İçeriğe Yönlendir

Arabayı Sürttüm

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Önder Özcan

Geçmiş olsun.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Mini onarım kuralları autokingin kurallarına benziyor.
Onarım merkezi nereymiş ona bi bak
Autoking ise poliçenle gidip randevu al
Her iki hasarın da (çamurluk ve tampon) mini onarım kapsamını aşmıyor gibi görüyorum.

Paylaşılan poliçenin en altında yazıyor: Hdi mini onarım hizmeti Auto King tarafından verilmektedir diye.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet son satırı görmemişim.
Autoking ile görüş.

tamamdır abi çok saol

Önder Özcan yazdı:

Geçmiş olsun.

Paylaşılan poliçenin en altında yazıyor: Hdi mini onarım hizmeti Auto King tarafından verilmektedir diye.

teşekkürler abi saol. sağlam bir geçmiş oldu :) 

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Çok geçmiş olsun bende ön tampon altını sürttüm insan takılıyor üzülüyor birkac güne unutuyor Allah beterinden korusun .

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Aytac Sakal yazdı:

Çok geçmiş olsun bende ön tampon altını sürttüm insan takılıyor üzülüyor birkac güne unutuyor Allah beterinden korusun .

çok teşekkürler, amin inş son olur die temenni ediyorum, keza dikkatli ve kurallara uygun kullanırım aracı, hızda yapmam arabaya bişe olacak die :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Okay Kaygusuz yazdı:

Geçmiş olsun 

teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Geçmiş olsun, auto king ile görüşüp yetkiliye fotoları gönderin.Onlar kapsam kapsamında mı değil mi zaten söyler.Ona göre randevu alıp yaptırırsınız.Ben hep o şekilde yaptırdım.Sizin hasarda mini onarıma girer büyük ihtimalle .

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Ahmet Türedi yazdı:

Geçmiş olsun, auto king ile görüşüp yetkiliye fotoları gönderin.Onlar kapsam kapsamında mı değil mi zaten söyler.Ona göre randevu alıp yaptırırsınız.Ben hep o şekilde yaptırdım.Sizin hasarda mini onarıma girer büyük ihtimalle .

Teşekkürler.

az önce servise gittim servis tampon komple boya, çamurlukta boya ve vernik olur dedi 1700-2000 arası fiyat verdi.

Autoking e gittim, yaklaşık 2 aylık bir süre randevuları doluymuş, tampon 20cm i geçtiği için ek 331 tl talep etti, tampon hasar alan kısmın bittiği alanın tamamını boyayacaklarını, çamurluktada yaklaşık 2 karış yerin boya olup depo kapak çizgisinden itibaren vernik atılacağını söyledi.

komşumuzda sadece ilgili alanları hallederiz diyor baştan beri bakalım.

bende biraz nazarlık olsun die 1 hafta fln böyle bineyim dedim, sonrasına bakacağım muhtemelen komşuya yaptırırım die içimden geçiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mesut Eyibil yazdı:

komşuya yaptırırım

Bu renkte usta değilse, sonra başınız daha çok ağrır. Bu tip renkler zordur.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Sani Gerşon yazdı:

Bu renkte usta değilse, sonra başınız daha çok ağrır. Bu tip renkler zordur.

valla renk koduna göre alacağız çok sırıtmazsa inş, komple verniklenmesinden iyidir die düşünücem artık

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

@Çağlar Bayur da okusun

sprey burada çözüm değil boşa bekleme 😛

Mesut Eyibil yazdı:

çamurluktada yaklaşık 2 karış yerin boya olup depo kapak çizgisinden itibaren vernik atılacağını söyledi.

komşumuzda sadece ilgili alanları hallederiz diyor baştan beri bakalım.

ben olsam bunu terch ederdim, tampon vs sökmeden hava durmuna göre 2-3 gün de biter. ilgili bölgede gölge fıs atılır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Çağlar Bayur yazdı:

sprey burada çözüm değil boşa bekleme 😛

ben olsam bunu terch ederdim, tampon vs sökmeden hava durmuna göre 2-3 gün de biter. ilgili bölgede gölge fıs atılır.

evet komşum da öyle yapacak önce kendi boyasından astar atarız dedi sonra gölge yaparız gibi bişeyler söyledi abi. havalarda mağlesef kötü olduğu için biraz ısınınca yapıcaz 1.2 gün kuruması için bekleriz dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. 

Amin abi teşekkürler

Mehmet Göktürk yazdı:

Şu aşamadan sonra daha rahat kullanırsınız. 

:D hiç kullanasım yok arabayı nedense soğudum bi.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mesut Eyibil yazdı:

Amin abi teşekkürler

Silip temizleyince geriye nasıl bir iz kaldı 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mesut Eyibil yazdı:

Amin abi teşekkürler

Soğuyacak durum yok. Bunlar herkesin başına gelebilecek basit şeyler. Şehirde yaşıyoruz. Tamponu ezilip soğuyarak araba satan tanıyorum. Şaşkınım :) 

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Geçmiş olsun can sıkacak birşey değil. ben aldıktan hemen sonra tıra sürttüm biraz daha kötüydü bende durum.

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Furkan Bakırel yazdı:

Geçmiş olsun , bir anlık dalgınlıkla olabilen şeyler can sıkmaya değmez.Kaporta düzeltilir tamponda sökülüp boyanır çok bir masraf yok.İsterseniz , tamponu boyayıp kaportayı ufakça rötüşla kapatabilirsiniz nazarlık olarak kalır.O beton kısmada xps yapıştırırsanız bir daha ki sürtmede araç fazla bir hasar almaz.

bende rötuş diyorum satarken yaptırırsınız boya olayını, geçmiş olsun bu arada Allah beterinden korusun

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Şu aşamadan sonra daha rahat kullanırsınız. 

ben, kavşaklarda nasıl rahatım anlatamam, geniş geniş ferah ferah dönüşlerdeyim. taxi ler bu ara çok dikkatli nedense

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mesut Eyibil yazdı:

Amin abi teşekkürler

bu geçer sonra daha iyi günler gelir kesindir.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

307'nin 1 lt akzonobel boyası duruyor depoda, biraz daha çizilsin toplu gireceğim. biri zaten boyada, bir diğeri de boş zamanı bekliyor :D yeni olunca üzerine titriyorsunuz doğal olarak da alışırsınız. en kötüsü bu olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...