İçeriğe Yönlendir

SSD Aranıyor

Furkan Sumer

Recommended Posts

Furkan Sumer

Herkese Selam..

İkinci el yada sıfır ssd harddisk arıyorum, elinde bulunanlar fiyat ve kapasite paylaşırsa sevinirim..

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Furkan Sumer yazdı:

Herkese Selam..

İkinci el yada sıfır ssd harddisk arıyorum, elinde bulunanlar fiyat ve kapasite paylaşırsa sevinirim..

Teşekkürler.

@Ali Darbaz

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

860 pro kullanıyorum tavsiye ederim 2 senesi dolmak üzere maşallahı var

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mehmet Cihat yazdı:

860 pro kullanıyorum tavsiye ederim 2 senesi dolmak üzere maşallahı var

Bu pro ve Evo serisi, yarı fiyatı olan SSD lerden farklı olarak ne sunuyor ev kullanıcısına? Fark bariz belli oluyor mu mesela ben 240 A400 Kingston SSD den geçsem.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Bu pro ve Evo serisi, yarı fiyatı olan SSD lerden farklı olarak ne sunuyor ev kullanıcısına? Fark bariz belli oluyor mu mesela ben 240 A400 Kingston SSD den geçsem.

Evo ile pronun farkı ömrü. Sürekli aşırı veri yazıp silmiyorsanız(günlük 100 200 gb gibi) evo yeterli. Yanlış hatırlamıyorsam 100 yada 200 tb yazma yazma ömrü vardı. Birçok ssd bu ömürde değil. Birde dolu olsada hız ciddi düşmüyor diğerleri gibi

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Abi ben daha önce 2 tane ssd bozdum ekstra birşeyde yapmadım biri crucial diğeri san disk di. Oyunlarımın bi kısmını da kurduğum için uzun ömürlü olsun diye 860 pro 512 aldım
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Kapasitesi düşük ve hızı yeterli olduğunu düşündüğüm San disk öneriyorum. 3 tane aldım, 3 de şu ana kadar sıkıntısız çalışıyor. Kapasite ile ilgili sorunum yok. 160 liradan 199 liraya çıkmış fiyatı ama 3 / 3 başarı oranı olmuş bende. Tavsiye ederim. 

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-120gb-530mb-310mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-120g-g27-p-HBV000009216Y

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

son linkteki sandisk ve win10 kaca mâl olur?

tahmini olarak..

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Furkan Sumer yazdı:

son linkteki sandisk ve win10 kaca mâl olur?

tahmini olarak..

Ürün lisansımı alıcaksın. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Orjinal windows lisansı bu kurla sanırım 1500TL olmalı. Bu rakamın altına alacağınız her ürün ya kaçaktır ya da toplu lisans anahtarına sahip olup alınmış olan şirket dışında kullanımı yasa dışıdır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

100 liraya kadar satılan home basic lisanslar var. Ne kadar güvenilir tartışılır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

19 liraya almıştım 2 sene oldu hala çalışıyor lisans 😆

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

ben 500 gb evo kullanıyorum. artısı  okuma yazma hızı , zamanla yavaşlamama hız tutarlılığı, kullanım ömrü, tekrar yazma ömrü v-nand teknolojisi, 5 yıl samsung türkiye garantisi denebilir. sorun istemiyorsanız 860 evo alabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Kapasite arttıkça tekrar yazma ömrü de artar almışken en az 250gb almanızı öneririm.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...