İçeriğe Yönlendir

Alevli Überr 2 Renault Clio 5 1.3 Tce EDC Icon

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Yurdaer Elay
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Acil fren olmaması iyi olmuş. Geçen yaya yola atlar gibi yaptı ama atlamadı, ben de görüp fren yapmadım ama araba kendi kendine freni kökledi. Arkamdaki ramak kala durdu. Tamamen de kapatılmıyor. Her bindiğinde kapatman lazım onla da uğraşamıyorum. Tek iyi yanı aynı sistem öndeki araçlar için de çalışıyor. Ayak gazdaysa sürücünün yapmak istediğini algılayıp sesli görsel uyarı veriyor. En son kendi devreye girip freni kendi yapıyor

Bu frenleme olayı geri manevralarda güzel. Ben bir defasında Fiorino ile parktan geri geri çıkarken (arkaya dönüp akan trafiği kontrol ediyordum) kaldırımdan değil yoldan yürüyerek geçen vatandaşı göremediğim için hafif dokundurmuştum. Gelmiş bana veryansın ediyor beni mi öldüreceksin diye. Yolda ne işin var be adam diyorum, babanın malı mı diyor :D 

tarihinde Yurdaer Elay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Çok güzel sistemler ama türkiyede arkadan yakıp takip çok fazla. Her an biri vurabilir bize. Corolla’da komple kapamayı bulamadım ben. Her seferinde açılıyor :( 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Doğru yolu buldun Ali.. 

Hayırlı olsun Über Renon.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Ozyurek yazdı:

Doğru yolu buldun Ali.. 

Hayırlı olsun Über Renon.. 

Über ve Reno kulağa pek bi melez geliyor.. Acilen başka bi sıfat bulmalı. Mösyö, monşer...

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Yurdaer Elay yazdı:

Über ve Reno kulağa pek bi melez geliyor.. Acilen başka bi sıfat bulmalı. Mösyö, monşer...

Über harbiden bir kıpraşım yaratıyor bende fekat bu renoda fena değil hani :)  daha önceleri sevmezdim tırt zayıf vs. derdim, sonraları ne demeye başladım, fena değil gelişme var, daha sonra ne dedim evet dışını güzel yapmayı başardılar içi midemi kaldırıyor derdim, kısaca gelişme devam etti ve clio ile işi başardılar gibi, haa midem yine hafiften kıpraşıyor, meganın orta konsol :i-ih: kadjarda hız sabitlemenin hala vitesin oradaki tuşla açılıp kapanması gibi basit şeyler var hala ama bunlar sanırım yeni kasayla clio gibi değişecek, yeni kaptırda güzelmesela, gerçi clio oda ama olsun....

yinede Ford ayarında yolda gidiş direksiyon hissi falan yok ama çok yakın seviyelere gelmişler, gerçi bu snııfta diğerleride aynı durumda haksızlık olmasın, sonuç olarak biraz daha çalışmaları lazım fakat gidişat iyi yönde...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun abi güzel günlerde kullanın, yeni gördüm konuyu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Dün dündür bugün bugün 😜

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah...:nazar:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Saygın Can Oğuz yazdı:

Dün dündür bugün bugün 😜

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah...:nazar:

Eski fordcular hep nayloncu oldu Saygın.. :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Hiç sorma, bakalım bundan sonra ne olacağız :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Eski fordcular hep nayloncu oldu Saygın.. [emoji4]

Kimmiş onlar :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

son istasyonu kaçırınca el mahkum ne bulursa alındı tabii

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Talisman başlığında ali abi reno’ya tam 6 kere naylon demiş. Arada megane ile clio’ya da sektirmiş. Saydım :) 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Talisman başlığında ali abi reno’ya tam 6 kere naylon demiş. Arada megane ile clio’ya da sektirmiş. Saydım [emoji4] 

Ben kaç defa fransız almam demişim.
Sayan vardı, kimdi [emoji28]
Talisman başlığında ali abi reno’ya tam 6 kere naylon demiş. Arada megane ile clio’ya da sektirmiş. Saydım [emoji4] 

Bunun tavan yalıtımı da mı karton acaba.
  • Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

rgPkUR.jpg

Ali Rönoöveroğlu, adam üşenmemiş destan yazmış, valla Röno bu kadar Naylon Kiliyo için reklam yapmadı. 

