İçeriğe Yönlendir

Herbalife Kullanan Var mı?

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

Corona yüzünden aldık başımızı gidiyoruz kilo olarak. Herbalife kullanan veya çevresinde kullanıp memnun kalan ya da sıkıntı yaşayan birileri varsa bana bir fikir verebilirseniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
 Corona yüzünden aldık başımızı gidiyoruz kilo olarak. Herbalife kullanan veya çevresinde kullanıp memnun kalan ya da sıkıntı yaşayan birileri varsa bana bir fikir verebilirseniz çok sevinirim
Abi şimdiye kadar verdiğim kilo toplamı 70 80 kg dır. Ama yine yineden alıyorum malasef [emoji3] Şu anda yine diyetteyim 125 kg den 116 düştüm hedefim 95 kg [emoji120][emoji120][emoji120] Benim anladığım bu kilo olayı şu sekilde yaktigindan fazlasını yiyince kilo aliyo
azını yiyince kilo veriyon.
Lezzetli yiyeceklerin tümü kilo yapıyor (patates , cips, bira )
lezzeti az olanlar kilo yapmıyor.(Pırasa, lahana )
Bir şeyler içip kilo vermekten korkuyorum zayıflama ilaçlarının, çaylar, vb.
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Aynı durum bende de var bir arkadaşım 40 kg verdi 1 ay denesem mı diye düşünüyorum açıkcasi artışını eksisini bir sorayim dedim 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Yıllar önce üniversitede bir arkadaşım yaklaşık 100-110 kilodan 70'e kadar inmişti. Sanırım 5-6 ayda verdi bu kiloyu.

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Eyüp Çetin yazdı:

Yıllar önce üniversitede bir arkadaşım yaklaşık 100-110 kilodan 70'e kadar inmişti. Sanırım 5-6 ayda verdi bu kiloyu.

Bir sıkıntısı oldu mu bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Bir sıkıntısı oldu mu bilginiz var mı?

Yok üstad aksine çok mutluydu kilo verdiği için. Herhangi bir sorun yaşamadı. 😊 Bir öğretmen arkadaşım da kullanmıştı o da baya kilo verdi ve sıkıntısı olmadı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Beslenme alışkanlığını değiştirmediğiniz sürece bu tür şeyler gelip geçici. Verdiğinizden fazlasını alma ihtimali her zaman var. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

zamanında girdik çıktık herbife markasına,bunu kullanırken extra birşey kullanmayın diye tavsiye veya şart getiriyorlar ana öğün yerine yağsız sütle karıştırıp içiyorsun,2 öğün shake 1 öğün normal öğün,önce beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirin,yaş 35 önümüz kış akşam 7den sonra yeme içmeyi kısın,acıkırsanız leblebi(tokluk hissi verir kalorisi düşük),salatalık bol bol üstüne limon sıkın (%95i su),kızartma,sabahları simit pohaça açma, yağlı,şekerli yiyecekler,beyaz ekmek,alkol tüketimi uzak durun veya en aza indirin,bol su, hareket, yürüyüş en basiti memurlukta vakit bulunur...yediklerinizi bi düşünün size neyin kilo aldırdığını değerlendirin,yeme içme alışkanlıkları kısa vadede değil uzmanlar 3 hafta diyor...

Can boğazdan gelir ama fazlası göbek,kilo...dikkat edin ha gayret....

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Diyetisyenden fikir almanızı tavsiye ederim. kalori hesabı ve uygun bir beslenme çok faydalı oluyor. Mesala bir tabak pirinç pilavını yakmak için 5 ile 7 km arası yürümek lazım.
Benim kilom 105 ile 95 arasında geziyor. 90 tam fit halim gibi birşey.
Spor + günde 1 öğün (aç gezerek) haftada 1,5 kilo verebiliyordum.
Protein diyeti denen olayı uyguladım. Günde yarım kilo ızgara yada haşlama tavuk göğsü, 5-8 arası haşlama yumurta, yağsız yoğurt, ceviz, limon, maydonos v.s. yiyorsunuz.  Vucüt proteini bünyeye eklerken karbonhidrat ve yağları yakıyor. Bu beslenme ve spor ile aç ve zayıf kalmadan haftada 1.5 kilo yine verebildim ve yağ kütlesinden düştü bu kilolar. 

