İçeriğe Yönlendir

Trim Sesi Kesmek Üzerine

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Çağrı Alaf

Herkese selam dostlar, Aracımın trim seslerini kesmek için Würth marka slikon spreyi edindim ve neredeyse tüm trim seslerini kestim ancak sağ ön kapının hoparlörlerinden bozuk yollarda takırtı geliyor trim sesi değil de içinde bir şey gevşemiş gibi. Aracım Vectra C 2004 model Comfort 1.6 bu hoparlör -kapağını- nasıl sökerim tornavida ile kastırma ile açar mıyım yoksa döşemelerin mi sökülmesi gerekecek ?

Not : Görsel örnektir. Benim sorunum sağ kapı kapağında.images?q=tbn:ANd9GcRR_D9vnkA97hOH2cBxqti

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Videodan gördüğüm kadarıyla hoparlör kapağı kapı döşemesi sökülmeden çıkmıyor.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Aslında YouTube da aramıştım ancak bulamamıştım. Teşekkürler hocam çok aydınlatıcı bir cevap oldu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

hayatta en sevdiğim hobilerden biri kapı trimi sökmek. neredeyse hatasız sökebilirim. işte manyaklar da çeşit çeşit herkes haline şükretsin :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Tahir Ak yazdı:

hayatta en sevdiğim hobilerden biri kapı trimi sökmek. neredeyse hatasız sökebilirim. işte manyaklar da çeşit çeşit herkes haline şükretsin :)

Benim de en büyük hobim arabadan ses dinlemek o ses gelirse gözüme uykular girmez😴. Dediğin gibi hocam çeşit çeşitiz 😅 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

bende bugün benim kapı döşemesini söktüm sağolsun kapıda daha önce tamirat yapan usta çok iyi işçilik yapmış her yer zırıl zırıl 🤣

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Mehmet Cihat yazdı:

bende bugün benim kapı döşemesini söktüm sağolsun kapıda daha önce tamirat yapan usta çok iyi işçilik yapmış her yer zırıl zırıl 🤣

Ahahahahaha 😄😄

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tahir Ak yazdı:

işte manyaklar da çeşit çeşit herkes haline şükretsin :)

ekşisözlukteki başlıklar gibi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...