İçeriğe Yönlendir

C-Max Duman Atma ve Çekiş Düşmesi

Mehmet Yığın

Recommended Posts

Mehmet Yığın

Herkese iyi akşamlar aracimda siyah duman atma ve çekiş dusuklugu var buna istinaden aracın turbo revizyon yaptırdım egr valfi degistirdim selenoid valf değişti ama sorun düzelmedi yardımlarınızı bekliyorum fikri olan varmi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

en son sıradan başlanmış işe . enjektörleri kim söküp test etti en başta?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ozan Cengiz

Bencede önce enjektörler sonrada debriyaj balatasına bakmak doğru olurdu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

İntercoola giden hortum kontrol edildi mi ? Çekişten düşme siyah duman atma olabiliyor bu yüzden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yığın

Şu şekilde oldu araç bilgisayara bağlandığında egr ve turbo arızası veriyordu ustamizda bunların değişimini yapalım dedi böle gelişti durum.bu gün farklı bir usta kontrol etti hava hortumlarını sokup eliyle kapattı bu şekilde stop etmesi gerekiyo dedi ama stop etmedi araç yani bı yerde kaçak olduğunu söyledi Perşembe günü bırakıcam tamire inşallah çözüme gideriz.ilginiz için çok sagolun

Çağlar bey enjektorlere sıra gelmedi  sanırım hortumlardan sonrada mutlaka ona bakarlar diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Yığın yazdı:

turbo arızası veriyordu

mekanik parça, cihaz ile arıza tespiti olmayan bir parça . egr arızası na da ezbere kod ile antlanmaz, çok yanlış başlanmış, ancak heryerde sıkça görülen şeyler o ayrı konu. turboya devreye giren çıkan parça denen bir piyasadayız maalesef.  duman bitmedi? ücret alındı mı peki?

Mehmet Yığın yazdı:

hava hortumlarını sokup eliyle kapattı bu şekilde stop etmesi gerekiyo dedi

yazacak cümle bulamadım

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yığın

Duman devam ediyor ve aynı şekilde cekisim düşük Çağlar bey düz yolda bile performans yok

Yorum bağlantısı
Mehmet Yığın

Perşembe gunuňe randevulestik ustayla inşallah çözülecektir arıza paylasicam zaten eğer olursa 

Ücret alındı ama aynı ustayla devam etmiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...