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Araştırmıştım zamanında.

Kullanan herkes genelde mutlu ve olumlu sonuç alıyor. Çevremdekiler dahil.

Fakat en büyük dezavantajı ideal kiloya inip bıraktığınızda, verdiğiniz kiloyu fazlasıyla almanız.

Bu sebeple vazgeçmiştim.

Aslında görünüm olarak kilom boyuma uygun. Boyum 1.80 kilom 97. Tek sorunum GÖBEK. Başka hiçbir yerimde kg fazlası yok. Bacaklarım kollarım gayet normal.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Zamanında kullanarak 20 kilo verdiğim zamazingo, karşılığında karaciğerde yağlanma hediyesi olmuştu. Daha sonra verdiğim kiloları fazlasıyla geri aldım. Diyetisyene başlayarak yeme alışkanlıklarımı değiştirdim ve spora başladım. 10 kilo daha verdim ama sonra sakatlandım ve spor yapamıyorum. Daha fazla kilo veremiyorum ama üstüne de almamaya çalışıyorum. Yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeden kilo veremezsiniz. Diyetisyen ve ekstra hareket şart.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Doğal yollarla zayıflamak gerekirken bunu kullanmak ta ne biliyim.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Benim görüşüm dışarıdan alınan bu tür malzemeler mutlaka bir yere zarar veriyor. Kullanımdan sonra verdiğinden daha çok kilo alanla çok karşılaştım. Sonucta metabolizmanızı bozacak birşey veriyorsunuz. Siz vücudun çalışma prensibine aykırı birşeyler yüklüyorsunuz. Bunlar yerine karbonitrati kesmek çok daha mantıklı. Spor ile desteklenirse zaten kilo verilir. Tabiki metobolizmaniz düzgün çalışıyorsa. 

Bırakınca kilo almakta şu şekilde, siz vucudu buna alıştırinca vucuttta bunu istiyor. İnsan vücuduna ne alistirisaniz o yönde hareket hareket ediyor. Sigarayida zaten insanlar bu yüzden bırakamıyor ya.

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Benim maksadım 3 ay kullanayım sonra diyete devam diye dusunuyorum

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kullanıp kilo verirsin, bırakınca fazlasını alırsın. Gerçek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
(düzenlendi)

Arkadaşım bu işi yapıyor. Hatta dükkanını kapatıp bu işe yoğunlaştı. Çünkü iyi para kazandırıyor sistem. Bende kullandım 1 ay kadar. Evet zayıfladım. 4 kilo kadar gitti. Ama ben sabah akşam yediklerime dikkat etseydim de sanırım kilo verirdim. 

Bu ürünü satan kişiler sana da bana da ona da aynı ürünü veriyor. Ama hepimizin bünyesi farklı olabiliyor. Ben sağlık kontrolünden sonra bu tür ürünlerin kullanılmasından yanayım. Benim arkadaşım ilkokul mezunu. Bu konularda bilgili değil. Seminerlerde anlattıklarını ezberleyip müşterilerine anlatıyorlar.

Tavsiyem; bu işlerde uzman bir diyetisyenden yardım almak.

tarihinde Fırat Önal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Fırat Önal yazdı:

en sabah akşam yediklerime dikkat etseydim de sanırım kilo verirdim. 

Anahtar kelime bu bence üste para verip birde yediklerinize dikkat ederseniz kilo vermek elde değil....:)

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Benim maksadım 3 ay kullanayım sonra diyete devam diye dusunuyorum

Aralıklı oruç (intermittent fasting) tutun. Son zamanlarda oldukça fazla duymaya başladım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...