinde duyumlar alıyorum. Kendi aracıma hiç motorin almadım.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

clasoil dediğiniz Class benzinlikleri ise mazot çok aldım.

malesef Balıkesir şehir içinde yok bu ve benzeri...

Yorum bağlantısı
Cem Işık

İstanbul'da Pendik'te var bu markanın istasyonu(Minibüs Yolu Veterinerlik binası yanında) , rakamları diğer istasyonlara nazaran epey makul dediğiniz gibi. Eski jipim varken çok lpg almıştım hiç bir sorun yaşamadım. Şimdiki aracım için de bir kaç kez benzin aldım yine sorunum olmadı. Her gördüğümde kampanyaları oluyor. Kaçak falan mı diye de sordum pompacıya, her şeyimiz legal demişti.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)
Cem Işık yazdı:

İstanbul'da Pendik'te var bu markanın istasyonu(Minibüs Yolu Veterinerlik binası yanında) , rakamları diğer istasyonlara nazaran epey makul dediğiniz gibi. Eski jipim varken çok lpg almıştım hiç bir sorun yaşamadım. Şimdiki aracım için de bir kaç kez benzin aldım yine sorunum olmadı. Her gördüğümde kampanyaları oluyor. Kaçak falan mı diye de sordum pompacıya, her şeyimiz legal demişti.

ben pendikte daha çok tuzlada ( organize sanayi bölgelerinde)  görüyorum. işin garip tarafı madem bu kadar indirim yapılabiliyorken neden başka markalar yapmaz ciddi rekabetçi indirimler oluyor. kendileri neden katılmıyor. shell mesela kesinlikle indirim yaptığını görmedim. 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Az önce gittim aldım.200-tl benzin 100-tl lpg.Tıklım tıklım.Kızlar kahve ikram edip kampanyalardan haberdar olmak için numara alıyorlardı.Verdim bende :) Kuyruk yine vardı.Hatta önce ben geldim tartışması olmassa olmaz.Baktım gördüm akaryakıt aldığım süre içinde en kötü araba benim fiestaydı :) Mazotda sıkıntı olsa tüm Alanya bunları topa tutar.İstanbul ülke gibi biryer ama Alanya küçük.Bence ürünlerde numara olma ihtimali düşük.

Ahmet Çankaya yazdı:

clasoil dediğiniz Class benzinlikleri ise mazot çok aldım.

malesef Balıkesir şehir içinde yok bu ve benzeri...

Evet Ahmet bey Classoil.Ben s nin birini eksik yazdım.

Ümit Türk yazdı:

classioil de zamanında aldığım gazı boşaltmak zorunda kalmıştım. böyle lanet bir lpg olamaz. şans işi belkide?

Ne gibi sorunlar yaşadınız?Araç nasıl tepki verdide boşaltmak zorunda kaldınız?Boşaltma çok tehlikeli.Lpg tankını değişeceğim zaman lpgci boşaltmamıza izin vermemişti.Dağbaşına gidip boşaltayım düşüncesindede, patlama ihtimali olabilir diye tırsmış vazgeçmiştim.Sizdeki iyi cesaret.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)
Fatih Sarıkaya yazdı:

Az önce gittim aldım.200-tl benzin 100-tl lpg.Tıklım tıklım.Kızlar kahve ikram edip kampanyalardan haberdar olmak için numara alıyorlardı.Verdim bende :) Kuyruk yine vardı.Hatta önce ben geldim tartışması olmassa olmaz.Baktım gördüm akaryakıt aldığım süre içinde en kötü araba benim fiestaydı :) Mazotda sıkıntı olsa tüm Alanya bunları topa tutar.İstanbul ülke gibi biryer ama Alanya küçük.Bence ürünlerde numara olma ihtimali düşük.

Evet Ahmet bey Classoil.Ben s nin birini eksik yazdım.

Ne gibi sorunlar yaşadınız?Araç nasıl tepki verdide boşaltmak zorunda kaldınız?Boşaltma çok tehlikeli.Lpg tankını değişeceğim zaman lpgci boşaltmamıza izin vermemişti.Dağbaşına gidip boşaltayım düşüncesindede, patlama ihtimali olabilir diye tırsmış vazgeçmiştim.Sizdeki iyi cesaret.

araç gitmiyordu bildiğin gitmiyordu. gaza basıyorum ağır ağır. bizimkisini lpgci boşalttı. ben aracın başında değildim.  bana opet yada shellden şaşma dedi ondan sonra.  dedim çekoilden de mi almim :) 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ümit Türk yazdı:

bizimkisini lpgci boşalttı. ben aracın başında değildim.  bana opet yada shellden şaşma dedi ondan sonra.  dedim çekoilden de mi almim :) 

Opetin gazı artık çok iyi değil.Aytemiz ve türkpetrolden aldığım yakıt daha fazla km yaptırıyor.Genelde türkpetrolden alıyorum.Benzinide özellikle shellden alırım.Shellin benzini on numara.

Yarın gidip superbyede benzin alayım diyorum.

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Classoil yolumun üzerinde yıllardır tüm araçlarıma mazot alırım en ufak sorun yaşamadım 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ürünler sağlamdır , yoks mahkeme filan çok uğraşırlar. Aldıktan sonra kesinlikle fiş almalısınız. Ancak pompada hile varsa? 5 litrelik bidonu doldurup bakmak lazım. 

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Class dan aldım belki 5 kere mazot almışımdır sorun yaşamadım akaryakıt ı kendi tankerleri ile taşıyorlar

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Ben tesadüfen gördüm, demekki kullanan baya varmış.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Mazotçu abilerimiz kardeşlerimiz varken ahkam kesmeyelim ama,

bol kamyon müşterisi ile yüksek satış miktarı,

az personel gideri, min kar...

hele bir de peşin ve spot alış yapıyorlarsa...  

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Metin Taşcı yazdı:

bende açıldığında alanyadaydım güvenip alamadım shell ile devam :)

Ben lpg hala kullanıyorum.300 km oldu.Yarın gidip yine doldurayım :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

O kadar çok yakıt aldım, hepsini ölçtüm. Yakıtın oktan kalitesi ne kadar iyi ise hipermilde menzil o kadar artıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
(düzenlendi)

Dün indirim bitmeden bir depo daha alayım dedim.26 litre lpg alabildik.421 kilometrede yol yapmışım.Ah fiesta nekadar kötü düşünmüşüm hakkında :) Bilseydim bukadar çok ekonomik olduğunu yıllar öncesinden tanışırdık seninle.Adamların lpgleri iyi çıktı.Umarım benzinleride öyledir çünki bir depo dolusu benzin var tankda.Bu benzin kolay kolay bitmez en güzeli depoya benzinin oktanını ve kendini koruyan liqui molynin bir malzemesi var.Ondan dökeyim.

nQRK59.jpg

tarihinde Fatih Sarıkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ahmet Çankaya yazdı:

plakanız Balıkesir miş :bravo:

Araç balıkesir ford bayii çıkışlı.Antalyadakiler balıkesirden almışlar.Onlarda bana sattı.Bende bilerek plaka değişmedim.Plaka yabancı olunca buralarda iyi oluyor.Polislerde alıştı, eskisikadar çevirmiyorlar.Zaten birtane kırmızı fiesta var oda bende :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...