İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk1 Ateşleme Bobini

Nezih Binbay

Recommended Posts

Nezih Binbay

Merhaba arkadaşlar 96 Mondeo 2.0 ghi benzin-lpg li aracıma kaliteli ve veya orijinal ateşleme bobini arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

güvenilir bir parçacıdan alınabilir, internet çöplüğünden gelenlerin çoğu işe yaramaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nezih Binbay

Çağlar abi o parçacıyı bulurum inşallah bugün Aksaray da ismi bilindik bir firmada buldum motocraft marka biraz sıkıştırınca çakma olduğu anlaşıldı vazgeçtim ,delpi lerdede aynı sıkıntı olduğu söyleniyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Nezih Binbay yazdı:

Çağlar abi o parçacıyı bulurum inşallah bugün Aksaray da ismi bilindik bir firmada buldum motocraft marka biraz sıkıştırınca çakma olduğu anlaşıldı vazgeçtim ,delpi lerdede aynı sıkıntı olduğu söyleniyor

gagıldan arasaford da SOner beye ulaşın selam söyleyin eğrsini doğrusunu söyler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Merhaba . Daha önce birkaç defa parça aldığım bir site

https://www.otomert.com.tr/mondeo-20-buji-kablo-takimi-1993-1996-orjinal-pmu5043 

aradığınız üren bu galiba.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

soner günal'a ulaşırsanız elinde valeo marka vardı bi ara. motorcraft orjinali bulunması zor ve oldukça pahalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nezih Binbay
Coşku Mert yazdı:

soner günal'a ulaşırsanız elinde valeo marka vardı bi ara. motorcraft orjinali bulunması zor ve oldukça pahalı.

Valeo nasıl iş görürmü yada bocsh marka 

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

valeo veya bosch ikisi de bircok markanin fabrika montaj üreticisidir. gönül rahatlığıyla alinabilir, hangisi uygunsa

Yorum bağlantısı
Nezih Binbay
Çağlar Bayur yazdı:

gagıldan arasaford da SOner beye ulaşın selam söyleyin eğrsini doğrusunu söyler.

Abi Soner beyle görüştüm sağolsun ilgilendi NGK marka ateşleme bobini ne karar kıldık sparişide verdim bu arada selamı var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Nezih Binbay yazdı:

Abi Soner beyle görüştüm sağolsun ilgilendi NGK marka ateşleme bobini ne karar kıldık sparişide verdim bu arada selamı var

şahsen çay içmedim daha ancak esnaf adam.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...