İçeriğe Yönlendir

Yeni Tuscon'da ki Sinyal Vermenin Güzelliği.

Hakan Gürsu

Recommended Posts

Hakan Gürsu

Videoyu 02.25 den itibren izleyin, sinyal verince kameraların nerede açıldığına bi bakın. Çok zekice olmuş bence.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Güzel olmuş, kör nokta artık gözümüzün önünde. 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Düşük hızda veya sakın yerlerde faydalı olabilir ama yüksek hız ve sıkışık trafikte biraz tehlike yaratabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

araba komple iyi olmuş. Galiba bir ev fiyatına satılır Türkiye de...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Aynalar yeterince iyi, elektrik tüketimini artırmak ne kadar mantıklı. Ya bozulursa nasıl onarılcak. Pazarlama oyuncakları ve ek masrsaf kapıları. Adamlar yakıt ekonomisini yükselten motorlar yapıp, kazandıkları verimide elektrik üretimine harcıyor. Bence bunlar hep süs. İnsanlık sağa sola ayna kontrolu yapmak alışkanlıklarını kaybettirecekler. 3 boyutlu algıdan 2 boyutlu algıya düşürüp iq seviyerlini düşürecekler. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Hyundai Tucson nasil telaffuz ettigine dikkat ettiniz mi?

Tucson > Tuson diyor orayi anliyorum; ama Hyundai telaffuzu cok farkli geliyor kulagima..

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Gökhan Tuna yazdı:

Hyundai Tucson nasil telaffuz ettigine dikkat ettiniz mi?

Tucson > Tuson diyor orayi anliyorum; ama Hyundai telaffuzu cok farkli geliyor kulagima..

Hiyundayi şeklinde telaffuz ediliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Tahminim 600 bin liradan kapı açarlar bu piyasada. Arabada böyle oyuncakları severim gerçi ama dile getirilmiş, kör noktayı kontrol için sola yada sağa dönme huyumuzu köreltmese bari.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Yaparım ki ben bunu :) Sağ sol ayna altına kör nokta kameraları satılıyor, geri görüşe de bağlayıp hangi taraf aktif olacaksa oranın kamerası açılır röle sistem yazılım vs :) Tek eksik bende hayalet gösterge yok teypten alırım görüntüyü :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

sonra tükenmez kalem.. diyeceksin diye korktum hocam, ya da teypteki tozu aldim falan 😂

bu araba bende olsa hep dortlu yakarak giderim. kim bakacak aynaya ;) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Çok güzel görünüyor. Keşke benim olsa 😁

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Aynalar yeterince iyi, elektrik tüketimini artırmak ne kadar mantıklı. Ya bozulursa nasıl onarılcak. Pazarlama oyuncakları ve ek masrsaf kapıları. Adamlar yakıt ekonomisini yükselten motorlar yapıp, kazandıkları verimide elektrik üretimine harcıyor. Bence bunlar hep süs. İnsanlık sağa sola ayna kontrolu yapmak alışkanlıklarını kaybettirecekler. 3 boyutlu algıdan 2 boyutlu algıya düşürüp iq seviyerlini düşürecekler. 
büyük resmi küçük bir posta sığdırmışsın :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

gösterge olsun teyp olsun hala neden emanet gibi tasarlıyorlar anlamak imkansız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Cem Işık yazdı:

Tahminim 600 bin liradan kapı açarlar bu piyasada. Arabada böyle oyuncakları severim gerçi ama dile getirilmiş, kör noktayı kontrol için sola yada sağa dönme huyumuzu köreltmese bari.

600?

Benim kullandığım alete 400 istiyorlar şu an.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:

600?

Bizim ufaklık kırmızı jeep isteyip duruyor, demek ki alamayacaz 😃

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Selçuk Bakış yazdı:

Bizim ufaklık kırmızı jeep isteyip duruyor, demek ki alamayacaz 😃

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Sani Gerşon yazdı:

600?

En boş paketi için tahmindi yahu, kelline 600 bini geçerse alınmaz 🤪

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...