İçeriğe Yönlendir

Multivitamin Sarı Kutulu Haplar

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Tansiyon ölçmedim abi. Aklıma hiç gelmedi. Alette yanı başımda oysaki. 

boyun bölgesinde ağrı oldu mu

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

boyun bölgesinde ağrı oldu mu

Hayır abi başım döndü oturmak zorunda kaldım. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Hayır abi başım döndü oturmak zorunda kaldım. 

duvarla tavan kenarları dikdörtgen yerine eşkenar üçgene doğru dönüştü mü

veya hani 300 le gidersin motorda, yol ufukta birleşir gibi oldu mu

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

duvarla tavan kenarları dikdörtgen yerine eşkenar üçgene doğru dönüştü mü

veya hani 300 le gidersin motorda, yol ufukta birleşir gibi oldu mu

Yok :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Yok :D

çikolata ye arada, şekerin düşmüş

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hamit inan
Ali Darbaz yazdı:

vitamin içmeyince olmadığını gördüm. Ben hem c vitamini hemde multivitamin hapı almıştım.

ikisi birden fazla geldi sanırım. 

Baş dönmesi ve mide bulantısı aşırı B12 yüklemesinden de olabilir, karaciğeride yorar. Ayrıca vitaminin fazlası idrardan atılır. Ama fazla vitamin almadığında koku ve köpürme olursa böbrekler protein kaçırıyor demektir. Ciddi bir sorun

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Yıldız 1 yazdı:

Baş dönmesi ve mide bulantısı aşırı B12 yüklemesinden de olabilir, karaciğeride yorar. Ayrıca vitaminin fazlası idrardan atılır. Ama fazla vitamin almadığında koku ve köpürme olursa böbrekler protein kaçırıyor demektir. Ciddi bir sorun

Köpürme felan yoktu. Gayet normal idi herşey.  Ama baş dönmesi ve miğde bulantısı hap aldıktan hemen sonra 20 dakika kadar sürüyordu 

Yorum bağlantısı
Hamit inan

vitaminlerin yan etkisinden. Bende de sürekli B12 azalması var. Emilim problemi olduğu için yiyeceklerden alamıyorum. Azaldığını unutmuşum el titremesi, aşırı dalgınlık, hafıza zayıflığı, motor kuvvletlerin kaybı. Normal zamanda 10 saat üstü kesintisiz araç sürerken araç park etmek bile gözünde büyüyor, beceriksiz birine dönüşüyorsun. 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Mehmet Yıldız 1 yazdı:

vitaminlerin yan etkisinden. Bende de sürekli B12 azalması var. Emilim problemi olduğu için yiyeceklerden alamıyorum. Azaldığını unutmuşum el titremesi, aşırı dalgınlık, hafıza zayıflığı, motor kuvvletlerin kaybı. Normal zamanda 10 saat üstü kesintisiz araç sürerken araç park etmek bile gözünde büyüyor, beceriksiz birine dönüşüyorsun. 

B12 emilimi ince bağırsakta bulunan bakteriler sayesinde oluyormuş. Bol bol ev yapımı yoğurt, kefir gibi prebiyotik içeren ürünler tüketin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...