Güle güle kullan plastik arabanı, güneşte çok bırakma yamulur pörsür şirket arabası günlük kiralık kılıklı araban. En çabuk vernik yakan 2.renk bu. 3.seneye kalmaz tavan açılır parça parça. Sen 1 arabayı 10 ila 12 sene kullandığın için 3 kere falan boyatıp durursun. 

Eeee Ali Efendi, Allahın sopası yok, açılsa kayıtlar, dili olsa Fctr server in daha da insan içine çıkamazsın ama işte hayat. 

Dikkat et elinde kalmasın o dandik edc cort diye alırsın sapı eline yandım anam garanti diye servis servis gezme şikayetvar.com abonesi olma inşallah, ama bu kadar ahı var eski Röno sahiplerinin zamanında giydirdin durdun, karma iz e biç illaki gelir seni de öper... Bi de ala ala en dandik seriyi almış günlük kiralık model kiliyo 🙂

Uzun lafın kısası, yediğin hurmalar gün gelir burnundan çıkar 😂

Allah kurtarsın, çekeceğin var... 

Not : Resimlere baktım da tavan boya da ton farkı var, portakal tutmuyor mat gibi, sanırım tavan a tirda taşırken bisey düşmüş servis boyamış bi tarafıyla... Makina ile bak bakim 300 400 mikron sanki burdan bakinca macun az diil hani

tarihinde Ali Elöver tarafından düzenlendi
Foto eklendi
  • Beğen 5
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 11
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bunun boyası 3 aşamalı vesile olsun, kaputa bugün en az 2000TL işçilik faturası çıkar.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Valla B segmentinde Clio alınacak araba, nitekim ben de aldım 😁

10 senedir de biniyoruz satmaya da niyetim yok.

Ama tabi bizde Ford'un yeri de var ve hala devam 😉

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Sn. MODERASYON... 

Ali Rönoöveroğlu'nun profil resmini benim eklediğim değiştirmeniz yerinde olur diye düşünüyorum. 

Saygılarımla. 

tarihinde Ali Elöver tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Sani Gerşon yazdı:

Adam noktayı koymuş.

Sunnycim, koydum sonra düşündüm değişiklik yapak dedim 😈

Resmini değişmek lazım sanki 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Valla bilmem, duygularıma tercüman oldun abi :D

Ali bey fena faka bastı. Ama olsun, yıllarca ezdiği biz nalyoncuların neden naylon aldığını anlar artık :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Sani Gerşon yazdı:

Valla bilmem, duygularıma tercüman oldun abi :D

Ali bey fena faka bastı. Ama olsun, yıllarca ezdiği biz nalyoncuların neden naylon aldığını anlar artık :)

Valla seninki benimki gene Megan falandı, bu gitmiş en dandik modeli almış bi de lolipop kırmızı, yaza kovaliycaklar Edremit sahilinde yerel Kerimcan Durmazlar bunu. 

Allahın sopası yok, moderasyon bence minimum 3 aylığına Ali Efendi nin kullanıcı adını Ali Rönoöveroğlu ve profil resmini ekteki gibi değişmeli. 

Site yönetimi bu kadarını borçlu eski Alizedelere, bir nevi adalet sağlanır... 

rgPkUR.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Elöver yazdı:

Allahın sopası yok, moderasyon bence minimum 3 aylığına Ali Efendi nin kullanıcı adını Ali Rönoöveroğlu ve profil resmini ekteki gibi değişmeli. 

Bence uygundur.. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bence uygundur.. 

Şeriatın kestiği parmak acımaz... 

Teşekkür ederim Sn.Yonetici.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...