İçeriğe Yönlendir

Araç Hasar Kaydı Hakkında

Mustafa Çiçek

Recommended Posts

Mustafa Çiçek

herkese iyi akşamlar. Aracımı alırken satıcı tarafından 3600 tl hasar kaydı olduğu söylemişti. Hatta ben de sorgulamıştım diye hatırlıyorum (tam emin olamamakla birlikte) şu an aracımı satmak için tekrar sorgulama yapmak istediğimde hasar kaydı yok diyor. bu nasıl olabilir. Alıcıya mahcup olmamak için bu konuda ne yapmalıyım.

pRvEM2.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

şaseyi sigorta poliçesinden kopyaladım. şasi yanlış olsa marka model tutmaz diye düşünüyorum yanlış mıyım abi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Çiçek yazdı:

şaseyi sigorta poliçesinden kopyaladım. şasi yanlış olsa marka model tutmaz diye düşünüyorum yanlış mıyım abi?

öteki hasarı girerken sıfır veya O basmıştır personel klavyede bilinmez, bazen ağır hasarı bu yolla örtüyorlar mesela

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Mehmet Ozyurek yazdı:

Plakadan sorgulayın. 

abi resimde ikisinden de sorguladım

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Çağlar Bayur yazdı:

öteki hasarı girerken sıfır veya O basmıştır personel klavyede bilinmez, bazen ağır hasarı bu yolla örtüyorlar mesela

alırken plakayı değiştirmedim onda da aynı durum var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile, bu sorguda yok olan da artan da kayıt olabiliyor, özel sektör işi, buna bel bağlamak hata

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Açıkçası düşündüğüm tek şey olası bir alıcıya mahcup olmak. Bunu kesin öğrenebilmemin bir yolu var mı?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Sani Gerşon yazdı:

WFO (harf ile O) ile de sorgular mısınız?

onu da sorgulamış. Çıkmamış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Aynısı bende de oldu. Mondeonun 6 tane hasar kaydı var ama şase ve plakadan sorgulayınca "Hasar kaydı yoktur" diye çıkıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Ben de 207 yi alırken sorgulattığımda tek hasar kaydı vardı satarken sorgulattığımda sonradan 1 tane daha eklendiğini gördüm kendi yaptığım kaza dışında.

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Mustafa Çiçek yazdı:

Açıkçası düşündüğüm tek şey olası bir alıcıya mahcup olmak. Bunu kesin öğrenebilmemin bir yolu var mı?

Böyle bilgi karışıklığı olan bir ortamda, kesin dediğin bilginin de doğruluğundan şüphe edersin.

En güzeli alıcı olan kişiye, burada bizlere anlattıklarını söyle ve istediği yere gösterip öyle alsın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Sani Gerşon yazdı:

WFO (harf ile O) ile de sorgular mısınız?

Harf ile denediğimde araca ait poliçe bilgileri bulunamamıştır dedi

WEUlnc.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...