İçeriğe Yönlendir

Civic 1.4 IS Fokurdama Sesi

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek
Tahir İlter yazdı:

Bununla gelmiş geçmiş olsun Emre. Sözünü unutma daha geniş zamanda bekliyoruz. Pandemi, iş, güç derken iki arada bir derede ilgilenebildik seninle kusura bakma 

Efe pazarlık uzmanıdır. Kendi arabamı ona sattırdım, aldığım arabayı ona aldırdım 😅

Abi sözüm söz. Ama öncesinde sizi bu taraflarda görürüm gibi:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

hadi geçmiş olsun. atmosferik honda motoru uzun müddet üzmez allahın izniyle bidaha

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Emre Şimşek yazdı:

Çok şükür sağ salim evimdeyim..

Aracı Isparta’da Honda Garaj diye bir yerde yaptırdık. Çok titiz çalıştıkları belli. Motor kısmını tertemiz yapmışlar buna çok mutlu oldum. Eli değmişken distribütördeki yağ kaçağıyla da ilgilenmişler sağolsunlar. Sütten ağzı yanan misali korka korka çıktım yola. Yarı yolda durup altını üstünü kontrol ettim. Yol sonuna doğru arabaya olan güvenim geri gelmişti.

Yapılanlar özetle:

TL82MQ.jpg

Efe sağolsun pazarlığı benim adıma attı. 4600 kredi kartına taksitle oldu 👍🏼 

radyatör kale marka

Ispartalılar çok hızlı, dakikada bir araya geliyorlar.. Efeyle otururken bir baktım Engin ağabey, bir baktım Tahir ağabey geliverdiler. Hepsine selam olsun

TLFwcQ.jpg

TLF0et.jpg

Emrecim inşallah iyi bir şekilde yapılmıştır. Bir daha seni üzmez. Aslında bende orada olacaktım ama hanım işyerinden izin alamadı. Bir daha bekliyoruz daha geniş bir zamanda. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Fırat Önal yazdı:

Emrecim inşallah iyi bir şekilde yapılmıştır. Bir daha seni üzmez. Aslında bende orada olacaktım ama hanım işyerinden izin alamadı. Bir daha bekliyoruz daha geniş bir zamanda. 

Teşekkür ederim Fırat Ağabey. Seni tanımasam o ustayı bulamaz, Efe’yle Tahir Ağabey ve Engin Ağabeyle buluşamazdım. İyi ki varsın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Emre Şimşek yazdı:

Teşekkür ederim Fırat Ağabey. Seni tanımasam o ustayı bulamaz, Efe’yle Tahir Ağabey ve Engin Ağabeyle buluşamazdım. İyi ki varsın.

Fırat hocam candır. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Tahir İlter yazdı:

Fırat hocam candır. 

Bide buluşmaları ayarlayabilsek 😃 Allah'ın izniyle virüs işi bitsin güzel bi buluşma ayarlayalım inşallah. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mert Gulkokan yazdı:

Emre hocam muğladasınız sanırım 

bende memlekete gelince denk gelirse görüşmek isterim

Tabiki. Siz Dalaman’a gelir misiniz bilmem biraz sapa kalıyor herhalde ama gelirseniz beklerim ben bi Marmaris yaptığımda haber ederim 👍🏼

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

Tabiki. Siz Dalaman’a gelir misiniz bilmem biraz sapa kalıyor herhalde ama gelirseniz beklerim ben bi Marmaris yaptığımda haber ederim 👍🏼

İstanbuldan muğlaya göçen şehirliler, muğla insanının çekilmediğini söylüyorlar. Aklınız varsa muğla köylerine göçmeyin sadece tatile gelin deniyor. 

Sen bilirsin, haklılık payları varmı. 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Geçmiş olsun emre forma konulara uzak kaliyorum benim isler artinca. Eskiden fotoğrafçida calisirken hergun masa üstünde sekmeler acikti suan evde ps yok internet yok haliyle telefondan zaman firsat buldukca. Hakkimizda hayirlisi.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ali Darbaz yazdı:

İstanbuldan muğlaya göçen şehirliler, muğla insanının çekilmediğini söylüyorlar. Aklınız varsa muğla köylerine göçmeyin sadece tatile gelin deniyor. 

Sen bilirsin, haklılık payları varmı. 

Çekilmeyen Muğla’nın insanı değil. Buraların kalabalıklaşması. Eğer arsa alıp müstakil ev yaptıramayacaksa İstanbullu gelmesin gerçekten hoşuna gitmez..

Okay Kaygusuz yazdı:

Geçmiş olsun emre forma konulara uzak kaliyorum benim isler artinca. Eskiden fotoğrafçida calisirken hergun masa üstünde sekmeler acikti suan evde ps yok internet yok haliyle telefondan zaman firsat buldukca. Hakkimizda hayirlisi.

