İçeriğe Yönlendir

Nurgaz Alüminyum Kamp Masası

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Son dönemde bazı gezmece takılmalarda tedirgin olduğumuz için restoranda yemedik içmedik. Boş alanda eliizdekileri yahut yaptırdığımız paketleri yedik. Buradan hareketle bez sandalyelerin önüne koymak için masa aldım. en portatifinden aldım devamlı bagajda durabilecek türde. Oldukça da sağlam boyu bir büyük bir küçük var küçük olan sehpa gibi. Büyük olan bez katlanır sandalyede yemek yemeye yahut laptop kullanmaya uygun gibi. Bugün geldi resimleri aşağıda. Kargo temiz. Satıcı hepsiburada. Yorumlar hep olumlu idi. Alüminyum çizilecektir ama bence oldukça kaliteli.

IMG_1477.thumb.JPG.05bc8f582750f815cd1cba49d27014db.JPGIMG_1481.thumb.JPG.e6cd34543471c115e7f3c8b80404abcc.JPGIMG_1478.thumb.JPG.97e0efb18de99a7d6771bec9c4577ceb.JPGIMG_1476.thumb.JPG.f42d6b1e190ffd11f3695ecbb1e7aae2.JPGIMG_1479.thumb.JPG.fdc6dac007de86f5cfacb18dfccf7e1c.JPGIMG_1480.thumb.JPG.ce3f6a92a939b820022b8958a692be2d.JPGIMG_1475.thumb.JPG.4f8680d2e17e61edad1ae03719a735a5.JPG

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Biz de dışarıda hiç bir şey yemiyoruz valla. Hayırlı olsun hocam.

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Kullanışlı bir masa oldugu kesin.. YouTube’ta Cumartesi Dağcıları kanalında izlemistim ürünü. Çoğu -Nurgaz dahil- kamp ürünlerinde takip edilebilir.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Kardeşimde de var aynısı, bende ise decathlon'dan aldığım masa var. Çok işe yarıyor gerçekten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Cihat Küçükay yazdı:

Kardeşimde de var aynısı, bende ise decathlon'dan aldığım masa var. Çok işe yarıyor gerçekten.

bende bu masanın bimde satılanı var dört adet taburesi var gayet kullanışlı 

Mehmet hocanın bahsettiği gayet güzel incelemiştim daha önce biraz küçük iki kişi ideal

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

bende bu masanın bimde satılanı var dört adet taburesi var gayet kullanışlı 

Mehmet hocanın bahsettiği gayet güzel incelemiştim daha önce biraz küçük iki kişi ideal

İki boyu var bu 4 kişiye yemek yedirir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Cihat Küçükay yazdı:

bende ise decathlon'dan aldığım masa var. Çok işe yarıyor gerçekten.

Bende de bundan var kargo ile ili kere hasarlı geldi en sonunda bodrumda düştü üstü kırıldı hiç kullanmadan. Sonrasında üstünü 3 mm alüminyum kompozit ile değiştim mükemmel oldu .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Alternatif sunayım.

Bendeki BURSEV masa biraz gariban işi ama tam fiyat/fayda ürünü. Her gören nereden aldığımı soruyor. Sürekli bagajda taşınacak gibi olmasa da pikniğe giderken olmazsa olmazımız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Çok güzel bir ürün kullandım, gayet kullanışlı ve pratik. Özellikle bizim gibi küçük çocukları olan arkadaşlar için ideal (masaya bir şey döküldüğünde yayılması az )

Alternatif olarak bulunsun ; benim kullandığım masa şu https://www.decathlon.com.tr/kamp-masasi-id_8575781.html bagajın tabanına koyunca hiç yer kaplamıyor, inanılmaz memnunum.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Hayırlı olsun hocam.

https://www.amazon.com.tr/Joystar-Katlanır-Piknik-Taburesiyle-Birlikte/dp/B082DFV4SR

Bende bu ürünü aldım 2 ay önce her hafta kullanıyorum. Arabanın bagajında sürekli duruyor. Gayet kullanışlı ve güzel hoşumuza gitti. Tabureler sağlam bundan önce aynı bu tarz tabure almıştım tek dikiş vardı 2 veya 3. de gitmişti komple. Bu sebepten dolayı tereddüt etmiştim fakat bu gayet sağlam 110 kg çekiyor her hafta :) 

Aynı zamanda belirtmemişler mesela ben aldıktan sonra kurulum aşamasında görmüştüm 3 kademesi var. Bizim çocuk rahat otursun diye 1. kademeyi kullanıyorum. 3. kademe normal masa boyuna geliyor neredeyse.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bende Nurgaz in sabit masasi var. Sadece ayaklar disa aciliyor, kapaninca 2 parmak et kalinligi var. 

Bir donem bundan vardi uzun gitmedi. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selçuk Keleş
Muhittin Kaplan yazdı:

Yakın zamanda ucuzluk mark. den bez olanını aldım.

Pratico Çantalı Katlanır Yeni Model Piknik Masası

Bunu bir kaç yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Hafif, çok sağlam değil ama kullanışlı, 2 kişiye kadar yeterli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...