İçeriğe Yönlendir

Kasko ile İlgili Sorular

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ancak gördüğüm şu ki.. 4x4 lerin kaskoları B segment bir filo aracından daha ucuz..

vesile ile, biz kullanıcı olarak filo kaza istatistiğine tabi olmak istemiyoruz? kampanya yapalım? primlerimizi boşuna yükseliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

vesile ile, biz kullanıcı olarak filo kaza istatistiğine tabi olmak istemiyoruz? kampanya yapalım? primlerimizi boşuna yükseliyor

Oluştur bir imza kampanyası.. imzalayalım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

4x4 diye bir tarife yok.. 
Her marka her model için istatistiklere göre oluşan bir fiyatlama var.. 
Ancak gördüğüm şu ki.. 4x4 lerin kaskoları B segment bir filo aracından daha ucuz..

teşekkürler. para olsada torque vectoring awd kaşkay alsak :(
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Ozyurek yazdı:

Jeeplerin kaskoları ucuz :) 

Önümüzdeki ay için şu mesajı yıldızlayalım lütfen.

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Önümüzdeki ay için şu mesajı yıldızlayalım lütfen.

suv olan jeep dendi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

suv olan jeep dendi

Evet.. 4x4 leri kast etmiştim 😛

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

suv olan jeep dendi

Aman, hemen de ortamı boz :beee:

Mehmet Ozyurek yazdı:

Bunu da yıldızlayalım, önümüzdeki ay bunu da hatırlatırım. Başka acente bakayım ben :beee:

• Mutlu 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

size böyle mi öğrettiler alianz ta yahu...

Sani Gerşon yazdı:

, önümüzdeki ay bunu da hatırlatırım. Başka acente bakayım ben

bi<ze de bul sani arkandayız

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Otomobile 3500tl ye kasko yaptım bu sene. Hâlâ başım dönüyor [emoji3]

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sani için buluruz bir çare. :)

tecrübe böyle birşey işte 💮

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Otomobile 3500tl ye kasko yaptım bu sene. Hâlâ başım dönüyor [emoji3]

Bazen öyle rakamlar çıkıyor ki. Söyleyemiyorum. Çok diyorum sadece [emoji28]
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gürbüz yazdı:

Otomobile 3500tl ye kasko yaptım bu sene. Hâlâ başım dönüyor emoji3.png

Azmış :) hanım 2018’de peşpeşe 5 tane mini kaza yaptı. Toplam 11 bin tramer çıktı ama tüm işlemler serviste yapıldı. Axa’dan. Sonraki sene firmalar teklif vermedi. Anadolu 18 bin dedi :) yine en düşük axa 6500’den yapmıştık :) o durumda aracı hanıma devretseydim ya da kayınpedere devreyseydim nolurdu @Mehmet Ozyurek abi 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Azmış [emoji4] hanım 2018’de peşpeşe 5 tane mini kaza yaptı. Toplam 11 bin tramer çıktı ama tüm işlemler serviste yapıldı. Axa’dan. Sonraki sene firmalar teklif vermedi. Anadolu 18 bin dedi [emoji4] yine en düşük axa 6500’den yapmıştık [emoji4] o durumda aracı hanıma devretseydim ya da kayınpedere devreyseydim nolurdu [mention=23]Mehmet Ozyurek[/mention] abi 

Devretmeden önce bakmak gerekirdi.
Ancak muhtemelen rakamlar normalleşirdi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

11bin tl ödendi diye 18.5 bin poliçe çıkaranı mahkmeye verme hakkımız yok mu? basitmi bu işler bu kadar?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

11bin tl ödendi diye 18.5 bin poliçe çıkaranı mahkmeye verme hakkımız yok mu? basitmi bu işler bu kadar?

Abi bir de hasarlar 2 tampon boyama, stop değişme, çamurluk boyama ve son olarak far tampon değişme. Çok basit birkaç kaza ve servis işçiliği döviz kurları ile (o zaman dolar aniden 7 lirayı görmüştü) ile toplamda 11 bin hasar kaydı hiçbir şey değil. Birkaç firma harici bana kasko yapacak firma bulamamıştım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Azmış :) hanım 2018’de peşpeşe 5 tane mini kaza yaptı. Toplam 11 bin tramer çıktı ama tüm işlemler serviste yapıldı. Axa’dan. Sonraki sene firmalar teklif vermedi. Anadolu 18 bin dedi :) yine en düşük axa 6500’den yapmıştık :) o durumda aracı hanıma devretseydim ya da kayınpedere devreyseydim nolurdu @Mehmet Ozyurek abi 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Abi bir de hasarlar 2 tampon boyama, stop değişme, çamurluk boyama ve son olarak far tampon değişme. Çok basit birkaç kaza ve servis işçiliği döviz kurları ile (o zaman dolar aniden 7 lirayı görmüştü) ile toplamda 11 bin hasar kaydı hiçbir şey değil. Birkaç firma harici bana kasko yapacak firma bulamamıştım. 

18 bine yengeye araba al :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

1,2 milyon liralık Bmw için 1 milyon lira kasko isteyen gördüm ben.. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben de mantıklı fiyat olarak bir tane bulabildim işte :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Ozyurek yazdı:

1,2 milyon liralık Bmw için 1 milyon lira kasko isteyen gördüm ben.. 

1.2 milyon liralık aracı olan müşterilerin mi var :shok: Bayi karın 100 bin lira falan olur herhalde :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

1.2 milyon liralık aracı olan müşterilerin mi var :shok: Bayi karın 100 bin lira falan olur herhalde :D

Var ama, öyle müşteriler para kazandırmaz.. 

Ben de çok yüz vermem zaten. Anında satar, yada kullanmak ister. Poliçe yaparsın 3-4 ay sonrasına çek vermek ister vs. 

Aslında bir kaç tane portföyde bulundurup izlemek lazım. Nasıl para kazanılıyor öğrenmek lazım :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Bazen öyle rakamlar çıkıyor ki. Söyleyemiyorum. Çok diyorum sadece [emoji28]
Abi araç 2004 model. Kasko yapmazlar diye çok tereddütüm vardı. 5000 tl bile razıydım .
Çok şükür sadece 1 şirket teklif vermiş. Hemen ordan yaptı sigortacım.(Anadolu Sigorta)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi araç 2004 model. Kasko yapmazlar diye çok tereddütüm vardı. 5000 tl bile razıydım .
Çok şükür sadece 1 şirket teklif vermiş. Hemen ordan yaptı sigortacım.(Anadolu Sigorta)

2006 öncesi hasarsızlık indirimi varsa başka yapanlar da var

İndirimi olmayanları ben de mecburen Anadolu ve Hdi’dan yapıyorum.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Var ama, öyle müşteriler para kazandırmaz.. 

Ben de çok yüz vermem zaten. Anında satar, yada kullanmak ister. Poliçe yaparsın 3-4 ay sonrasına çek vermek ister vs. 

Aslında bir kaç tane portföyde bulundurup izlemek lazım. Nasıl para kazanılıyor öğrenmek lazım :)

Mantalitemi şöyle değiştirdim, bu millet parayı nerden buluyor yerine ben bu parayı nerden bulamıyorum diyorum :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:

Mantalitemi şöyle değiştirdim, bu millet parayı nerden buluyor yerine ben bu parayı nerden bulamıyorum diyorum :)

krediden korkmuyor olabilir, veya  mesela bizim komşu kiracı, ama sıfır LAnd e biniyor

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...