İçeriğe Yönlendir

Kaloriferi En İyi Isıtan Arabalar

Emre Demir

Recommended Posts

Emre Demir
(düzenlendi)

Malum önümüz kış ve en aranılan araba donanımı :)

Bence focus 1 vs Çorum kaloriferi; şaka bir yana , jetta , 307, accent blue,,corolla , kullandım hiçbiri  vermiyor focus gibi hissiyat.

tarihinde Emre Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Tüm benzinli arabalar bilhassa Toyota araçlar iyi ısıtır. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

2003 fiestam yemin ediyorum anında hamam gibi ediyordu içeriyi kaloriferi çok iyiydi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

kartal ve şahinlerin kaloriferleri kışın iyi ısıtır...tavsiye ederim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Tofaş kaloriferinin çok iyi ısıttığı söylenir. Japon’lar (Subaru, Mazda, Toyota veya Mitsubishi olsun) genellikle Almal ve Fransız menşeli araçlara göre ısıtma ve soğutmada başarılılar.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Lada samarayı tek geçerim bu konuda. Motoru çok çabuk ısınıyor. Kalorifer fanını yükseltmeden bile içeriyi ılıtırdı. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Eren Yavuz
Oğuzkan Erışık yazdı:

Lada samarayı tek geçerim bu konuda. Motoru çok çabuk ısınıyor. Kalorifer fanını yükseltmeden bile içeriyi ılıtırdı. 

lada inanılmaz iyiydi bu konuda .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Çorum kaloriferi başarılı ayakkabı bile eritebilir hatta 😃 tofaş ve lada derim bende en iyisi olarak 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

PTC, Webasto vs. bulunan arabalardır

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Jeep CJ 😀 Eski model jeep serilerinde motor biraz daha hararetli çalışır ısıtma performansı da beraberinde yüksek. Tabi tente kapı vb açıklıklardan kayıp yaşanmıyorsa

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Oğuzkan Erışık yazdı:

Hakikaten 1991 yilinda sifir Lada Samara almistik, Eskisehir'in kara kislarinda hic usutmedi bizi, babam o araba sayesinde bizi okula sicacik goturdu hep.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Gökhan Tuna yazdı:

Hakikaten 1991 yilinda sifir Lada Samara almistik, Eskisehir'in kara kislarinda hic usutmedi bizi, babam o araba sayesinde bizi okula sicacik goturdu hep.

Benim gözümde Samara bambaşka bir araba. Her yönüyle. Param olsun 2.araba olarak yine alır binerim. Kışın ince kıyafetle yolculuklar yaptım rahatça. Yazın kabusa dönüşüyordu o ayrı :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Fiesta :)  fön makinası gibiydi eliniyakın tut acıtırdı, o derece yani, aksine Taunus varken arabada odun sobası yakmayı düşünür battaniye örterdik :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI
Arif Aykın yazdı:

2003 fiestam yemin ediyorum anında hamam gibi ediyordu içeriyi kaloriferi çok iyiydi.

Benim araçta ağır ve periyodik bakım öncesi şöyle bir olay vardı. Klima tarafı en sıcağa ayarlı. Konum 0 da. 1-2-3-4 var ama kaloriferi açmıyorum. Ancak içeriyi hamam yapıyor. Arkada annem, kapat istersen yandık burada falan diyor. Çoğu arabanın 2. seviye kaloriferinden daha çok sıcak üflüyordu. Bakımdan sonra 0 konumunda orta sıcak üflüyor. Motor sıcak iken. Eskisi kadar abartılı sıcağı kalmadı. Herhalde ilk baştaki olayda anormal bir durum var idi.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Şuana kadar kullandığım araçlarda en iyi kalorifer ısıtması opel grubundaydı.Astra,Vectra,Tigra vs
Havale geçirtir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Ayıkoğlu

Tofaş kalorifer peteği bide bakırsa kaloriferi acmadan sadece musluğu açık olsa uludağda cam açtırır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Oğuzkan Erışık yazdı:

samara, skoda favorit bilumum ruskiler.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mert Gulkokan yazdı:

Reno grubunda standart olan ptc ısıtıcı Türkiye standart olması lazım tüm markalarda
Şimdi dizele geçtim garajda yok uğraş dur

Profili düzenlesene :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

liberty nin içinde nerdeyse don atlet oturasım gelirdi. öyle sıcak veren bir araba görmedim

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mert Gulkokan yazdı:

Bakalım beğencek misin ?

508 harici pug zor :D

Konusunu açmayacak mısın?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

kesinlikle jeep wk değildir... rezalet. dizel  ve ptc de yok belli ki.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
Niyetim yok
Alır almaz başına işler geldi
Konu açsam meteor düşer

Haydaa ne oldu ? Konu bekliyordum bende [emoji3]
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Webasto destekli land ve diğerleri...

Satılık land var 170bin

160 a olur

image.thumb.png.41aa075077410cf107bdd37ac7d5e866.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...