İçeriğe Yönlendir

2005 Corsa C Orijinal Teyp Direksiyon Kumandası ve Bilgi Ekranında Teyp Bilgileri Çalışmıyor

Murat Ekinci

Recommended Posts

Murat Ekinci

2005 model corsa c twinport orijinal teybi direksiyon kumandası ve orta kısım bilgi ekranında teyp bilgileri gelmiyor (Tarih saat ve ısı derece bilgileri görünüyor ) ve teyp kısmında ışıklandırma çalışmıyor.Bugün elektrikçiye götürdüm sigortalar normal teyp soketi normal çözüm bulamadı "teyp içinden olabilir elektronikçiye göster" dedi sizce arıza tam olarak nereden kaynaklanıyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.Bu arada elektronik işiyle uğraşan bir yere de gösterdim beyinden yapabilir aracı bırakmanız lazım 3-4 saat zaman istedi işlerimden dolayı bırakamadım. Teyp ile ilgili daha önce herhangi bir işlem yapılmadı ilk sahibiyiz.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Ekranda görünmeyen yerlerde başka menüde eğer birşeyler yazıyorsa ekrandan değildir. Ya aracın beyninden ya da bağlantı tesisatında sorun vardır. 

Ben olsam ilk önce aracın aküsünü söker bir süre sonra takardım. Belki elektronik bir hata var ise düzelme olabilir. 

Düzelme olmazsa bir çıkmacıdan orjinal ekran rica edip denerim. Ufak bir ücretle kabul edebilirler. Multimedyada sorun varsa zaten düzelir düzelmezse o zaman iyi bir elektrikçiye aracı göstereceksiniz. 

Yorum bağlantısı
Murat Ekinci
Ü.Emre Kartal yazdı:

Ekranda görünmeyen yerlerde başka menüde eğer birşeyler yazıyorsa ekrandan değildir. Ya aracın beyninden ya da bağlantı tesisatında sorun vardır. 

Ben olsam ilk önce aracın aküsünü söker bir süre sonra takardım. Belki elektronik bir hata var ise düzelme olabilir. 

Düzelme olmazsa bir çıkmacıdan orjinal ekran rica edip denerim. Ufak bir ücretle kabul edebilirler. Multimedyada sorun varsa zaten düzelir düzelmezse o zaman iyi bir elektrikçiye aracı göstereceksiniz. 

Cevabınız için teşekkür ederim Emre bey, sanayide elektrik işinde iyi olan bir yere gösterdim tesisatına baktılar zaten teyp çalışıyor çalışmasında sıkıntı yok, onlarında söylediği teyp içinde elektronik bir sorun yada beyinden olabileceği yönünde oldu ama aküyü sökme işlemi gittiğim yerlerde yapmadılar faydası olabilir mi acaba 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Murat Ekinci yazdı:

Cevabınız için teşekkür ederim Emre bey, sanayide elektrik işinde iyi olan bir yere gösterdim tesisatına baktılar zaten teyp çalışıyor çalışmasında sıkıntı yok, onlarında söylediği teyp içinde elektronik bir sorun yada beyinden olabileceği yönünde oldu ama aküyü sökme işlemi gittiğim yerlerde yapmadılar faydası olabilir mi acaba 

Olabilir elbette, elektriksel bir sorun varsa faydası olabilir. Olmazsa aracın beyini resetlenebilir bilgisayara bağlanıp

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...