İçeriğe Yönlendir

Şeref Yoksunu....

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı

Dün gece Karamürsel'e gelirken, sık sık uğradığım İznik'te ki balıkçı mekanına uğrayıp geçelim dedik, Osmaneli'den sonra İznik yoluna girdim ve olay...

Yani çok sövdüm hatta daha da sövsünler diye youtube a yükledim.

Sakin sakin giden adamın canına kasteden bu şeref yoksunları için başka başlık bulamadım açıkcası bence yinede gayet seviyeli bir başlık oldu...

Kamera Viofo A129 Pro (arka kameralı) ama bir halt görünmüyor plaka olarak. Yolun çoğunda sağ-solda kaçacak yer olmamasına rağmen olay noktasında Allah korudu ve hem benim için hem de TIR sürücüsü için kaçacak yer vardı da kurtardık. Allah razı olsun TIR beni gördüğü için oda kaçabildiği kadar kaçmış.

• Beğen 5
  • Şaşkın 9
  • Üzgün 6
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

geçmiş olsun abi. ben dönüp şarampole sıkıştırırdım heralde o sinirle.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Mustafa Tüfekçi yazdı:

geçmiş olsun abi. ben dönüp şarampole sıkıştırırdım heralde o sinirle.

Arabada ailem vardı, birde kazayı atlatınca şükredip gittim, Allah'a havale ettim, tek olsam o sinirle sıkıntı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Ah tam o tırın onune geçince takla atmamis ki...

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Allah korumuş, verilmiş sadakanız varmış, o kadar ihtimalin içinde olabilecek en iyi ihtimalle kurtarılmış Allah'tan.

Başlıkta gayet güzel olmuş fazlası var eksiği yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Furkan Avcı yazdı:

Arabada ailem vardı, birde kazayı atlatınca şükredip gittim, Allah'a havale ettim, tek olsam o sinirle sıkıntı...

yıllar önce benzer bi şekilde gürün yolunda kafa kaya geldik. mıcıra girip kurtarmıştık. virajlı yol anladığım kadarı ile. koca tırı sollayak ne gücü varda kamikaze gibi geliyor

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Geçmiş olsun, büyük tehlike. Tecrübesiz biri olsa orda facia olurdu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Geçmiş olsun Furkan verilmiş sadakan varmış gerçekten iyi kurtarmışsınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Geçmiş olsun.

Allah korumuş derler ya aynen öyle. 

Ne kadar sövsek az gelir bunlara. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bu şerefsizler ne yazık ki doğal seçilimle yok olup gitmiyorlar.Genelde ecelinden önce geberiyorlar, ama giderken yanlarında masumlarıda götürüyorlar..Allah korumuş valla..Çok geçmiş olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

sollama yasağı çizgisinin ne olduğunu bile bilmiyordur mal. geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Çok geçmiş olsun. Bu kadar magandanın olduğu ülkede bölünmemiş yollar gerçekten çok tehlikeli. Kamerada ışıklar çok parlıyor. Tam olarak nasıl oldu? Kamyon yavaşlayıp size selektör mü yaktı? Mercedes’in size ekstra bir uyarısı vs oldu mu?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

çok geçmiş olsun, ara ara denk geliyor çok yol yapmanın ceremesi, artık hissedip gaz kesmiş ona göre tetikte gidiyor oluyorum, böyle yollarda ekstra temkinli olmak lazım, sende yavaş gidiyormuşsun isabet olmuş kardeş....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Geçmiş olsun. Verilmiş sadakanız varmış. Çok tehlikeli bir durum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Bazen gece böyle yollarda yardırıyorum, videoyu izleyince bi aydınlanma geldi.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Çok geçmiş olsun tek şeritlerde her zaman böyle sivri zekalılar vardır iki dk da geçerim nasıl olsa diyen. Allah korumuş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Furkan geçmiş olsun, allah korumuş.

Selim Bilgin yazdı:

Karşıdan gelen tırın farı o :D

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Kardeşim büyük geçmiş olsun. Ya yollar karlı ıslak kaygan olsaydı? Allah esirgesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Eren Gökmen yazdı:

Ah tam o tırın onune geçince takla atmamis ki...

Yani arabada belki çoluk çocuk vardır diye beddua etmedim ama kendi başını yesin. 

Metin Mankal yazdı:

Bu şerefsizler ne yazık ki doğal seçilimle yok olup gitmiyorlar.Genelde ecelinden önce geberiyorlar, ama giderken yanlarında masumlarıda götürüyorlar..Allah korumuş valla..Çok geçmiş olsun..

Kendi kendine ne yaparsa yapsında bu direk cinayete teşebbüs olmalı. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çok geçmiş olsun. Bu kadar magandanın olduğu ülkede bölünmemiş yollar gerçekten çok tehlikeli. Kamerada ışıklar çok parlıyor. Tam olarak nasıl oldu? Kamyon yavaşlayıp size selektör mü yaktı? Mercedes’in size ekstra bir uyarısı vs oldu mu?

TIR, selektör yapmadı ama iyice kaçmış sağa, Tamamen iç güdüsel ilk gerizekalıyı görünce ya arkasında başka bir mal varsa diye iyice kestim hızı. Hangisi mercedes :S ben marka farketmedim? 

Selim Bilgin yazdı:

Aman diyim, bak 77 yerine 99 ile olsaydım orda bu mesajı yazmamış olabilirdim. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Onun bunun arkadaşına çok selamlarımı söyledim. Büyük geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Furkan Avcı yazdı:

Hangisi mercedes :S ben marka farketmedim? 

Sizinki yav. Çarpışma önleyici veya kızılötesi kamera vs etkisi olmadı mı

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Allah korumuş çok geçmiş olsun. Trafikte böyle durumlar oluyor anlık yaşadığımızın farkına varıyoruz. İnegöl-İznik devamlı gittiğim yoldur ama yollar ne kadar genişletilse de duble olmayışı hep tehlike arzediyor. Bilhassa yazın Yenişehirdeki hasat dönemi olunca yollarda yerlerde birçok dökülen meyve sebze oluyor. Yine traktör çok yaygın olup bazıları ancak çok yakınına gelince farkedilen reflektörleri bulundurması da yolculuğu sevimsiz hale getiriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...