Ne yaptın sen en son? senin konuyu bulamadım telde

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Emre Şimşek yazdı:

Çekilmeyen Muğla’nın insanı değil. Buraların kalabalıklaşması. Eğer arsa alıp müstakil ev yaptıramayacaksa İstanbullu gelmesin gerçekten hoşuna gitmez..

Ne yaptın sen en son? senin konuyu bulamadım telde

Ben hala Mersin'deyim cumartesi Ankara'ya dönecem

Arabayi burda sehir icinde kullaniyorum stabil sorun yok uzun yolda denemek lazim birazda korku var tabi bu sefer yolda yanimda hanim ve bebek olacak.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Okay Kaygusuz yazdı:

Arabayi burda sehir icinde kullaniyorum stabil sorun yok uzun yolda denemek lazim birazda korku var tabi bu sefer yolda yanimda hanim ve bebek olacak.

Uzun yolda 100 km hızla gidersen arıza yapma ihtimali 8 kat azalır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Ali Darbaz yazdı:

Uzun yolda 100 km hızla gidersen arıza yapma ihtimali 8 kat azalır. 

120 sabit hiz sabitleme ile

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Okay Kaygusuz yazdı:

120 sabit hiz sabitleme ile

Bak kanıtlanmış bilgi, bunu söyleyen ben değilim otomobil mühendisleri. Efektif piston hızında arabayı sürdüğünde arıza yapma ihtimali 8 kat azalır. 

120 km hızla gidersen 8 kat artar.  Efektif piston hızı 1900 ile 2200 devir arasında alınıyor. 100 km hızla git arıza yapma ihtimalin düşsün. 

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Büyük geçmiş olsun, iyi tatlı sona denk geldim direkt, bu aralar hüzün kaldıramıyorum artık :)

Isparta ekibine de bayıldım, yılda 6 kere ıspartadan geçiyorum, hem de 80 le :D çok radar var ya.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Azad Mirzade yazdı:

Büyük geçmiş olsun, iyi tatlı sona denk geldim direkt, bu aralar hüzün kaldıramıyorum artık :)

Isparta ekibine de bayıldım, yılda 6 kere ıspartadan geçiyorum, hem de 80 le :D çok radar var ya.

Nerde radarlar bize de söyleseniz 😛

Yolunuz düştüğünde çay kahve içmeye bekleriz. :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Okay Kaygusuz yazdı:

Sıkıştırma. Yani 110’u hiç geçme. Kalorifer sıcak konumdaysa hararet pek yükselmez. Ama kontrol et. Durduğun yerde suyun seviyesine falan mutlaka bak.

Azad Mirzade yazdı:

Radar??? Bi e devlete gireyim ben 😬

Tahir İlter yazdı:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Tahir İlter yazdı:

İnşallah ma aile oluyoruz genelde, kızlarıma arkadaş var mı? :D Pandemi bitsin yazdım hocam, Tahir İlter, dinlenme tesisleri :D 

Radarlı bir uygulamam var, o ötüp duruyor habire :D 

Emre Şimşek yazdı:

Valla ben bilmem yerli plakalar hep yavaş gidiyor, ben de onlara ayak uyduruyorum! :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Ali Darbaz yazdı:

Bak kanıtlanmış bilgi, bunu söyleyen ben değilim otomobil mühendisleri. Efektif piston hızında arabayı sürdüğünde arıza yapma ihtimali 8 kat azalır. 

120 km hızla gidersen 8 kat artar.  Efektif piston hızı 1900 ile 2200 devir arasında alınıyor. 100 km hızla git arıza yapma ihtimalin düşsün. 

Olur abi zaten 500km yol var. 190km otoban suruyor sonra çevre yolu aksaray aksaraya kadar sorunsuz gelirsek dahada bişey olmaz gibi.

Emre Şimşek yazdı:

Sıkıştırma. Yani 110’u hiç geçme. Kalorifer sıcak konumdaysa hararet pek yükselmez. Ama kontrol et. Durduğun yerde suyun seviyesine falan mutlaka bak.

Kalorifer şimdi nasil yakiyor anlatamam.

Ozaman pompalama yapmadigi icin suyu buz gibi ufluyordu. Gelirken hararet yukselince acmistim ama nafile su gelmiyordu petege 😁

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Azad Mirzade yazdı:

İnşallah ma aile oluyoruz genelde, kızlarıma arkadaş var mı? :D Pandemi bitsin yazdım hocam, Tahir İlter, dinlenme tesisleri :D 

Radarlı bir uygulamam var, o ötüp duruyor habire :D 

Valla ben bilmem yerli plakalar hep yavaş gidiyor, ben de onlara ayak uyduruyorum! :D

Çocuk çok bizde ya bende 1 oğlan, bacanakta 2 kız. İsparta ekibide kalabalik coluk çocuk full. Bekleriz her zaman 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Azad Mirzade yazdı:

Isparta bence radarın en az olduğu şehirlerden bir tanesi. En azından çok az ve yerleri belli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...