İçeriğe Yönlendir

Hepsiburada Kia Kampanyası

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan

Hepsiburada, Kia araçlar için kampanya yapıyor. Dakikalar içinde ekmek siparişi verir gibi tükeniyor.

Abiler bu parası olmayanlar, araç fiyatlarından şikayetçi olanlar kimler acaba merak ediyorum.

I4lmly.jpg

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Ben anlamadım hb sıfır indirimli araba mı satmaya başlamış.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Emre Demir yazdı:

Ben anlamadım hb sıfır indirimli araba mı satmaya başlamış.

Kia sattılar evet.

Emre Şimşek yazdı:

Belki 3 tane stok vardır. Maksat adını duyurmak işte.

Ben de öyle tahmin ediyorum ama yine de bu tüketim çılgınlığı beni rahatsız ediyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu kıtlıkta araba 200 000 tl vermekde ilginç :) Pardon büyük ihtimaller galericiler alıp istif yaptılar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
(düzenlendi)

gecen yil astra k, insignia satiyorlardi

ATdX2z.jpg

jmE0fW.jpg

tarihinde Furkan Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

satış pazarlamada reklamlar ve halkla ilişkiler vardır, bu gibi atraksiyonlar Hİ bölümünün işidir

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

N11 de az önce 2.el araç satışına denk geldim, beğenmezsem iade işi nasıl oluyor 😃 14 gün hakkımız var sonuçta

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

Bu kıtlıkta araba 200 000 tl vermekde ilginç :) Pardon büyük ihtimaller galericiler alıp istif yaptılar. 

para kazanmaya devam edebilen şanslılar için 200 bn tl çok değilki dostum? eskiden yani 4 5 sene önce bile, araba almak çok daha kolaydı. araba ucuz değildi ama almak kolaydı. hobi diye araba toplayacaktım ne güzel. hurda araba olmuş 30 bin tl...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selçuk Bakış yazdı:

N11 de az önce 2.el araç satışına denk geldim, beğenmezsem iade işi nasıl oluyor 😃 14 gün hakkımız var sonuçta

Açıklama yapmışlar mı :)

Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman

Muhteşem Kasım reklamları döndükçe kargo dağıtım elemanlarının uykuları kaçıyordur. Geçen sene neydi öyle, lojistik altyapı sene sonuna kadar kendine gelemediydi.

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Dogan Arsiray yazdı:

hobi diye araba toplayacaktım ne güzel. hurda araba olmuş 30 bin tl...

+1

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mehmet Ozyurek yazdı:

Açıklama yapmışlar mı :)

İade ile alakalı hiç bir şey göremedim, ne halin varsa gör 😄 demişler

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

artık birşeyleri satmanın kolay yollarını bulmuşlar. semt araba pazarı diye birşey kalmaz yakında. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İkinci el araba işinde arabam.com ekibi çok iddialı. Birkaç eleman ayrıldı ayrılmasa çok iyiydiler ama yine de bence en iyileri onlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...