İçeriğe Yönlendir

Telefon Ekranı

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

iphone  6  telefonum yere düşünce kısmı olarak dokunmatiği çalışmıyor.  3 tane çizgi var boydan boya.(yukardan aşağı tam)   belli bir bölgeyi dokunduğumda çalışmıyor.  sizce ekranmı gitti yoksa tamiri yapılır mı? mesela klavyenin  uı jk nm harflerini kullanamıyorum.  bazen kendi kendine dokunup şekilden şekile giriyor ekran biri dokunuyormuş gibi. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Bence ekran değil de cam arızası Ümit abi. Camı değişiyor telefonların.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bence ekran değil de cam arızası Ümit abi. Camı değişiyor telefonların.

camı tamir edililiyor biliyorum.  ama bu camlık değil camın kendisinde hasar yok çünkü. içten bir arıza gibi geldi bana. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
(düzenlendi)

Üstteki cam çatlayıp/kırılıp orta kısmı ekrana doğru eğildiyse veya kenardan darbe alıp kasılıp, oraya temas ettiği için ekranın bir kısmını çalıştıramıyorsun bence.

tarihinde Oğuzkan Erışık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Oğuzkan Erışık yazdı:

Üstteki cam çatlayıp/kırılıp orta kısmı ekrana doğru eğildiyse veya kenardan darbe alıp kasılıp, oraya temas ettiği için ekranın bir kısmını çalıştıramıyorsun bence.

burda foto atmak sıkıntı uğraşmadım.  

Oğuzkan Erışık yazdı:

hay bin yaşa sağdan soldan kastırdım düzeldi gibi dokanıyorum şimdilik ama çizgiler kaldı :):)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Cam ile dokunmatik ayrı parçalar. Sanırım her ikisi de hasar görmüş. İkisi de değişecek gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Cem Işık yazdı:

Cam ile dokunmatik ayrı parçalar. Sanırım her ikisi de hasar görmüş. İkisi de değişecek gibi duruyor.

şöyle bir oynattım köşelerden kastırarak düzeldi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...