İçeriğe Yönlendir

Televizyon Hayranlığı

Furkan Sumer

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez
Mehmet Göktürk yazdı:

Aynı görüşte değilim. TV'nin büyüklüğüne göre uygun bir yere konur. Evlerde ana temanın Hazreti Ali resmi olan halı gibi yahut, Kabe resimli halı gibi tam göbekte tüm merkezi ilgiyi çekecek şekilde konumlandırılmasını doğru bulmuyorum. TV eskisi kadar zaten izlemiyoruz. Bence çok da izlememeliyiz. Odanın bir kenarına koltuk diğer kenarına TV koyarım mecburiyet değil. 

Dediğim gibi mesafe alana göre konuşlandırılıyor, teknik bir konu.  Ormanda elektrikten uzakta yaşamayı bile seçebiliriz. Tercih ile ilgili bir durum.

(Alıntıdaki imla hatalarını düzelttim.) :) 

Servet Aydın yazdı:

TV gereksiz bir şey evde

Ekmek kapısı.

Mahmut Yıldız yazdı:

Benim duvar-koltuk mesafem 25 cm, nasıl seçeceğim:D

Koridorda niye oturuyorsunuz ki? Salona geç.  :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Hüseyin Sönmez yazdı:

Dediğim gibi mesafe alana göre konuşlandırılıyor, teknik bir konu.  Ormanda elektrikten uzakta yaşamayı bile seçebiliriz. Tercih ile ilgili bir durum.

(Alıntıdaki imla hatalarını düzelttim.) :) 

Ekmek kapısı.

Teknik olunca "tv'me dokunma" kampanyası mı oluyor :)   ben zaten kendim için konuştum. Ve bence teknik konu değil. FOV hesapları ile tüm yapılan insanlara daha büyük tv satma operasyonu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mehmet Göktürk yazdı:

telefon bozulmuştu ve yoktu muhtemelen mecburen aldınız. TV de eğer tabi yok ise hiç yok ise o zaman başka. Ama bu kadar büyük tv mantıklı gelmiyor bana.

İkisi de çalışıyor ama yeterli gelmiyor. Telefon 4 senelik ne pili yetiyor nede performansı, TV sadece büyütmek için değil ama çözünürlük veekranda oluşan lekler için değiştirmek istiyordum.

Sizin mantıkla gidersek araba da bozulmadan değiştirmemek gerek. Dedem 33 sene 87 Kartal kullanarak doğru olanı yapmış demekki :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...